Bir düğün meselesi

Hala anlamamışsın uğraşamayacağım seninle. Bende okuduğunu anlamayanlara gıcık olurum açıkçası

Takısını bir şekilde ulaştır bence bekleme, sonra görüşürsün bir şekilde. Ben gidemeyeceğim yere ibanla çeyrekse 4300 diyelim ki çeyrek, 4500 yolluyorum valla napim

Takısını bir şekilde ulaştır bence bekleme, sonra görüşürsün bir şekilde. Ben gidemeyeceğim yere ibanla çeyrekse 4300 diyelim ki çeyrek, 4500 yolluyorum valla napim
Konuştuk zaten, gayet hoşgörülü karşıladı sağ olsun. Bizim arkadaşlığımız bu tarz durumlar ile bozulacak bir arkadaşlık değil neyse ki :) Kötü gün olsa bir dk düşünmem basar giderim. İyi günde herkes var.

Teşekkür ederim herkese yorumları için.

Sevgiyle..

O sana geldimi

Gitmemek için birsürü bahaneniz var
Otelde kalma bizde kal bile demiş, demekki gelmenizi gerçekten istiyor
Siz evin prizini bile öne sürüyorsunuz
Yerinizde olsam gelemeyeceğim ama hediyeni yollayacağım demem, çünkü sizden gelen hediyeye kalmamıştır.
Gerçekten değer verdiğiniz biri olsa ve söylediğiniz kadar sıkışık olsanız en azından otelde kalmaz evinde kalmayı kabul edersiniz. Alttaarfı 2-3 gün herşekllde idare edilir gerçek dost için, değil demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…