Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum rabbim tez zamanda gerçekleştirsin inşallah.

Alttaki arkadaşım, benim için dua edermisin? Allah razı olsun şimdiden teşekkür ederim :)

Allah gönlündeki dileğini sana mutlulukla ,hayırlı yolla versin. 2 fatiha okudum.
Gönlünden geçen duan neyse amin diyor, Fatiha okuyorum, Allah kabul etsin.
Mübarek günde Rabbim her seyin hayirlisni nasib etsin.

Alttaki üye arkadasimmm, hayirli rizik kapilari açilmasi ve hayirli ev almamiz icin dua eder misinnn?

yine bi kandil yine dua zamanı arkadaslar allah rızası icin banada dua edin allah banada evlat nasip etsin 7 senedir kollarım bos insallah seneye bu zamana evladımı emzirir kandilimi evladım kucagımda geciririm :KK43:(
dualrınızı bekliyrouz kızlar

yine bi kandil yine dua zamanı arkadaslar allah rızası icin banada dua edin allah banada evlat nasip etsin 7 senedir kollarım bos insallah seneye bu zamana evladımı emzirir kandilimi evladım kucagımda geciririm :KK43:(
Okudum canım.Allah kabul eder inşallah. Inşallah Allah gönlüne göre verir canım.:KK45:

Okudum senin için canim. Rabbim sana ve tum isteyenlere bu mubarek kandil hurmetine hayirli evlat nasip etsin...

X