Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sinirlenme filan yok kıslar aman sebze sebzedir kök köktür bizene ya bize faydası olsun da isterse 1950 lerin sebzesi olsun dimi

e yanı ıyıkı bı esprı yaptım arkadaslar ya..herkes bı degıstı...tamam esprıydı..rahat olalım bıraz evın tam tokatlıymıs valla..gercı yazdıklarından anlaşılmıyo ama sankı bööle hırsla yazmış gıbısın bana..bi an ööle hıssettım..tokatlı dememı de yanlış anlama amann..tokatlı çok arkadasım var bıraz bolle cıddı ve sakayı çok kaldıramayan ondan dedım..

kısslaar günaydınnn
ben dn gece adet oldumm çoook sancılandım,aynı doğum sancısı gibiydi ağladım resmen
ağrı kesici içtim iyiyim şimdi

ama çook mutlu oldum yaaa 3 gün geçti yani o normal sağlıklı bi kadında da oluyo

ayşecim adet olmuşsun geçmiş olsun canım bu arada siteye saldırı varmış demiştim yıkmak istiyorlarmış KK mızı onları kınıyoruz :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

canlarım soğan suyu içince midenizi yakmıyor mu?

yoo valla bana bişey etmedii dahaa

valla bende ilk başta dedim bana bişey etmedi sonraları midem acayip gaz doldu
gurultudan gece uyuyamadım,midemde ekşime oldu
ama olsun ne yaparsa yapsın ben devam ediyom çünkü faydasını gördüm
2 aydır ilaçsız adet oluyom

ayşecim adet olmuşsun geçmiş olsun canım bu arada siteye saldırı varmış demiştim yıkmak istiyorlarmış KK mızı onları kınıyoruz :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
evet siteye saldırı varr acayip ağırlık veriyo oda siteye serveri çok zorluyoo

cnm gözün aydın de :roflol:
gece sancıdan ağladım resmen 6 da sancıyla uyandım eşimi rahatssız etmeyeyim die
oturma odasına gittim orda zırladım kıvrandım dayanamadım apranax içtim
onu içtikten sonra ağrım geçti 9 a kadar uyumuşum orda
sonra gittim kocişimin yanına horl horul uyuyo bişeyin farkında değil sandım
meğer farkındaymış bakmış ben yatıyormuşum kaldırmak istemememiş
hakkaten ya neymiş bu saldırı yırtarız biz onları heesüprizzzzz

kızlar yoksam bu gizemli sümeyrat:1ninca:
siteyi yıkmak için görevlendirilmiş bir ajan mı?

ayşecim ne diyim canım gözün aydın o zaman bak sümeyrat sen daha yazma bize ajan yerine bil ekoyuldun valla ama hakettin yani

kıslarrrrrrr ya ben aşılama yaptırmak istiyorum ya belki ikizim olur bu arada adet olmadım nasılolcek belirtilerde gitti iyice kayboldu ağrı hissetmiyorum bugün dün akşam vardı biraz ama şimdi yok birtek bişi var dikkatimi çeken ağzımın tadı değişik başkada bişi yok valal uyku zaten var oda normal 1 de yattım dün gece ne bebeiş var nede kırmızı kart anlayacağınız ne olcek benim bu halim

kuzu ya sana özel msj yazmak istiyorum ama yazamıyorum bu ne işCADIARZU
kız sumeyrat kadınsan ve evliysen işini gücünü bırakıp bizi takip ediyosun ne yemek ne ütü ne iş güç
kocan seni boşar vallla
eğer erkeksende belliki boş gezenin boş kalfasısın :roflol:

canım evet özel mesaj gönderme butonu yok bende farkettim siteye saldırı bitince geçermiş bu mahkemelik bir olaymış acı çehreciler yapıyormuş öle dedi editör valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…