Birlikte başarsak ?

aa evet yanlzdı onlar :) yarın yeni bi hafta başlıyor cnm sen en son iki kilo vermiştin kaç kilosun şuan

Ne güzel cuma günü tok karna 53.8dim şimdi 54.4üm ya ağlamak istiyorum çok dirayetsizmişim ben ama artık yeter hala öküz gibiyim salmamam gerek senin ddiğin gibi kilo veriyorum diye bıraktım kendimi ben.Kendime gelmem gerek !

Ne güzel cuma günü tok karna 53.8dim şimdi 54.4üm ya ağlamak istiyorum çok dirayetsizmişim ben ama artık yeter hala öküz gibiyim salmamam gerek senin ddiğin gibi kilo veriyorum diye bıraktım kendimi ben.Kendime gelmem gerek !

Yarın yeni baştan başla canım yapabilirsin pes etme sakın !

Yarın yeni baştan başla canım yapabilirsin pes etme sakın !

Yok ölçümü aşmadım zaten İzmir yağmurlu inşallah yarın yağmur yağmazda gider 1saat yürürüm sabah pes etmicem müzeyyen ben kolay gelmesim bugüne ne krizler geçirdim önümde çikolatalar yediler ikram ettiler ben direndim pes etmicem bu hafta sıkı bi sporla toparlarım ben onu zaten ölçümü geçmedim kendi sınırımı geçtim artık geçmicem kaçamakta yok bitti yani ben kendime koyduğun tolerans geçtim Müzeyyen

Bu arada sen ne memurluğuna atanıcaksın tatlım sorucam hep unutuyorum seni tanıyamadık fazla ya :/ :KK70:

:KK70: canım ben liseyi brakmıştım sona açıköğretimden bitirdim bilgisayar bölümü ağ işletmenliği okudum işde gecen yıl eylülde kpss sınavına girdim 80 aldım ama ilk atamalarda olmadı malesef :/ 22 gün snra ikinci atamalar var onları bekliorum işde ya memur yada teknisyen olarak atanırım inşallah

Alosumun hiç sesi çıkmadı bugün :/

Meraba sekerler cok mutluyum harika bir hafta sonu gecirdim gezmeye gitmedik ama nisanli yakin dostlarimizi davet ettik aksamdakocam ve bebisimle cok guzel bir yemek yedik caktirmadan yemis gibi yaptim cok huzurluyum kocami ilk gunku gibi sevdigimi anladim yalniz kalmaya ne kadarda cok ihtiyacimiz varmis yarindan itibaren kaynana maratonum basliyo off.

Meraba sekerler cok mutluyum harika bir hafta sonu gecirdim gezmeye gitmedik ama nisanli yakin dostlarimizi davet ettik aksamdakocam ve bebisimle cok guzel bir yemek yedik caktirmadan yemis gibi yaptim cok huzurluyum kocami ilk gunku gibi sevdigimi anladim yalniz kalmaya ne kadarda cok ihtiyacimiz varmis yarindan itibaren kaynana maratonum basliyo off.

Yarin tarti gunu kendimize gelip toparlanmamiz lazim tartida fazla ciksakta uzulmek yok tamammi hatunlar

merhaba kızlar hafta sonu misafirlerim vardı ölçüyü kaçırdım biraz ama ona rağmen 500 gr falan gitti ama yılmak yok gidecek bu kilolar..

merhaba kızlar hafta sonu misafirlerim vardı ölçüyü kaçırdım biraz ama ona rağmen 500 gr falan gitti ama yılmak yok gidecek bu kilolar..

Aynen canım, azmini bozma bn kahvaltımı yaptım 1 tane etimek, peynir bir domates, 1 salatalık ve 4 zeytn yedim ve bitki çayı

Kızlar bende toplandım bugün yılmak yok sabah kahvaltıda 4adet lokmalık domates yedim çeri domatesi gibi ama ondan daha küçük organik domates 1salatalık yedim 1dilim peynir 1dilm çavdarlı ekmek ve 2bardak yeşil çay sonra gittim 45dakika yürüyüşümü yaptım içim rahatladı salmıştım kendimi akşamda bölgesel çalıştımı oooh değmeyin keyfime kendime geldim yahuuu :)) Buarada annemde tutturmuş alışverişe gidelim diye heryerde eylemler var kadın alışveriş diyor bee :KK1:

Yarin tarti gunu kendimize gelip toparlanmamiz lazim tartida fazla ciksakta uzulmek yok tamammi hatunlar
Kızlar tartınız ne alemde ne kadardır diyetteyiz kaçla başladık kaça geldik bi değerlendirme yapalım bugün ne dersiniz ? Diyet sürecinde nerede zorlandık ? Kaçamak yaptık mı neden yaptık ? Birbirimize önerilerimiz neler ? Denediğimiz spor yöntemleri neler ? Kendimiz şuan hangi sporu tercih ediyoruz ? Bu tür şeyleri konuşalım bıgün bi topik değerlendirme ve motivasyon günü olsun diyorum ben ???

