Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Boy ve hedef kiloyu da rica edicem
Boyum 157cm . Hedefim 60 kg . 4 adimda yani ilk hedef 75 kg ,ikinci adim 70kg kg,üçüncü adim 65 kg, son adim 60 kg olarak gruplamak istiyorum. Troid sorunum ve insulin direncim, ayri zamanda ayağimda aşil tendonu deformasyonu oluşdu . Bu rahatsizliklar çok hizli kilo vermemeye sebep . Ama kilonun kendiside çok hastaliğa sebep :)) Yani umarim sizlerle birlikde sağlam adimlarla ilerlerim.🤩

Eklentiler

• 20240528_075659.jpg
    20240528_075659.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 16
Tartılarin tamam olmasını bekliyorum. Biraz daha bekleyeyim. Önümüzdeki hafta 2 den sonra atılan tartıları kabul etmeyeceğim
En doğrusu, birşey yapıyorsak saati saatine olmadı, özel bir durum olur o zaman zaten bildirilmesi lazım

Merhaba. Tartı fotoğrafıyla boy ve hedef kilonuzu yazabilirsiniz
Şimdi gönderdim. Dün 25K i zorlayınca kalkamamışım. Yaz tatili de başladı çocukların kaldıran da olmamış. İnşAllah bugün Yürüyebilirim. Soğuma esnemelerini de ihmal edince epey ağrım var. Zorlayıp kasları yaralamak istemiyorum.

Şimdi gönderdim. Dün 25K i zorlayınca kalkamamışım. Yaz tatili de başladı çocukların kaldıran da olmamış. İnşAllah bugün Yürüyebilirim. Soğuma esnemelerini de ihmal edince epey ağrım var. Zorlayıp kasları yaralamak istemiyorum.
Keşke yürüyüşü o kadar zorlamasaydin geçmiş olsun. Tartılara dikkat edelim canım olur mu

💥 28 Mayıs Yıldız Savaşları 💥

Ağır sıklet yıldız savaşlarında
Tank Girl yıldızı asliogretmen asliogretmen
Elektra Natchios yıldızı D Dutt la karşılaştı!
Ve kazanaaannn bomba kız asliogretmen asliogretmen oldu 💣😍💪

IMG_20240528_154514.jpg

Ve böylece Tank kızım geçen haftanin intikamını aldı!
Bu grubun kızları düştü mü kalkıyor. Bayılıyorum 💣
Bakalim önümüzdeki yıldız savaslarinda Elektra yıldızı zaferle dönebilecek mi? 🗡️

IMG_20240528_155029.jpg

Hafif siklet Yıldız savaşlarında
Black Canary yıldızı Wizardmom Wizardmom
Süper Girl yıldızı tavsannesi tavsannesi yle karşı karşıya geldi ⚔️
Ve kazanaaaannn Canary kadın Wizardmom Wizardmom oldu! 🌟💪🔥

IMG_20240528_165010.jpg

Böylece sexy Canary bir kez daha Süper Girl'e karşı gücünü kanıtlamış oldu! 🔥
Super Girl için 3. Yenilgi 🥺 bakalim bu hafta çıkaracağı yıldız şaşırtacak mı
Yoksa Black Canary kadınları yenilmez mi?

IMG_20240528_164946.jpg

👑 1'incilerimiz Wizardmom Wizardmom asliogretmen asliogretmen

👑 2 gun menü bildiriminden muaf
👑 500 kalori ödül hakkı
👑 Varsa cezaniz silindi

2'incilerimiz ♥️
D Dutt tavsannesi tavsannesi (dikkat) 300 kalori ödül hakkı 🎉

1. Olan grup Black Canary 🔥

IMG_20240528_165234.jpg

👑 Ceza adımı çıkan olursa 1 günlük cezası yarıya düşer

Hepinizi tebrik ederim 🥰♥️

Bu arada öğlen 4 lere kadar uyumuyorum yanlış anlaşılmasın. 8 saat geriden geliyor yerel saat burada. ☺️ Aslında ben gecikme olmasın diye pazartesiden pazartesiye tartılabilirim. Sonuçta 7 gün. Haftasonu aile yemeklerinin farkı olur tartıda ama sonuçta haftalık sonuç. Ne dersiniz. Pazartesi aç karnına tartılıp gece yatmadan gönderirim. Böylece TR saatine göre Salı sabah olmuş olur. Chocolita Chocolita D Dutt

