Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım ne zararı olacak ama bir an evvel başlasan iyi olur regl olmadım bugün 32. gün oldu normaldede uzun sürer adetlerim mesela geçen ay 23. günümde yumurtlamıştım 43. günde adet oldum ama bu ay 16 17 inci günlerimde yumurtladım bilemiyorum yani bu pko olduğu sürece şüphelenemiyorum bile hani halsizliği gribe filan balıcam hani yaygın ama başka grip belirtisi yok birde bu domuz gribi olayı varya çok titiz davranıyorum ellerimi sık sık yıkıyorum ağzımı burnumu sıcak suyla çalkalıyorum eylülde herkes kısa kollarla gezerken ben uzun kollu giydim hep kışı erken getirdim yani ayaklarımıda sıcak tutuyorum ama yinede hamileliğe bağlamak istemiyorum bu uyku ve halsizliği

İnşaaalllaaah hamilesindir kuzucum :CüvCüv:
ama çok da ümitlenme noluuuur
sonra yıkılıyoruz biliyosun mafoldumben
ama ümit etmek bile güzel şey bence
Bak ben şimdiden ümitleniyorum şuı adetli halimle bile kaydirigubbakcemile2

bir iki güne düzelir inşallah :nazar:

kuzunaz seni umutlandırmak istemiyorum gerçi insanın elinde değil ben her ay reglime 1 gün kala test alıyorum boşu boşuna yaa .. neyse belirtilere gelince benim ilk hamileliğimde grip oldum sanmıştım böyle bi halsizlik uyku vardı kolumu kaldıramıyodum ilaç falanda kullandım hatta sonradan çok pişman oldum ama iş işten geçti ne yazıkki

kuzunaz seni umutlandırmak istemiyorum gerçi insanın elinde değil ben her ay reglime 1 gün kala test alıyorum boşu boşuna yaa .. neyse belirtilere gelince benim ilk hamileliğimde grip oldum sanmıştım böyle bi halsizlik uyku vardı kolumu kaldıramıyodum ilaç falanda kullandım hatta sonradan çok pişman oldum ama iş işten geçti ne yazıkki

valla aynen üşütmüş gibi halsizlik geldi birden uykum fena var ama dizim var uyumak istemiyorum gerçi uykuyu dün geç yatmama bağlıyorum ama inşallah ta bebiş yapıyordur bana bunu çok ümitlenmeyi istemiyorum çokta ümitlenmiyorum zaten canlarım merak etmeyin ne gelirse rabbimden

İnşaaalllaaah hamilesindir kuzucum :CüvCüv:
ama çok da ümitlenme noluuuur
sonra yıkılıyoruz biliyosun mafoldumben
ama ümit etmek bile güzel şey bence
Bak ben şimdiden ümitleniyorum şuı adetli halimle bile kaydirigubbakcemile2

herkes gibi az da olsa ümidim var benimde ama yıkılmıcam rabbim nasip etmedi dicem sabırla beklicem zaten yapacak başka bir şeyimiz mi var dimi yeniden ümitlenmezsek yaşayamayız isyanda edemeyiz inançlıyız çünki allah yardımcımız olsun bu arada bu ay aşılama yaptıramıcam ama eğer ayın 15 ine kadar adet olmazsam ( ki büyük ihtimalle olurum ) maaşımı alıyorum o zaman yaptırabiilirim

ayşecim yok ya ayşecim sitemiz şu an biraz daha iyi gel artık ya ösledik seni

valla aynen üşütmüş gibi halsizlik geldi birden uykum fena var ama dizim var uyumak istemiyorum gerçi uykuyu dün geç yatmama bağlıyorum ama inşallah ta bebiş yapıyordur bana bunu çok ümitlenmeyi istemiyorum çokta ümitlenmiyorum zaten canlarım merak etmeyin ne gelirse rabbimden

kıslar hakkımızda hayırlısı inşallah kuzucuk hamişsindir buarada benide listeye eklersen çok mutlu olurum 25.10 regli tarihim buarada ben her mesaj için siteye yeniden girmek zorunda kalıyorum bide kocişim geldi ona yemek hazırlıycam şimdilik çıkıyorum kendinize iyi bakın...

kıslar hakkımızda hayırlısı inşallah kuzucuk hamişsindir buarada benide listeye eklersen çok mutlu olurum 25.10 regli tarihim buarada ben her mesaj için siteye yeniden girmek zorunda kalıyorum bide kocişim geldi ona yemek hazırlıycam şimdilik çıkıyorum kendinize iyi bakın...

canım şimdi çıkıyorsun ama geldiğinde diğer bilgilerini de yazarsan sevinirim bu bilgi yeterli deği liste ilk sayfada orda neler var bakarsın canım olur mu

slm prlanta bir sen varsın bedne yatıcam imdi unutulmazı izliyordum bitti sabah test yapıcam midemde tuhaf bi is var bulantı gibi halsizlik ve uyku hali var akşamdan beri ağzımdada değişik tatlar algılıyorum belki bunlar her zaman olabilen şeylerde ben kendimi dinlediğim için hissediorum ama ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti yok offf her ay başka bir beliri çıkarıyorum kendime ya :KK43:((

neyse sana iyi geceler yarın görüşürüz uyumam lazım iş var yarın hayırlı geceler

bu arad sanırım sitemiz düzelmiş çok güzel açılıyor sayfalar mesajıda rahat göndewrebiliyorum çok şükür

slm prlanta bir sen varsın bedne yatıcam imdi unutulmazı izliyordum bitti sabah test yapıcam midemde tuhaf bi is var bulantı gibi halsizlik ve uyku hali var akşamdan beri ağzımdada değişik tatlar algılıyorum belki bunlar her zaman olabilen şeylerde ben kendimi dinlediğim için hissediorum ama ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti yok offf her ay başka bir beliri çıkarıyorum kendime ya :KK43:((

gün aydın cnm mesajını göremedim yoksa yazmamı.bak bu belirtiler hamilelik ama çıkmasada üzülme cnm herşeyin hayırlısı herşeyde bir hayır arayalım tatlım inşallah çıkar çok seviniriz hep beraber bizde onun teyzişleri oluruz hakında herşey güzel olsun cnm bebişimiz gelsin artık:nazar::nazar:a.s.:içelim:hihoyyytalkisalkisalkis

günaydın kıslar test yaptım sonuç kıpkırmızı bir tek çizgi maalesef ve üzülmedim merak etmeyin canlarım ben iyiyim ama adet olamadım ve hiç bir belirtide yok nasıl olacak :KK43:((((

X