Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cnm bak bende öle demiştim hatırlıyomusun hiç bi belirti yok diye birden başladı ve birden adet oldum,sen bi test al çatlatma bizi en azından psikolojikmen rahatlarsın o zzaman adetin gelir

ya kıslar siteye giremiyordum nasıl iş bu ya bunu yapanları allah bildiği gibi yapsın ne dertleri var ya bizi birbirimizden mahrum bırakıyorlar

:smiley-cool:
ya kıslar siteye giremiyordum nasıl iş bu ya bunu yapanları allah bildiği gibi yapsın ne dertleri var ya bizi birbirimizden mahrum bırakıyorlar

canım kuzunaz evet siteye giremiyoruz üzücü oldu CANIM yazılarını okudum üzüldüm ama birbirimize desdek vermeliyizzzzz KEŞKE ELTİNE SÖYLEMESEYDİM yani eşinin durumundan bahsetmeseydin hani bir söz vardır kol kırılır yer içinde kalır HADİ BİZLER NEYSE kendini açmaza alırsın çember büyür neyse artık söylemişin geçmiş olsun ama DİĞER ARKADAŞLARA KATILIYORUMMM eşini sakın geri çevirme 2 dak. zaten dayan gitsin sonra şık gecelikler kokular saçına fön çektir ona özel olduğunu belli et şişir gitsinnnnŞenizsositososito sabahlarıda perdeni çek geceymiş gibi düşün ANLADIN SEN ONU tamam canımmmm üzülme kesin düzelicek bazen beraber izlemeyi teklif et oradaki erkeklerle ilgili yorum yaaaap BAK NASIL BIRAKICAK İZLEMEYİ tabiii yorumların onu kızdırmasınnnn

sabahtan beri siteye girmeye calısıyorum anca girebildim valla
kuzucum rüyamda seni gördüm gecen gün hanı ılk profıl resmın vardı ya pembe askılı badi ile aynı o sekılde konusuyoruz senınle baya konustuk ama ne konustugumuzu hatırlamıyorum
bide eşine kereviz yedirmeye calıs pazar günü milliyet gazetesi ibrahim saracoglunu dergisini verdi orada yazıyordu kereviz ve maydanoz kaynayıp suyu içilecek diye okumustum canım diger arkadasların dediği gibi giyin kusan süslen biraz cık kocanın karsınına

Son düzenleme:

AYÇACIM bak bu gün dr. yine konuşup senden bahsetdim TÜPLERDEKİ İLTİHAP KOLAY AÇILIYORMUŞseninki yapışık olabilirmi acabaaaa BİRDE REGLİN KAÇ GÜN OLUYORRRRR TÜPÜ İLTİHAPLA TIKALI OLAN KİŞİNİN 1 YADA 2 GÜN OLURMUŞ gerçekden benimkide öyleydiii şimdi açıldı 3 gün net olduuuum canımmmya bir sürüde paran gitmişşşşlmaz:hadi baayyyyy:a015:

yaaaa kısslaaar nerdesiniz ben misafirim YANLIŞ TALDIM WAALLLAmafoldumben:sinifsinif:Çok üzgünüm çoook

yapısıklık yok resmen tıkalıymıs acılma imkanı yok demıslerdi bana burdakı doktorum bende arastırdım lap.oldum ama acılmadı yıne acılmaz dedıler reglim evlenmeden önce 7 gündü evlendıkten sonra bazen 5 gün bazen 3-4 gün oluyor

yaaaa kısslaaar nerdesiniz ben misafirim YANLIŞ TALDIM WAALLLAmafoldumben:sinifsinif:Çok üzgünüm çoook
yaa rica ediyorums enden ve diğer arkadaşlardan üyük harfle yazmayın büyük yazıldığı zaman forum açk veriyo ve hackerlerin saldırmasıı daha kolay oluyoo ee öle oluncadaaa siteye giremiyozz .. lütfenn dikkat edin

canım tavsiyelerin için teşekkürler ama ben aslında bakımlı bir bayanım zaten en sevdiğim şey giyim ve alışveriştir süstür zaten yani sorun o değil sadece

kıslar ben cıkıyorum site cok yavas sayfaları acmıyor bunu kım yada kımler yaptıysa Allah onları bıldıgı gibi yapsın :enbuyukkk: yarın görüsürüz kendinize iyi bakın Allaha emanet olun by

ayçacım beni rüyanda görmüşsün hayrolsun inşallah ben hala adet olmadım biliyorsun değilmi tık yok anlayacağım mesela şu an sol kasığıma ağrılar girip çıkıyor çoookk hafif ama yok geçen günlerdede oldu bu ağrılar ama çok sakinler ne bilim anlamadım gitti inşallah sana güzel haberler veririm de rüyan çıkar

allah allah bu nasıl iş ya biz siteye giremiyoruz bile geliyorum gidiyorum bu sümeyrat burda var bunda bişi ama ben çözicem merak etmeyin

allah allah bu nasıl iş ya biz siteye giremiyoruz bile geliyorum gidiyorum bu sümeyrat burda var bunda bişi ama ben çözicem merak etmeyin

merhaba kıslar, sabah size mesaj yazmıştım ama sorun var galiba baktım gelmemiş , hsg rahim röntgeni çektiren oldumu aranısda olduysa ilk regli nasıl oluyo çokmu geliyo

ben bişiy sorcam kıslar
Bu sayfanın sağtarafındaki ruh halim işaretlemesi nereden yapılıyooo
Ben bi türlü bulamadım
Ruh halimi göstermek istiyooooruuuuum yaaaaa

bak şimdi ekranın sağ üst köşesinde hoşgeldiniz yavruceylan yazıyoya oraya tıkla ruh halini ordan değiştiriyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…