Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Tekrar selamlar. Günümün özetini paylaşiyorum. Saat 11.00_ 2 yumurtali peynirli menemen. Ara ögün yapmadim . Akşam yemeği 18.30 - ızgara et ,bol yeşellikli akdeniz salatasi. Su 1 litre içdim . Yatana kadar 2 litreye tamamlarim . 50 dakika yüzdüm . 13.500 adım attım . ( adım sayisi bugün mecburen çok oldu . Herzaman bu kadar yürüyemem . Tendon sorunu ýüzünden yasak. Bugün ekstrem durum .)
Hoş geldin canım 💐 adım sayını resim olarak atarsan çok sevinirim 🥰
Bi de menüye Chocolita Chocolita yı adım için de beni etiketlemen gerekiyor adım yarışı için

Chocolita Chocolita

Bugun kalori saymaya geri basladim, cok olcemedim, birqzcik kafadan oldu hesap ama olsun. Duzenli kalori sayarsam iyi sonuc alacagimdan eminim.

Sabah
Geceden yulafli karisim

Ogle
Ofis kahvaltisi

Aksam
Bol sebzeli pilav, ayran

Ara
Meyve

1700 kalori 🤝
Eki Görüntüle 3434117

D Dutt gece spora gidicem, donunce adim atsam olur mu, su an 7 k dayim ama 10a tamamlarim sporda.

Bu hafta sporu 3 e cikarmaya calisicam 😃 pazartesileri tartiya ofem olmasin diye gidemiyorum, sali da gece kaliyor 🙃
10K yı geçme 🤪

💥 4 Haziran Yıldız Savaşçıları 💥

Black Canary 🔥 yıldızı Papatyamelo Papatyamelo
Süper Girl ⚡ yıldızı Alys Alys a karşı!

IMG_20240528_204136.jpg

Tank Girl 💣 yıldızı asliogretmen asliogretmen
Elektra 🗡️ yıldızı nnurc nnurc a karşı!

IMG_20240528_203722.jpg

Yüzdeleriniz cok iyiydi 🔥
Tebrikler çiçeklerim 🤗

dünki cezam da bitti 😊
Kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah kahvaltısı 11.00: 1 yumurta, 4 zeytin, 1 dilim peynir, yeşil çay
Öğlen atıştırmalık:14.00: 2 dilim karpuz
Akşam yemeği 18.00: 4 küçük tavuk dilimi, salata, 2 Kaşık yoğurt, 4 Kaşık pilav
Sporlarım devam ediyor bırakmadım, günde 3.5 litre su ve hala adım ve su devam ediyor
Chocolita Chocolita
D Dutt

Eklentiler

• IMG_20240528_205204.jpg
    IMG_20240528_205204.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 14
teacher_as teacher_as aylık sonuç + olduğu için 1 uyarı geldi. 2. Uyarı oldu
YazmacaOkumaca YazmacaOkumaca bildirim yapılamadığı için 3. Uyariyla diskalifiye oldu

Haftalık sonuçta +/sabit geldiği için 3 gün 10.000 adım cezasına kalanlar Paranoya_6616 Paranoya_6616 D Dutt labellevie labellevie

İlk sayfadaki kilo tablosunu inceleyin kizlar. Önümüzdeki salı 4. Hafta sonucu gelecek olanların dikkatine, 2. Uyarı da olanlar var. Aylık sonuçta 0.1 bile olsa eksi bekliyoruz

Yılbaşında D vitaminim 9; B12 70, demiri ölçmedi ama B12 eksikse demir de düşüktür dedi. Ve tüm bunlar ben her gün güçlü takviyeler ve meyve sebze et vs. Dikkat ederken oldu. Yükleme filan yaptılar ama emilimde sorun var bence. Çünkü o kadar güneşlenirken D vitamininin düşük çıkması enteresan. Bu kadar dikkat edip iki haftada 1,5 kiloyu zorla verebilmem de enteresan.
Bu hafta bağırsak sağlığı üzerine çalışacağım. Kemik haşladım haftasonu. Onun suyu, glütensiz şekersiz, süt ürünsünüz tarifler ve mümkün olduğunca evde yemeye dikkat edeceğim.

X