Birlikte başarsak ?

Kızlar akşam yemeğimi yedim bir patlıcan közledim üstüne domates rendeledim ve bir kase yoğurt yedim
Birde kızlar bi konuda fikire ihtiyacım var. Bizim yakın zamanda düğünümüz var saçalrım çok zor uzuyo zar zor uzattım biraz ama çok kırık var bn hep düzleştiriomrmda :) boyasam kırıklarım kapanırmı yani geçici bir çözüm olarak sonra kestircem zatn

Kızlar akşam yemeğimi yedim bir patlıcan közledim üstüne domates rendeledim ve bir kase yoğurt yedim
Birde kızlar bi konuda fikire ihtiyacım var. Bizim yakın zamanda düğünümüz var saçalrım çok zor uzuyo zar zor uzattım biraz ama çok kırık var bn hep düzleştiriomrmda :) boyasam kırıklarım kapanırmı yani geçici bir çözüm olarak sonra kestircem zatn

Ben hiç saçımı boyatmadığım için bilemicem canım ama bence saçını hiç boyatma doğal hali hep en güzelidir :)

kizlar aksam yemegim, bir kaseden azicik fazla kabak corbasi(cok hafif cünkü 1 tencere corbaya 1 crba kasigi zeytinyagi koydum,süt ve 2 kasik un vardi toplamda) ve 3 parca karpuz

Ayrıca jillian level 1/2 yaptım ama 2harekette birazcık salladım işi :/ İnşallah bacaklarımı inceltir bu jillian yaa 24gün kaldı ve hala 5kilo varr

Tatlim sen ne iyisin ya hep moral vermeye calisiosun bizlere bisey regl oldugun hafta kilo vermen nasil etkiliyormu

Ben spor salonuna giderken orda spor hocam söylemişti ve birde bi başarı hikayesinde okumuştum regl dönemleri kadınların en çok kilo verebildikleri dönemmiş

Son düzenleme:
Ben spor salonuna giderken orda spor hocam söylemişti ve birde bi başarı hikayesinde okumuştum tefl dönemleri kadınların en çok kilo verebildikleri dönemmiş

bende öyle duymustum, o dönem sporu birakmayin normal zamandan daha cok yag yakiyomus o dönem ve agrilari hafifletiyormus

Ya gerçekten mi :/ Ama alosumm bacaklarından incelmiş ya gene bacakla ilgili hareketlerde yaptırıyo jillian

ben yapanlarin resimlere baktim da cok da fark etmemis bacaklarda canim ondan dedim.ama tabi denemekte fayda var :) bende bacak icin ebru sallinin bacak egzersizlerini yapicam okula gittigim günler sadece.

ben yapanlarin resimlere baktim da cok da fark etmemis bacaklarda canim ondan dedim.ama tabi denemekte fayda var :) bende bacak icin ebru sallinin bacak egzersizlerini yapicam okula gittigim günler sadece.

Level 2 iç bacak ve basenler için diyolardı ama sen geçmedin mi level 2ye ? Ayrıca sen yaptığında bacaklarında değişiklik olmadımı hiç ?

X