Bir haftada birisi sevilir mi?

Sanal olmasa mumkun derdim de sanal diyince bi soru isareti olustu. Fotograflardan gormekle yuz yuze konusmak bence farkli seyler. Siz yakin zamanda bulusacakmissiniz, o zamanda ayni hisleri paylasiyorsaniz neden olmasin. Benim esim de ilk bulusmamizda buyuk laflar etmek istemem ama ben seninle evlenmek isterim demisti. Tabi insanin boyle bisey duymak hosuna gidiyor ama 22 yasinda gencler olarak evlilik tuhaf geliyor. Sonuc olarak 5 sene sevgililikten sonra evlendik bi yamugunu gormedim. Ve sevgililik suresince hep durust davrandi. Iyi insanlar var yani. Allah herkesi dengiyle karsilastirsin diyelim.

Arkana bakmadan kaç diyorum.. Ben de böyle bir şey yaşamıştım. Biz yüzyüze de görüştük evlilik vs alacağımız yemek tabağına kadar konuşur hayaller kurardı telefonda. Sonra noldu biliyor musun '' ben sana umut mu verdim, bir şey mi yaptım '' dedi .. ben şok! Acaba şizofren miyim diye bile düşündüğüm olmuştu. Yani erkekler böyle güzel iddialı sözleri çok kolay söylüyorlar. sana dediklerini bir başkasına da söylüyordur aynı anda , hiç şaşırmam bile...

Gerçek olsa bu kadar basit kolay dökülmez , laçka edilmez o hisler. acı tecrübem bana bunu öğretti.

Hemen açıklayabilirim, tatil dönemindeyim, sadece uzaktan ödevlerim oluyor onuda Türkiyeden halledebilirim diye memleketime, ailemin yanında geldim, o sırada uygulamayı indirmiş bulundum. Oda aynı şekilde tatilde ve memleketinde. Uygulama 160km uzaklığa kadar gösteriyor, yani ikimizde aslında iç anadoluluyuz, böyle bir tesadüf oldu. Yakın olmamıza rağmen yüz yüze buluşmayı başta ben biraz daha konuşalım yurtdışına dönmemize ikimizinde daha vakti var, sonrada onun çok daha önceden ayarlanmış bir tatil programı vardı orada şimdi.
Geri kalan her şeyde haklısınız aslında uygulamadan pek bir beklentim yoktu kesin doğru dürüst insan helede benim yaşlarımda yoktur düşüncesi ile girdim, bir hafta birisiyle konuştum, ikinci mi üçüncümü konuştuğum adamdı, temiz aile çocuğuna benziyor diyerek buluştuk: abaza çıktı, işte bu kadar insan tanıyorum ajahhahahaha. Neyse. Dedim kesin hepsi böyle, biraz Tinderin elit versiyonu gibi geldi bana bu uygulama, ama en iyi arkadaşımın zoru ile devam ettim. Bi saatten sonra insanlara konuşmaya başlar başlamaz kriterlerimi dayamaya başladım bir baktım ki bu çocukta benim gibi, merhabadan hemen sonra mantığa dayalı bir soru ile girdi konuşmaya, genellikle benim yaptığım gibi… böyle doğal gelişti her şey. Şu anda hiç mantıklı gelmesede merakta etmiyor değilim nasıl ilerleyeceğini. Aynı yaştayız, aynı statüdeyiz, şimdiye kadar konuştuğumuz kadarıyla hayata aynı pencereden bakıyoruz gibi, değer ve inançlar ve hayaller vb açısından yani bu çıkışı olmasaydı bu seferde gerçekten çok mu mükemmel acaba diye bir halbur cücüğü arardım açıkcası

Ay kesinlikle haklısınız, bu boyutunu düşünmemiştim bile, şu anda koktum ileride ghosting de olabilir yani

Eşim tanışmamızın 10.günü SARI KIZIM SENİ ÇOK SEVİYORUM demişti. Ben şok olmuş vaziyette BEN İNEKMİYİM demiştim . Ananemin ineğini adı SARI KIZ dı . 11 yıl oldu hala seslenirken SARI KIZIM der. Artık alıştım

ey gidi
ben boyunu posunu tipini yüzünü bile görmediğim adama aşık oldum bir bakışta
arkamı döndüm göz göze geldik ,ikimiz de çekemedik gözlerimizi
sonra onun arkasından bir kadın girdi,benim eteğimden kızım çekiştirdi
bir aşk başlamadan öylece bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…