Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Reddedisi tebrik ederim ipler kimin elinde kendine de ispatlamış oldun
Direnç kiloya detoks iyi gelebilir
Denenmiş detox kürleri varsa beklerim. Cumartesi den perşembeye şehir dışındayım. Dönüşte uygulayabilirim. Beslenmemi ve sporu bozmam ama detox hazırlayamam.

Denenmiş detox kürleri varsa beklerim. Cumartesi den perşembeye şehir dışındayım. Dönüşte uygulayabilirim. Beslenmemi ve sporu bozmam ama detox hazırlayamam.
Dutt da öneri de bulunabilir. Kabak detoksu çok etkili diyorlar. Yoğurt detoksu. Benim bildiklerim. Çok önceden yapmıştım. Başka hiçbir şey yememistim. 2-3 gün sürüyor. Sınav geçsin bakicam bende

Canım vücudu şaşırtmak için tek öğün deneyebilirsin bi kaç gün . Kabak detoksunu ben tek öğüne yapmıştım iyi de vermiştim akşamdan akşama sadece kabak yedim ister kavur ye ister yoğurtla ye istersen haşla ye

Yoğurt çok severim ama fazlası dokunuyor. Brüksel L da dokunuyor sanırım. Şimdi baktım sindirimi zormuş ve bazılarında bu belirtileri yapıyormuş. Her yediğimde bir şey çıkıyor. Mercimek çorbası da öyle ama çok seviyorum ikisini de

Kabak detoxu kulağa çok iyi geliyor. Bayılırım kabağın her türlüsüne.
Dutt müsait olunca detox paylaşırsan süper olur.

Tamam canım hastane işim var bugün eve dönünce bakarım size paylaşırım dua edin bana

Yorumlar çok güzel. Direnç kiloda kalan birinin diyetisyeni de önermiş bunu

Diyetisyenim benim direnç kilomda bir detox vermişti
Geceden 2 tane kuru kayısıyı sıcak suya koyacaksın 500 cc
Sabah suyla beraber 1 demet maydanoz 1 tk zencefil yarim limon suyu smohtie aç karnına 5 gün

Denemek isterseniz bana faydasi olmuştu

Ben yazana kadar Hızır gibi yetişmişsin bile. Bu iyiye işaret olmalı benim detox ve dirençi aşmak için.

Ama sen daha yeni basladin, bu durum direnc degildir bence, bosuna detoksa zorlama kendini.

Bir cok diyete yeni baslayanda olan seyi yasiyorsun diye düşünüyorum. 2-3 haftalik diyetten sonra bagirsaklar iyice bosaliyor, ve yeterince lifli yemezsen hemen 3. Haftada bu tarz bir duraklama ve sindirim sorunu yasiyorsun.

Yapman gereken seyler lifli gida tuketmek. Sen zaten ölçüyorsun sanirim yediklerini, gunluk aldigin lif miktarini bir kontrol et, 35 gr oneriliyor. Ve o kadar da kolay degil onu doldurmasi. Diyetteki cogu insan onu bunu keserken liften de kesiyor, aslinda iyi etmiyor

Ben cok begendim bu menuyu, ne guzel bol sebzeli.
Adimi az daha artirsaymissin on numaraymis

Sabah guze baslamissin, aksama dogru denge bozulmus.
Boyle gunlerde ben de zorlaniyorum.

Baska seye odaklanmak moralini yukseltebilir, diyet yerine adimi artirmaya odaklan mesela. Veya gunluk rutinine degisik bir sey ekle. Ozel bir cay veyahut bir hareket gibi. Baska seyi odaklanip onu basarinca moral otomatik yukseliyor.

kızlar diyet listelerinize bakınca öglen hariç aynı gibi ben unlu gıdalarıda tamamen cıkardım sayılır yalnız öglen yemiyorum tarcınlı kahve bırde fıstık acaba öğlen az bişey yemek dahamı etkili akşam 6da salata sebze kapatıyorum günü(aşırı acıkmıyorum öğlen fıstık idare ediyor)

Aslında yürüyüş yapmak için çıktım, normalde o saatlerde hiçbir şey yemem.

Tamam aşko yarın izinli sayarım. Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı ömürlerin olsun iyi ki varsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…