Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

allah rızası cin hanımlar bana da bi dua okuyun bu berat gecesi kollarım bos seneye kollarımda evladımla dinliyim duaları berat gecesini cocugumla geciriyim insallahhh

allah rızası cin hanımlar bana da bi dua okuyun bu berat gecesi kollarım bos seneye kollarımda evladımla dinliyim duaları berat gecesini cocugumla geciriyim insallahhh

bana denk geldin limoncu, bugun 2. kez sana dua ediyorum. Allah kabul buyurur ins. hayirli evladini alirsin kucagina seneye bu zamanlar. Rabbim kocanla aranizdaki muhabbeti artirsin ailenle sorunlarinizi bertaraf etsin insallah. bu guzel gecenin hurmetine sen de ve senin neslin de beraat edenlerden olun insallah...

Alttaki arkadasim sen de benim dualarima amin der misin, icinden gecen dualari bu gece benim icin de eder misin.

amin amin amin.rabbim hepimizin gönlünün muradını versin.bu mübarek gecenin hürmetine.

senin için fatiha okudum.bütün dileklerin duaların kabul olsun inşallah

Okudum canım.allah kabul etsin.biriniz de bana okur mu?çocuğumun hayırlı bir okul ve öğretmene yazılması için:))

ayy ne güzel bi dua bu böyle allah ne istiyosan onuda sana nasip etsin insallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…