Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

kızlar sohbeti başka yerde yapsanız, sonuçta burda sırayla birbirimize dua ediyoruz. kime dua edeceğimi bulamadım sohbetten.
hayırlı sağlıklı bir evladımın olması için dua istiyorum

kızlar sohbeti başka yerde yapsanız, sonuçta burda sırayla birbirimize dua ediyoruz. kime dua edeceğimi bulamadım sohbetten.

Ben de katiliyorum size...

Herneyse, Rabbim hayirli evlat nasib etsin, saglik sihhatle insallah.

Alttaki üye arkadasimmm, hayirli rizik kapilari açilmasi ve hayirli ev almamiz icin dua eder misinnn?

canımm oglun icin 2.günün sahmeran duasını yaptım 5 gün kaldı 7 günlüktü ya insallah duanın kabulu ile oglun hayırlı ogretmen olacak
Ayy canım ne kadar iyisin.çook teşekkür ederim
yalnız oğlumun ögretmen olması için dua etme.yanliş kalmış aklında. ilkokula başlayacak.hayırlısıyla iyi bir okul ve öğretmene denk gelsin diye dua istemiştim.

Limoncu, dua ettim sana. Rabbim inşallah seneye bu zaman bebeğini kollarına almanı nasip eyler. AMİN!
BabyTV, oğluna inşallah iyi bir okul ve öğretmen denk gelir. Dua ettim.

Alttaki arkadaşım duam içimde. Duama amin der misin? Bana dua eder misin¿

okudum ne duan varsa Rabbim kabul etsin inşallah

Ayy ne kadar tatlısın canımmm.çok teşekkürleerrr

okudum ne duan varsa Rabbim kabul etsin inşallah
ağustosum canım, dua ettim sana. Rabbim inşallah seneye bu zaman bebeğini kollarına almanı nasip eyler. AMİN!
Ayy ne kadar tatlısın canımmm.çok teşekkürleerrr
BabyTV, oğluna inşallah iyi bir okul ve öğretmen denk gelir. Dua ettim.

Alttaki arkadaşım duam içimde. Duama amin der misin? Bana dua eder misin¿

Hayırlısıyla iki cihandada sevgi ve saygıyla bir olmanız için dua ettim.
Babamın sağlığına kavuşması için dua eder misiniz?
ben ederim. benden sonraki arkadasin da benim icin hayirlisi ile esimle beraber tezlikle yeni eve tasinmamız icin dua etmesini rica edecem. kucuk de olsa kendi evimiz olsun. hic kimse bize karismasinç esim ve cocuklarimla kendi evimizde mutlu olalim

Dua ettim canım. Inşallah allah kabul eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…