💥 28 Mayıs Yıldız Savaşları 💥

Ağır sıklet yıldız savaşlarında
Tank Girl yıldızı asliogretmen asliogretmen
Elektra Natchios yıldızı D Dutt la karşılaştı!
Ve kazanaaannn bomba kız asliogretmen asliogretmen oldu 💣😍💪

Eki Görüntüle 3434046

Ve böylece Tank kızım geçen haftanin intikamını aldı!
Bu grubun kızları düştü mü kalkıyor. Bayılıyorum 💣
Bakalim önümüzdeki yıldız savaslarinda Elektra yıldızı zaferle dönebilecek mi? 🗡️

Eki Görüntüle 3434045
Hafif siklet Yıldız savaşlarında
Black Canary yıldızı Wizardmom Wizardmom
Süper Girl yıldızı tavsannesi tavsannesi yle karşı karşıya geldi ⚔️
Ve kazanaaaannn Canary kadın Wizardmom Wizardmom oldu! 🌟💪🔥

Eki Görüntüle 3434044

Böylece sexy Canary bir kez daha Süper Girl'e karşı gücünü kanıtlamış oldu! 🔥
Super Girl için 3. Yenilgi 🥺 bakalim bu hafta çıkaracağı yıldız şaşırtacak mı
Yoksa Black Canary kadınları yenilmez mi?

Eki Görüntüle 3434043

👑 1'incilerimiz Wizardmom Wizardmom asliogretmen asliogretmen

👑 2 gun menü bildiriminden muaf
👑 500 kalori ödül hakkı
👑 Varsa cezaniz silindi

2'incilerimiz ♥️
D Dutt tavsannesi tavsannesi (dikkat) 300 kalori ödül hakkı 🎉

1. Olan grup Black Canary 🔥

Eki Görüntüle 3434047

👑 Ceza adımı çıkan olursa 1 günlük cezası yarıya düşer

Hepinizi tebrik ederim 🥰♥️
Wuww hepınızı tebrık ederım kızlar ,emeğine saglık Chocolita Chocolita
Wizardmom Wizardmom bravo rakıbım👏

Bu arada öğlen 4 lere kadar uyumuyorum yanlış anlaşılmasın. 8 saat geriden geliyor yerel saat burada. ☺️ Aslında ben gecikme olmasın diye pazartesiden pazartesiye tartılabilirim. Sonuçta 7 gün. Haftasonu aile yemeklerinin farkı olur tartıda ama sonuçta haftalık sonuç. Ne dersiniz. Pazartesi aç karnına tartılıp gece yatmadan gönderirim. Böylece TR saatine göre Salı sabah olmuş olur. Chocolita Chocolita D Dutt
Evet en iyisi öyle yapalım biz. Bayağı saat farki var biz de beklememis oluruz

Tekrar selamlar. Günümün özetini paylaşiyorum. Saat 11.00_ 2 yumurtali peynirli menemen. Ara ögün yapmadim . Akşam yemeği 18.30 - ızgara et ,bol yeşellikli akdeniz salatasi. Su 1 litre içdim . Yatana kadar 2 litreye tamamlarim . 50 dakika yüzdüm . 13.500 adım attım . ( adım sayisi bugün mecburen çok oldu . Herzaman bu kadar yürüyemem . Tendon sorunu ýüzünden yasak. Bugün ekstrem durum .)

Chocolita Chocolita

Bugun kalori saymaya geri basladim, cok olcemedim, birqzcik kafadan oldu hesap ama olsun. Duzenli kalori sayarsam iyi sonuc alacagimdan eminim.

Sabah
Geceden yulafli karisim

Ogle
Ofis kahvaltisi

Aksam
Bol sebzeli pilav, ayran

Ara
Meyve

1700 kalori 🤝
IMG_2714.jpeg

D Dutt gece spora gidicem, donunce adim atsam olur mu, su an 7 k dayim ama 10a tamamlarim sporda.

Bu hafta sporu 3 e cikarmaya calisicam 😃 pazartesileri tartiya ofem olmasin diye gidemiyorum, sali da gece kaliyor 🙃

X