Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Emin misin canim protein shakenin lac kalori? Shakesiz 1200 1300arasi diye dusunuyorum ,adiminla sabitlemis olursun

Sabah kalkar kalkmaz ılık limonlı şu
Sabah kahvaltısı 12.00: 1 yumurtadan omlet içine yarım domates yarım salatalık 4 yeşil zeytin koydum yedim ve yeşil çay içtim
Alışmak yemeği 18.00: 2 yemek kaşığı kuru fasulye, 2 tavuk, 4 yemek kaşığı pilav, salata, 1 tane salatalık turşusu
2.5 litre su,11586 adım
Chocolita Dutt

Yok kiymanin falan kalorisi yuksekmis, ondan cikmis o kadar. Az yagli almak lazim. Ben de büyük porsiyon gommusum

Sabahtan yazsam bunlari azaltirdim da iste, bugun boyle oldu.
Anladim canim bu seferlik oyke olsun madem ,ama kiymadan ziyade yemek olaralda bak kalorisine benim uygulamada 228calori yazmis baktim senin icin

İyi akşamlar hanımlar menümü paylaşayım aç karnına limonlu su kahvaltida menemen 4 adet yazmayim adını şekersiz çay zeytin peynir öglen bir kase makarna yanına salatalık akşam bezelyeli bulgur pilavı ve taze fasulye kavurması ara öğün türk kahvesi 3 lt su içtim spor yapamadim malesef regl bekliyorum akşam sabah

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-30-23-07-59-991_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 8
İyi akşamlar hanımlar menümü paylaşayım aç karnına limonlu su kahvaltida menemen 4 adet yazmayim adını şekersiz çay zeytin peynir öglen bir kase makarna yanına salatalık akşam bezelyeli bulgur pilavı ve taze fasulye kavurması ara öğün türk kahvesi 3 lt su içtim spor yapamadim malesef regl bekliyorum akşam sabah
Etiketlemeyi unutmuşum Dutt Chocolita

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-30-23-07-59-991_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 8
İyi akşamlar, 30 Mayıs menüm

Kahvaltı; peynir, 5-6 zeytin, domates salatalık, avakado, 2 dilim ekmek

Kahve

Akşam; fırın patates

latte kahve ve maalesef diyet dışı. Bugünlerde moralim bozuk boşverdim. Cezamı yarın çekerim Chocolita

Su 2 litre
8.103 adım Dutt

Eklentiler

• IMG_4093.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 11
Cezan yok canım. Uyarı verilen durumdan ceza beklemiyorum

1 pm kerevizli Elmalı yoğurtlu salata, bademli dereotlu barbunya, harika bir y*saklıyı reddettim. :) erik pestili Türk kahve

5 pm 80 calorie acı şey ve latte

6 pm bir porsiyon soğanlı Brüksel lahanası kavurması, üç kaşık bulgur, roka salata(domatesli)
Chocolita
Belki akşam çayının yanında hurma yerim ama yemeyedebilirim. Bu sabah tartı beni şok etti. Bu hafta artı olabilirim. direnç noktam 71. Buraya gelince bouns edip duruyor iki yukarı bir aşağı. Bu kadar yürüme koşu strength vs ye taş olsa yağ yakardı. Hiç bir yerde hamur tatlı vs. el sürmüyorum. Eskisi gibi canım da çekmiyor. Sinir bozucu ama neyse kontrolü kaybetmeyeyim. Detox filan mı yapsam. İki gün üç gün.

Reddedisi tebrik ederim ipler kimin elinde kendine de ispatlamış oldun
Direnç kiloya detoks iyi gelebilir

Çok aheste ve 10218 adımlık bir gün. Bugün de böyle olsun. Tavanın dibindeki Brüksel lahanasını kaşıkladım. Acayip şişti midem. Uyuyamıyorum rahatsızlıktan.

Eklentiler

• 04995B53-CD01-4900-A901-D36E28AE4C76.jpeg
    59,8 KB · Görüntüleme: 7
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…