Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Öğlen yediklerini sebze ve etle destekleyip akşamını hafif tutabilirsin dediğin gibi. Listeye girmeyi düşünmez misin?

Cok iyi spor tavsan

Menu de guzel.
Sagol canım yavas yavs sporlanma vaktim geldi
Iyi eglenceler simdiden kuzum ,iyi dusunmussun aslinda kendinicin menu hazirlarsan gunu kurtarir diye dusunuyorum yada kinoali ,kurubakliyatli salata alabilirsen evden guzel olur .boyle yerler iyice pahalilandi zaten Simdiden happy birthdayyyyy ,mutlu yaslarin olsun

kendi ekmegimi falan ozel aldim da sandvic kolayliginda gidicem yine de :)
bir de gezerken aralarda icecek iyi oluyor, orada biraz kalori asarim.

ya oyle yerler bir de gereksiz pahali, hani yedim ictim doydum parasini da vereyim degil, hem ac kalip hem 2 kati fiyat odemek sacma yani. Baktim menulere, doyurucu olan seyler de hep fastfood, bir de normalin 2 kati fiyat yazmislar.

Evet. İstersen tabi
Kendimi gazoz uzatan Nuri Alço gibi hissettim içerisi güzel ama çok güllük gülistanlık değil malum cezalar kurallar
Ama konseptimiz eğlenceli. Rekabet güzel
:) katılmayı isterim daha diyette yolum uzun ilk sayfayı okudum malesef egzersiz cok yapamıyorum rahatsızlıgım var onundısında herseye tamam

kurallar cezalar ne bilmıyorum ama kaç yıldır burdayım kimsenin etlisine, sütlüsüne karışmam :) katılmayı isterim daha diyette yolum uzun
İlk sayfada bütün kurallar yazıyor. Diyet dışı yiyeceğin adını yazmama kuralimiz var. Bunun hep açılımını yapmaya çalışıyorum ki sonradan sıkıntı olmasın. Diyete uygun ölçüde yense bile adına 'diyet dışı' diyoruz. Açıkça yazarsak 7.000 cezası var. Diyet dışı 100 kalori altında kalırsa ceza yok. Geçerse kanıtlı 10.000 adım veya 30 dk kardiyo, oda olmadı 45 dk Leslie gibi cezalar var. Hangisini yapmak istersen.
Diyet dışı listesi ilk sayfada yazar.
Katılmak istersen salı günü tartı günümüz. Boy ve hedef kiloyla birlikte tartı fotoğrafını göndererek başlayabilirsin

Alys canım doğumgünün kutlu olsun şimdiden, sağlıklı, mutlu nice güzel yaşlar dilerim.

Sadece regl oldu diye günlük izin olmuyor canım çok ciddi bi sıkıntı olmadığı sürece. Adım için cezalı olmadığın sürece zorunlu değilsin. Mününde 100 kalori üzeri diyet dışı varsa ertesi gün 10.000 adım şart . Kendini iyi hissettiğin zaman da atabilirsin bi kaç gün içinde .
İnan hepimiz regl gününde öyle oluyoruz

Direnç kilosu kırma yöntemlerini atıyorum kızlar

Tamamdir o zaman ben yine menümü paylaşayım sabah tuzsuz simit haşlanmış yumurta sarısı marul domates salatalık zeytin öğlen salatalık domates diyet dışı akşam yemedim misir patlatmasi küçük bı kase fındık eşliğinde yedim onu akşama saydım şimdide Yeşilçay icecem Dutt Chocolita

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…