Birlikte başarsak ?

Ulasicaz insallah canim

Ben kardeşime sinir oldum utanmadan önümde herşeyi yiyiyo ya canım çekmiyo ama insanda bi düşünce olur çikolata yedi irmik helvası yedi sabah ben domates yiyiyorum o önümde bıyoz yiyiyo bide bana aldırıyo o boyozu Allahım zayıflıyayım şı jillian işe yarasında patlasın kardeşim o kadar şey yaptım ama genede zayıfladı desin inşallah

Ya kızlar ben bir aydır falan pilates yapıyorum ama şu kaburga kapatma olayını hala tam kavrayamadım emin olamıyorum açıkmı kapalı mı :) nasıl anlarım siz nasıl anlıyosunuz

birde bu jilian çılgınlığı nedir :) nasıl yapılıy bölüm bölüm sanırım açıklayabilirseniz sevinirim :)

birde bu jilian çılgınlığı nedir :) nasıl yapılıy bölüm bölüm sanırım açıklayabilirseniz sevinirim :)

Jillian bi kardio egzersiz programı canım 3leveli var ve her leveli 10günde tanamlıyosun toplam 3günde bitiyor bende dün alosummun tavsiyesiyle başladım ama şuan sanki hiç spor yapmamışım gibi heryerim ağrıyor bakalım işe yarıyacak mı :) inşallah yarar :))

Jillian bi kardio egzersiz programı canım 3leveli var ve her leveli 10günde tanamlıyosun toplam 3günde bitiyor bende dün alosummun tavsiyesiyle başladım ama şuan sanki hiç spor yapmamışım gibi heryerim ağrıyor bakalım işe yarıyacak mı :) inşallah yarar :))

Bende bi deniyim bakalım merak ettim :)

Günaydın kızalar şu an kahvaltı yapıyorum 4 zeytin 2 etimek salatalık domates dört beş tane erik ve bitki çayı :)

Günaydın kızalar şu an kahvaltı yapıyorum 4 zeytin 2 etimek salatalık domates dört beş tane erik ve bitki çayı :)
Gunaydin kizlar kahvaltim sut 2 kayisi yarim muz ve 2 kasik yulaf ezmesiyle yaptigim bayanbaloncuk muslisi civikmi oluyo bu ya

Kızlar kahvaltım 1ilim peynir 1domates 1 salatalık 1 dilim çavdarlı ekmek
Öğle yeeğim 1porsiyon haşlanmış tavuk ve közlenmiş patlıcanı 2 yk süzülmüş yoğurtla karıştırıp içine 1tk ev yapımı acı koydum bunun yanında 1 dilim çavdarlı ekmek yedim
Moralim berbat halde....

Son düzenleme:
Kızlar kahvaltım 1ilim peynir 1domates 1 salatalık 1 dilim çavdarlı ekmek
Öğle yeeğim 1porsiyon haşlanmış tavuk ve közlenmiş patlıcanı 2 yk süzülmüş yoğurtla karıştırıp içine 1tk ev yapımı acı koydum bunun yanında 1 dilim çavdarlı ekmek yedim
Moralim berbat halde....

Afiyet olsunda niye bozdun moralini :/

Ya inanamadım varya benim bi seviyem var kurallarım var ben kimseyle ağız dalaşı yaparak kendimi küçük düşürmem bu ne demek yaa

Var öyle insanlar malesef o onun terbiyesizliği dediğim gibi kendini üzme boşver bidaha da muhatap olma kafana takmaya değmez yani boş yere kendini üzüosun

X