Birlikte başarsak ?

Bnde öğle yemeğimi yedim bir porsiyon tavuk yoğurt ve salata. Ya kızlar şişkinlik başladı ya regl dönemim yaklaşıoo nefrt ediorum bn bu durumdan ya :/ Bide bnmki düzensiz bakam ne zaman olcak :)

Ay tatlım benim kadar sorunların olamaz benim yumurtalıklarımda kist çıktı regl dönemim 18 gün sürünce gittim doktora bide o zamanlar ben saf salak hemşireliğe atanmadım daha hiçbişey bildiğim yok sanıyorum ki bu normal doktor demezmi yumurtalığında kist var diye !! Eee tabi kanamam 18gün sürünce kansızlıkta oldu sen daya bana önce adet kesmek için hormunu kansızlık için ilacı bende dikkat etme kendine 50kg kız ol 62.5 kg 3 ay sonra !!!! Şimdide diyoki hormonlarına baktır düşükse horman tedavisi gör
Bende pışşşşııııııııııık dememle çıktım odadan :KK1: :KK1: :KK1:

Bencede cok sorunluyuz benim sutyenlerle on numara duruyo goguslerim ama ciplakken felaket su gibi oldu tas gibi cicislerim jilliani biraktim o kilo verdirmiyo ya kas yapip skilastirio ben once kilo vereym sonra jillianla skilasym diorum siz ne dersiniz

Bencede öyle yap tatlım bende bıraktım spor salonunada o yüzden gitmiyorum zaten sadece sıkılaşıyosun kilo vermiyosun ee onu bırakıncada eski haline hoop geri dönüyosun :KK5:
Bu arada biz sana jillianı yasaklamamış mıydık ??????

Bnde öğle yemeğimi yedim bir porsiyon tavuk yoğurt ve salata. Ya kızlar şişkinlik başladı ya regl dönemim yaklaşıoo nefrt ediorum bn bu durumdan ya :/ Bide bnmki düzensiz bakam ne zaman olcak :)

Bu arada afiyet olsun tatlım :)
Alosumm sen ne yedin yemeğinde yada yemediysen ne yemeyi düşünüyosun ? :KK1:

Ay tatlım benim kadar sorunların olamaz benim yumurtalıklarımda kist çıktı regl dönemim 18 gün sürünce gittim doktora bide o zamanlar ben saf salak hemşireliğe atanmadım daha hiçbişey bildiğim yok sanıyorum ki bu normal doktor demezmi yumurtalığında kist var diye !! Eee tabi kanamam 18gün sürünce kansızlıkta oldu sen daya bana önce adet kesmek için hormunu kansızlık için ilacı bende dikkat etme kendine 50kg kız ol 62.5 kg 3 ay sonra !!!! Şimdide diyoki hormonlarına baktır düşükse horman tedavisi gör
Bende pışşşşııııııııııık dememle çıktım odadan :KK1: :KK1: :KK1:

Canım hiç girme hormon tedavisi olayına :) bnde düzensiz die gttim hormon bozukluğu çıktı hap verdiler doğum kontrol hapı. 3 ay kullandım ama gel bide bana sor :KK70: hem kilo yaptı hemde midem alt üst oldu. Üstüne üstelik hiçbi işe yaramadı hala düzensiz :KK1:

Bu arada öğlen 1 porsiyon yeşil mercimek yemeği yarım dilim kek ve ucundan azıcık aldım börek yedim benim iştahım niye bu kadar açık anlamıyorum kendimi çok zor frenliyorum..

Bu arada öğlen 1 porsiyon yeşil mercimek yemeği yarım dilim kek ve ucundan azıcık aldım börek yedim benim iştahım niye bu kadar açık anlamıyorum kendimi çok zor frenliyorum..

Tatlim uzulme benim istahimda cok acik verseler dunyayi yiycem oglen 2 kofte domates biber birazda lavaş yedim

Bencede öyle yap tatlım bende bıraktım spor salonunada o yüzden gitmiyorum zaten sadece sıkılaşıyosun kilo vermiyosun ee onu bırakıncada eski haline hoop geri dönüyosun :KK5:
Bu arada biz sana jillianı yasaklamamış mıydık ??????

Dukan yapsammi ben muzeyyen ayran detoksuyla ne kadar verdi

Jillian 2.level 5.gunde biraktim kilo veremedigimden biraktim yoksa devam ederdim seker

kızlar bide bn diyet listeleri bölümünde bir diyet buldum ayda yedi kilo verdiriomuş. Diyet şöyle

Sabah
2 etimek, peynir, domates, salatalık

Öğlen
1 dilim kepek ekmeği bir kase yoğurt

Akşam
2 dilim kepek ekmeği
yarım kase yoğurt
salata
1 tabak sebze yemeği

Buna başlasammı acaba ya

kızlar bide bn diyet listeleri bölümünde bir diyet buldum ayda yedi kilo verdiriomuş. Diyet şöyle

Sabah
2 etimek, peynir, domates, salatalık

Öğlen
1 dilim kepek ekmeği bir kase yoğurt

Akşam
2 dilim kepek ekmeği
yarım kase yoğurt
salata
1 tabak sebze yemeği

Buna başlasammı acaba ya

3 ogun saglikli degil ara ogun yapmazsan metobolizman yavaslar veremezsin ayrica bunlar sok diyet yag degl kas ve su kaybettirir sana birakincada hop geri gelirler bu sefer yag olarak yavas ancak gercek kilo verelim benimde tam olarak 9 kilo var 50ye ama ilk hedef 55 tatile gitcem ya temmuyun 3 unde 4 kiloyu atmam lazim daha cok hareket etsem diorum ama aksama kadar totom yer gormuyo zaten napicam bilemedim

3 ogun saglikli degil ara ogun yapmazsan metobolizman yavaslar veremezsin ayrica bunlar sok diyet yag degl kas ve su kaybettirir sana birakincada hop geri gelirler bu sefer yag olarak yavas ancak gercek kilo verelim benimde tam olarak 9 kilo var 50ye ama ilk hedef 55 tatile gitcem ya temmuyun 3 unde 4 kiloyu atmam lazim daha cok hareket etsem diorum ama aksama kadar totom yer gormuyo zaten napicam bilemedim

Bizim hedeflerimiz aynı :) ama çok yavaşladı işde kilo vermem o yüzden bnde napcmı şaşırdım kaplumbağa hızında ilerliyorum :/

Canım bide sen ara öğünlerinde e yiyosun bn genelde meyve veya galeta yiyorum da metabolızmayı hızlandırıcı bişeylermi yesek napsak bilemedim

X