Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Günaydın
2 gün için biraz ödem atmış görünüyorum.
1.60 boy
74.4 kilo
Ben de listeye gireyim yoksa kaçmaya ya da kacamak yapmaya cok meyilliyim su ara.

Eklentiler

• 20240528_080110.jpg
    20240528_080110.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 17
Yollar yandı farkında mısın 🔥🔥🔥 hayalet sürücü filmini izledin mi hiç. Onun motorsuz halisin
Günaydınnn, Hedefe Adım Adım 😅😍
Geçen Salı : 73.05
Bugün: 70.95
Yüzdelik Dilim :2.874
Chocolita Chocolita

Eki Görüntüle 3433670
Mükemmell 💪 maşallah çok iyi gitmiş
Chocolita Chocolita

Gecen hafta 64.4
Bu hafta 63.6

0.8 fark, %1.242

Eki Görüntüle 3433673
👏👏👏👏🎉

Yollar yandı farkında mısın 🔥🔥🔥 hayalet sürücü filmini izledin mi hiç. Onun motorsuz halisin

Mükemmell 💪 maşallah çok iyi gitmiş

👏👏👏👏🎉
Teşekkür ederim 😊 inşallah birde 70 altına düşersem, sanki direnç gibi duruyor

Bu haftasonu sınavım var kızlar. Ful ona hazırlanırm. Mezun olmam bu sınava bağlı. Yürüyüşleri de yapmaya kalkarsam yorgunlukla adapte olamam. O yüzden bu hafta izinliyim.
Bu arada akşamlari uğrayıp menü kontrollerini yapicam

ayyy kiyamam, hadi basarilar.

ama gunde 10 dakikani ayirip soyle bir esneme, veya nefes egzersizi gibi bir sey yap, hem kafani bosaltmana da yardimi olur.
istersen ortak video yapalim bu hafta, 10 dakikalik klasik esneme rahatlama videosu. Hem degisik bir sey denemis oluruz, sabah aksam da yapilabilir, direk yatmadan once ve ilk kalktiginda.

Mesela bu
Yaparim dersen senle yaparim bu hafta 🤗

Son düzenleme:
Çok iyi vermişsiniz maşallah nasıl oldu 🥰🥰
Bazen kaçamakların olsada 😅 bol bol şu+adım ve spor+ menü düzenlemesi, ve akşam 6 dan sonra hiçbirşey yemiyorum aralıklı oruç, sabah 11 e kadar, bir tek şu

ayyy kiyamam, hadi basarilar.

ama gunde 10 dakikani ayirip soyle bir esneme, veya nefes egzersizi gibi bir sey yap, hem kafani bosaltmana da yardimi olur.
istersen ortak video yapalim bu hafta, 10 dakikalik klasik esneme rahatlama videosu. Hem degisik bir sey denemis oluruz, sabah aksam da yapilabilir, direk yatmadan once ve ilk kalktiginda.

Mesela bu
Yaparim dersen senle yaparim bu hafta 🤗

Sağol canım ♥️ Olurr yapalim 5 dk ymis zaten. İyi olur

Malesef bu hafta artı ile başladım. İyi devam ettiremedim bu hafta bide özel günüm yaklaşıyor.
Üzgünüm.

Geçen haftaki kilom 69.7
Bugünkü 70.1

Fark: +400 gr

Eklentiler

• 20240528_064354.jpg
    20240528_064354.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 11
X