Birlikte başarsak ?

aksam yemegi yeme görevi basariyla tamamlandi :KK1: 1 adet kabak, 1 adet yesil biber dolmasi. ve bir kase cacik catliyorum suan cok geldi yaaaa :KK1:

aksam yemegi yeme görevi basariyla tamamlandi :KK1: 1 adet kabak, 1 adet yesil biber dolmasi. ve bir kase cacik catliyorum suan cok geldi yaaaa :KK1:

Bende bir tane domates ve yarim patlicanli kofte yemegi yedim evde kosturuyorum canim jillians yapmak istemioo

sabah kahvaltimi simdi yapiyorum :KK1:
1 adet haslanmis yumurta, 1 adet haslanmis patates, 1 dilim b.peynir, 1 salatalik ve 1 sivri biber :)
jillians level 3 ü uyanir uyanmaz yaptim :)

tesekkür ederim canim :) napiyim ya genc yaslarimi hep kilolu geciriyorum bir an evel bi seyler yapmam lazim diye ugrasiyorum :)

Valla o kadar uykum gelioki yerimden kalkasim gelmio e benim kiz geceleri elli sefer uyanio bu arada gece nerdeyse yemek yiycektim ama nefsime yenilmedim yasasin

kizlar aksam yemegim: 1 yemek kasigi zeytinyagiyla pismis kabak ve biber. yanina 1 kase yogurt. bide acibiber tursusu yerim heralde

kizlar aksam yemegim: 1 yemek kasigi zeytinyagiyla pismis kabak ve biber. yanina 1 kase yogurt. bide acibiber tursusu yerim heralde

Kızlar kahvaltım her zamanki gibi domates salatalık peynir ekmek
Öğle semizotu 1kaşık 2köfte ekmek
Akşam yemedim yemeyide düşünmüyorum çok hasta olduğum için yazamıyorum kusura bakmayın :/

Kızlar kahvaltım her zamanki gibi domates salatalık peynir ekmek
Öğle semizotu 1kaşık 2köfte ekmek
Akşam yemedim yemeyide düşünmüyorum çok hasta olduğum için yazamıyorum kusura bakmayın :/

canim en azindan yogurt falan ye yada süt ic yoksa cok acikirsin ya gecmis olsun bu arada

Valla o kadar uykum gelioki yerimden kalkasim gelmio e benim kiz geceleri elli sefer uyanio bu arada gece nerdeyse yemek yiycektim ama nefsime yenilmedim yasasin

İyi aksamlar kizlar aksam yemegim 2 kasik mantar yemegi ve yogurt

kizlaar sabah kahvaltim en degisik kahvaltim bu oldu ya :KK1: cok görünücek simdi yazinca :KK70:
5 erik,4 cilek, 1 dilim b.peynir, 1 salatalik, yarim adet patlican ve 1 k.biber közlemesi, 100gr. yogurt (icinde 1 tatli kasigi yulaf kepegi var).,1 cay kasigi hardal :KK1: masallah ne yemisim be serveeett :KK70:

kizlaar sabah kahvaltim en degisik kahvaltim bu oldu ya :KK1: cok görünücek simdi yazinca :KK70:
5 erik,4 cilek, 1 dilim b.peynir, 1 salatalik, yarim adet patlican ve 1 k.biber közlemesi, 100gr. yogurt (icinde 1 tatli kasigi yulaf kepegi var).,1 cay kasigi hardal :KK1: masallah ne yemisim be serveeett :KK70:

Benimde 1 domates 2 dilim peynir 1 dilim cavdar ekmegi ve sekersiz cay arayida yedim valla bir tane nektar kendimi cok halsiz hissediyorum canlarim

X