Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kaçırmışım canım kaç gün geçti

19unda bekliyordum işte daha bi tık yok.göğüslerim çok ağrıyor.yani eğer çok müstehcen olmazsa eğer uçları kopacak gibi dokunamıyorum kıyafet giyerken falan canım çok yanıyor regl olurken ağrırdı ama böyle değil.

canım hoşgeldin meleğin için çok üzüldüm cennette buluşacaksınız inşallah hayıtı nasıl içtiğini sorabilirmiyim canım

bir su bardagına yarı çay kaşıgı bırakıp kaynatıyorum 10 dk dinleniyor ılık olarak içiyorum aslında okudugum kadarıla aç tok farketmiyor

normalde günü gününe oluyomu yoksa geç geldiği de oluyomuydu benimde bazen göğüs ağrım normalden çok olur ama sonuç olumsuz işte ama hamileliktede ağrıyomuş hayırlısı hakında canım

ben bir hafta oldu düşük yaptım ben gögsümden bildim hamile oldugumu ama agrı yoktu ucu koyulaşmıştı

en son adet tarihim 16eylül hesaplayıcıdan hesapladım 19unda gelmesi lazım gecikmeli bir de.bundan önceki 3ayım hemen hemen günü gününe geldi(9ağustos;11 temmuz; 10 haziran) sizin fikriniz ne?
henüz bi test falan da yapmadım korkuyorum negatif olacak diye.daha beklemeli miyim?

canım allah sabır versin ne kadar zor şeyler yaşamışsın valla az önce allahım ne olu neden demeye başladım kendi kendime ve haberlerde ard arda ibretlik şeyler izledim bir tane çocuk 6 aylık doğmuş şu an 4 yaşınd ave 5 sefer beyin ameliyatı geçirmiş midesinde hortum vardı çok zor nefes alıyordu allahım sen ne verirsen hayırlısını ver dedim rabbimizin emrine şükürler olsun çok zor şeyler alah birdaha göstermesin canım hayıt tohumu iyidir böğürtlen köküde rahmi kuvvetlendiri ben bunu tüp beek yapaa-cak olanların kullandıklarını çok gördüm düşük olmaması transferlerin tutması için filan tabi herşey allahtan 2 yaşında evladını yitirmek çok zordur allahım kimseye yaşatmasın

canım aranıza yeni katıldıgım için sizlerin hikayesini bilemiyorum .tedaviyle veya da bir bitki felan kullandınmı

canım son ayların baya düzenli ama sen yinede kendini çok umutlandırma bide adet olursan benim gibi yıkılma diye diyorum belkide bebişin yola çıkmıştır ama sen yinede birkaç gün sabret

inşallah hamilesindir arkadaşım inşallah düzelimi adet olursun normalde

bizim sperm düşüklüğü var sanırım azo.tüp bebek deneyimimiz oldu sonuç negatif.keçi boynuzu,havuç suyu,bal,polen arı sütü,fındık,badem ceviz içi hep denedik kullandık bunları bir de incir kürü.şimdilerde halen devam ediyoruz.bizim hikayemiz böyle.ek olarak da eşim küçükken inmemiş testis ameliyatı geçirmiş

allah sabır versin gerçekten çok zor şeyler yaşadıkların çok geçmiş olsun , inşallah bundan sonra yüzün birdaha solmamak üzere hep güler ..

teşekkürler canım.ölen çocugum ilk aşılamayla tutmuştu işte.ben çok zorluklardan geçtim halende bazen geçiyorum canım vadesi yettikten sonra sen ne yaparsan yap ölecek se ölüyor işte. şimdi nereye baksamaklımda bir çocugum olmazsa daha kötü olacagım tek bir çocuk herşeyi halledecek ama verici olan rabbim...bir çocugumu verdi sonra geri aldı..benim için dua edin kızlar...

ben bir hafta oldu düşük yaptım ben gögsümden bildim hamile oldugumu ama agrı yoktu ucu koyulaşmıştı

benimde bu gün meme uçlarımda koyuluk vardı dikkatimi çekti benim göğüs hassasiyetim adetim yaklaşıncada olmaz zaten şimdide yok ama koyuluk dikkatimi çekti sabah eşim benle sabahları hep uğraşırda onu iterken dikkatimi çekti yoksa takılmam aslında bu renk olayına filan inşallah vardır

inşallah hamilesindir arkadaşım inşallah düzelimi adet olursun normalde

en son adet tarihim 16eylül hesaplayıcıdan hesapladım 19unda gelmesi lazım gecikmeli bir de.bundan önceki 3ayım hemen hemen günü gününe geldi(9ağustos;11 temmuz; 10 haziran)
henüz bi test falan da yapmadım korkuyorum negatif olacak diye.daha beklemeli miyim

adetin düzenliyse ve gecikmeli olarak 9 u diyorsan baya beklemişsin zaten test yap ve rahatla bence bazen hamilelik beklentisi içinde olanlar psikolojik hamile kalıp gecikebiliyor adetleri bazen yap sen testi geç kalma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…