Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

arkadaşlar nasısınız bugün bir durgunluk var.kuzucum nerdesiniz sizlerede alıştım iyice.kuzucuk adet olduktan sonra benide listenize ekleyin canım. artık buralıyım.

kuzucuk dün benden sonra devam etmişiniz okudum şuan durum nasıl canım.birbirinizle konuşuyormusunuz .

kuzucuk ayşe adet olmuş herhalde sendeki durum ne acaba. testte yapmadın demi

bu ay bende hap kullandım.6 tane kaldı 10 gün sonra bende adet olabilirim ve yada olamayabilirim nasip...düşük yaptıktan sonra bana hap vermişti ama koruyuculugu yok.allahım nasip eder inşallah...

bu ay birazda hayıt tohumuyla .bögürtlen kökü ve adaçayına güveniyorum ama hayırlısı.

arkadaşlar şu an bilgisayarı eşime vermem lazım ama saat 10.30 civarı aranıza katılırım .kuzucuk sorularıma da cevap istiyorum.

bu ay birazda hayıt tohumuyla .bögürtlen kökü ve adaçayına güveniyorum ama hayırlısı.

yaw kıslar ya yazıyorum görünmüyo ,yada yazıyorum kopuyorum kendimi görünmes falan hissetmeye başladım nese1984 bitek sen varsın galiba yaa şu hsg filmi konusunda bilgisi olan var mı

yaw kıslar ya yazıyorum görünmüyo ,yada yazıyorum kopuyorum kendimi görünmes falan hissetmeye başladım nese1984 bitek sen varsın galiba yaa şu hsg filmi konusunda bilgisi olan var mı

canım sen önceden varmıydın adını yeni duyuyorum.hsg rahim filmi ben baya old çektirdim sonra tüpler iyi çıktı tedavi gördüm hemen sonra hamile kaldım.ama çocugumu 2 yaşında iken kaybettim. sonra yine tedaviy başladım bu sefer 1 aylık düşük yaptım daha 2 hafta oldu düşük yapalı canım daha yolun başındasın sen... kaç yıllık evlisin sen hiç hamile kaldınmı

narnisan canım adetin 8 günü çekiliyordu rahmine bir ilaç bırakıp alttan filim çekiliyor korkma sakın çok agrılı degil biraz agrıyada mecbur katlanacaksın

ben çok acılar çektim canım.herşey başımdan geçti allaha şükür tüp bebege muhtaç olmadım allahımda muhtaç etmesin.aşılama sayesinde hamile kalmıştım 2 çocugumdada ama allah ikisinide elimden aldı ne yapalım yaşamaya çalışıyorum işte. bazen kendimi bir boşlugun içinde gibi hissediyorum.kooocaa ve booş bir dünyanın içinde yaşadıgımı hissediyorum .bazen o kadar canım sıkılıyorki dünyada yaşamak bile çok boş geliyor.

canım sen önceden varmıydın adını yeni duyuyorum.hsg rahim filmi ben baya old çektirdim sonra tüpler iyi çıktı tedavi gördüm hemen sonra hamile kaldım.ama çocugumu 2 yaşında iken kaybettim. sonra yine tedaviy başladım bu sefer 1 aylık düşük yaptım daha 2 hafta oldu düşük yapalı canım daha yolun başındasın sen... kaç yıllık evlisin sen hiç hamile kaldınmı

kusura bakma nese öncelikle başınsağolsun ilk girdiğim gün yazıştığımızı hatırlıyorum ama bugün kk bi kopma sorunu var sanırım , bende bir gebelik yaşadım kalp atışı olmadı 7. haftada mecburi kürtaj oldum 1 yıl geçti üzerinden hamile kalamadım dr. test ve bu filmi istedi

ben bu filmi geçen ay çektirdim bende iki tane yapışıklık çıktı flim çekilirken birazı açılmış o yüzden çok ağrılı oldu benimki .. şimdi regliyimde normalden çok oldum bu ay normal bişeymi acaba

slm arkadaşlar ben geldim ama kimse yok sanırım bu sitedeki sorun yüzünden kimse gelmiyor topiğe ne olacak bu halimiz

narnisan canım şu an bir tek sen görünüyorsun ben işten gelip yemek yap sofra kur kaldır bulaşık yıka derken ancak bu saatte girebildim nasılsın

ben bu filmi geçen ay çektirdim bende iki tane yapışıklık çıktı flim çekilirken birazı açılmış o yüzden çok ağrılı oldu benimki .. şimdi regliyimde normalden çok oldum bu ay normal bişeymi acaba

şu an yine daha iyi site canım bu arada benim acayip uykum var ve çok halsizim ya grip filan olucam yada yada bilmiyorum ne ama hapşuruk boğaz ağrısı vs yok test aldım bu arada 3 saat idrarımı tuttum yapıcaktım ama eşim bırakmadı sabah yap daha iyi sonuç verir dedi bende yapmadım sabaha bıraktım

şu an yine daha iyi site canım bu arada benim acayip uykum var ve çok halsizim ya grip filan olucam yada yada bilmiyorum ne ama hapşuruk boğaz ağrısı vs yok test aldım bu arada 3 saat idrarımı tuttum yapıcaktım ama eşim bırakmadı sabah yap daha iyi sonuç verir dedi bende yapmadım sabaha bıraktım

regli olmadın yani :)) hadi inşallah hamişsindir :)) grip için hap falan kullanma canım..... ya ben böğürtlene başlamadım daha regli bitince başlasam zararı olur mu , bugün dr. gidicektim gitmedim artık dr. gitmek bile moralimi bozuyo

regli olmadın yani :)) hadi inşallah hamişsindir :)) grip için hap falan kullanma canım..... ya ben böğürtlene başlamadım daha regli bitince başlasam zararı olur mu , bugün dr. gidicektim gitmedim artık dr. gitmek bile moralimi bozuyo

canım ne zararı olacak ama bir an evvel başlasan iyi olur regl olmadım bugün 32. gün oldu normaldede uzun sürer adetlerim mesela geçen ay 23. günümde yumurtlamıştım 43. günde adet oldum ama bu ay 16 17 inci günlerimde yumurtladım bilemiyorum yani bu pko olduğu sürece şüphelenemiyorum bile hani halsizliği gribe filan balıcam hani yaygın ama başka grip belirtisi yok birde bu domuz gribi olayı varya çok titiz davranıyorum ellerimi sık sık yıkıyorum ağzımı burnumu sıcak suyla çalkalıyorum eylülde herkes kısa kollarla gezerken ben uzun kollu giydim hep kışı erken getirdim yani ayaklarımıda sıcak tutuyorum ama yinede hamileliğe bağlamak istemiyorum bu uyku ve halsizliği

X