Kızlar tartınız ne alemde ne kadardır diyetteyiz kaçla başladık kaça geldik bi değerlendirme yapalım bugün ne dersiniz ? Diyet sürecinde nerede zorlandık ? Kaçamak yaptık mı neden yaptık ? Birbirimize önerilerimiz neler ? Denediğimiz spor yöntemleri neler ? Kendimiz şuan hangi sporu tercih ediyoruz ? Bu tür şeyleri konuşalım bıgün bi topik değerlendirme ve motivasyon günü olsun diyorum ben ???

Vala olur canım zaten bugün kilo bildirim günümüz bizim bn başlıyım barı gerçi hızlı veremıom ama :/
Gecen pazartesi 61.6
Bugün 61.0 fark 600 gram :/

Vala olur canım zaten bugün kilo bildirim günümüz bizim bn başlıyım barı gerçi hızlı veremıom ama :/
Gecen pazartesi 61.6

Bende 54.0 kiloyum geçen haftayı hatırlamıyorum ama cuma günü 53.6 idim farka bakar mısın yaa kendimi toplamam gerek spor olarak be yaptın tatlım besinlerinde neler tercih ettin

58.5 kilo oldum kizlaqg bugun tam 1 ay oldu tam 6.5 kilo verdim

Bende 1ayda 60ile başladığım yolculuğumda 6kilo verdim maşaallah maşaaallah böyle devam kızlar ben sebze meyve ve et tükettim en önemli sopr yürüyüşmüş bunu anladım basenlerimden şikayetçi olduğuç için akşamlaro bölgesel hareketler yapmaya çalışıyorum şok diyetlerin hiçbir işe yaramadığını ve tek taraflı beslenmenin zararını anladım.Ve şı bi gerçek ne ladar diyet yaparsan yap milyarlar bile döksen SPORSUZ KİLO VERMEK İMKANSIZMIŞ.. Şimdi hala devam edicem durmak yok ilk hedefim 52idi sonraki hedefim 50 4kiloyu temmuz sonuna kadar vermek istiyorum tatile en fazla 52kilo ile gitmek için uğraşıyorum evet si anlatın bakem :KK1:

Gecen pazartesi 61.6

Vlla bnde diyete ilk başladığım günlerdeki gibi olmak istiyorum ya :KK1: bn ilk başladığım zamanlarda haftada 1.5 kilo falan veriodum ilk ay tam 6.8 kilo verdim ama şimdi gördüğünüz gibi malesef :/ bn bazen yürüyüş bazen pilates yapıorum karın için olanı bide hergün mekik çekiyorum işde zaten ekmeği günde en fazla 2 dilim yiyorum bildiğiniz gibi. proteine ağırlık vermeye çalışcam artık bn ya. Biliosunuzdur en çok yağ proteini yakarken kullanılyo

Vlla bnde diyete ilk başladığım günlerdeki gibi olmak istiyorum ya :KK1: bn ilk başladığım zamanlarda haftada 1.5 kilo falan veriodum ilk ay tam 6.8 kilo verdim ama şimdi gördüğünüz gibi malesef :/ bn bazen yürüyüş bazen pilates yapıorum karın için olanı bide hergün mekik çekiyorum işde zaten ekmeği günde en fazla 2 dilim yiyorum bildiğiniz gibi. proteine ağırlık vermeye çalışcam artık bn ya. Biliosunuzdur en çok yağ proteini yakarken kullanılyo
Ne kadar oldu tatlım diyete başlayalı ya ende ilk zamanlardaki gibi hırslı olmak istiyorum kızlar ama ne oldu bana böyle bilmiyorum şimdi toparlanmaya başladım salmak yok durmak yok yazın mayolardan fışkıran yağlara son !!!!

Ne kadar oldu tatlım diyete başlayalı ya ende ilk zamanlardaki gibi hırslı olmak istiyorum kızlar ama ne oldu bana böyle bilmiyorum şimdi toparlanmaya başladım salmak yok durmak yok yazın mayolardan fışkıran yağlara son !!!!

Canım bn baya oldu 3.5 ay falan ilk 3 ayda 61' düştüm 13 kilo verdim bn aslında snra buraya gelmeden önce bıraktım kendimi dedim ya ilk geldiğimde canm herşeyi istiyo diyo öle 2 kilo aldım topiğe gelince tekrar başladım işde. Şimdi o anca o kiloyu verdim tekrardan

X