Birlikte başarsak ?

Hemen yogurda tarcin koy ve ye hemen keser kizlar kaynanamlar 2 gunlugune sehir disindalar kocacim ve bebisimle yalniziz oley oley oley aksama harika bir sofra hazirliycam

Ooooh Allah duydu sesini bak mutlu bi haftasonu verdi sana :)) Kızlar bende alışverişe gittim 36beden elbise aldım kendime bide pantolonum düşüyo kalçamdan o yüzden böyle saldım ben sanırım :/ kızlar toparlanmam gerek bebin ya hala basenlerim var dolu dolu :2: :2:

Ooooh Allah duydu sesini bak mutlu bi haftasonu verdi sana :)) Kızlar bende alışverişe gittim 36beden elbise aldım kendime bide pantolonum düşüyo kalçamdan o yüzden böyle saldım ben sanırım :/ kızlar toparlanmam gerek bebin ya hala basenlerim var dolu dolu :2: :2:

Bnde gtcem alışverişe bnmde inadına bacaklarım eriyo ya göbeğim duruo öle :) pantolonlarım falan hep bol gelio :)

Bugün benm için tam bi fiyasko kızlar yorum bile yapamıyorum kendime ne kadar düşük dirençliymişim ben kendime şaşırıyorum sadece...

Kızlar şuan resmi olarak 1kg almış bulunuyorum inanabiliyomusunuz ? Kendimden nefret ediyorum ve bütün motivasyonumu kaybetmiş durumdayım

İnşallah tatlım ya vallaha kahroldum bütün gün arkadaşım 12kg vermiş ona herkes aa kilo vemişsin diyo bana gelince hiç bişey demiyolar

Canım azmini bozma eninde sonunda verilcek yani, bu arada akşam yemeğimi yedim 1 tane küçük karnı yarık, salata ve bir dilim ekmek

Canım azmini bozma eninde sonunda verilcek yani, bu arada akşam yemeğimi yedim 1 tane küçük karnı yarık, salata ve bir dilim ekmek

Kızlar başım döndüğü için sporumu yarım yaptım akşamda 4yk börülce yemeği 1porsiyon biftek ve 1dilim ekmek yedim ne oldu bana böyle kızlar ya :KK43:

Kaynanası yok ya belki gezmeye gitmiştir eşiyle kendimi toplamam gerek benim artık yeter ya bu ne böyle

X