Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Hoş geldin canım adım sayını resim olarak atarsan çok sevinirim
Bi de menüye Chocolita yı adım için de beni etiketlemen gerekiyor adım yarışı için

10K yı geçme

dünki cezam da bitti
Kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah kahvaltısı 11.00: 1 yumurta, 4 zeytin, 1 dilim peynir, yeşil çay
Öğlen atıştırmalık:14.00: 2 dilim karpuz
Akşam yemeği 18.00: 4 küçük tavuk dilimi, salata, 2 Kaşık yoğurt, 4 Kaşık pilav
Sporlarım devam ediyor bırakmadım, günde 3.5 litre su ve hala adım ve su devam ediyor
Chocolita
D Dutt

Eklentiler

• IMG_20240528_205204.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 14
teacher_as aylık sonuç + olduğu için 1 uyarı geldi. 2. Uyarı oldu
YazmacaOkumaca bildirim yapılamadığı için 3. Uyariyla diskalifiye oldu

Haftalık sonuçta +/sabit geldiği için 3 gün 10.000 adım cezasına kalanlar Paranoya_6616 D Dutt labellevie

İlk sayfadaki kilo tablosunu inceleyin kizlar. Önümüzdeki salı 4. Hafta sonucu gelecek olanların dikkatine, 2. Uyarı da olanlar var. Aylık sonuçta 0.1 bile olsa eksi bekliyoruz

Yılbaşında D vitaminim 9; B12 70, demiri ölçmedi ama B12 eksikse demir de düşüktür dedi. Ve tüm bunlar ben her gün güçlü takviyeler ve meyve sebze et vs. Dikkat ederken oldu. Yükleme filan yaptılar ama emilimde sorun var bence. Çünkü o kadar güneşlenirken D vitamininin düşük çıkması enteresan. Bu kadar dikkat edip iki haftada 1,5 kiloyu zorla verebilmem de enteresan.
Bu hafta bağırsak sağlığı üzerine çalışacağım. Kemik haşladım haftasonu. Onun suyu, glütensiz şekersiz, süt ürünsünüz tarifler ve mümkün olduğunca evde yemeye dikkat edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…