Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

teşekkürler arkadaşlar anne olmak dünyanın en güzel ve zor şeyi....anne karnında bebeginin ölmesi farklı dogup sonra ölmesi daha daha farklı canım...evim elim bomboş kaldı .allahım annelik duygusunu yinede yaşattı yaşadımda...

cnm duaların için saol çoook içten amiiin diyorumm
gerçekten insan dokunmaya kıyamıyorr
hikayemin devamını mrk etmiyomusunuz

canım sen burdamıydın hoşgeldin baksana topiğimize birsürü arkadaşımız geldi cıvılcıvıl oldu ne güzel artık sıkılmamız mümkün değil hikayeni merak ediyoruz tabi sen yeterki anlat

canim hakkinda hayirlisi olsun bende gecen sene bu zamanlarda hamileydim bende hamileligimi gögüslerimin agrisindan anlamistim felaket bir agriydi sütyen felan takamiyordum elimi süremiyordum insallah seninde hamileliktendir:CüvCüv:

cnm topiğe hoşgeldin ben bir kaç gündür girmediğim için yeni gördüm seni sanırım hikayelerimiz benziyor,bende geçen yıl değil önceki yıl bu zamanlarda hamilleydim

kuzunazcim ben regl oldum yeni tarihim 19kasim degistirirsen sevinirimopuyorumnanaktan

cnm duaların için saol çoook içten amiiin diyorumm
gerçekten insan dokunmaya kıyamıyorr
hikayemin devamını mrk etmiyomusunuz

hakikaten ayse kaç gündür hep fire veriyosun devam etsene ayrıca arkadaşların gelmesinede çok sevindim

Hoşbulduk kıslaaar
Çok fena hastayım yani nezleyim
Ama çok fena da sancı çekiyorum
Eli kulağında kırmızı kart görmemim

Çok moralim bosuuuuuk yaaaa
Müthiş hem de anlatamam :çok üzgünüm:

Kı kuzucum
Bence sen hamilesin ama bize söylemiyosun di miii
hihoyyyt hihoyyyt

aşk olsun gerçekten aşk olsun şimdi ben sizden nasıl saklarım böyle birşeyi ya en önce sizinle paylaşırım ama burdanda nasıl paylaşılırki ben hepinize tektek sarılmak isterim öyle bişi olsa bilgisayarın içine dalarım valla herkesten önce size söylerim emin olana kadar eşime bile söylemem keşke öyle bişşi olsa ya

canım sen burdamıydın hoşgeldin baksana topiğimize birsürü arkadaşımız geldi cıvılcıvıl oldu ne güzel artık sıkılmamız mümkün değil hikayeni merak ediyoruz tabi sen yeterki anlat

ewt yhaaa gerçekten müthiş hamilelik hikayemin devamını anlatıyorum çünkü hep korkularla geçti ne kadarda fazla zorlanmadım desemde çok şeyler atlattım devam edeyim şimdi
5. bölümdemi kalmıştım

aşk olsun gerçekten aşk olsun şimdi ben sizden nasıl saklarım böyle birşeyi ya en önce sizinle paylaşırım ama burdanda nasıl paylaşılırki ben hepinize tektek sarılmak isterim öyle bişi olsa bilgisayarın içine dalarım valla herkesten önce size söylerim emin olana kadar eşime bile söylemem keşke öyle bişşi olsa ya

İnşaaalllaaaah hamişsindirrr :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kuzunazcim ben regl oldum yeni tarihim 19kasim degistirirsen sevinirimopuyorumnanaktan

canım bugünmü regl oldun olduğun tarihide yazarmısın bu arada artık liste ilk sayfada eklemeleride düzeltmeleride orda yapacağım bilginiz olsun

cnm topiğe hoşgeldin ben bir kaç gündür girmediğim için yeni gördüm seni sanırım hikayelerimiz benziyor,bende geçen yıl değil önceki yıl bu zamanlarda hamilleydim

haklisin canim ben hikayemi burda paylasmadim benim hikayem cok daha farkli aslinda benim bir kizim var 12yasinda ben 32yasindayim esim40 ben 17yasimda evlendim 19yasimda hamile kaldim ve kizim oldu sorunlar ondan sonra basladi isterseniz anlatirim

Yaaaa ben çoook kötüyüüüüm
Hem neeezleeeee
Hem regl sancısııııı

Üstelik daha teşrif edemediler benim kırmızılar

Moralimde bozuuuk

Bu gün hem ağladım hem dua ettim
Rabbim sen bizi senden başkasını merhametine bırakma diyeee

:gitme:
İnşaaalllaaaah hamişsindirrr :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallah canım sende hamilesindir erken gebelik belirtilerinde kasık ağrıları vardır allahımya ben hamileyim diyebileceğimiz günleri bize nasip et ne olur peygamber efendimiz hürmetine ona olan sevgin hürmetine dualarımızı kabul et yarabbim

Hoşbulduk kıslaaar
Çok fena hastayım yani nezleyim
Ama çok fena da sancı çekiyorum
Eli kulağında kırmızı kart görmemim

Çok moralim bosuuuuuk yaaaa
Müthiş hem de anlatamam :çok üzgünüm:

Kı kuzucum
Bence sen hamilesin ama bize söylemiyosun di miii
hihoyyyt hihoyyyt

canım benim çok geçmiş olsun moralini bozma daha kolay hasta oluyor insan o zaman regle dışında başka sıkıntın yoktur umarımopuyorumnanaktan

:gitme:

Inşallah canım sende hamilesindir erken gebelik belirtilerinde kasık ağrıları vardır allahımya ben hamileyim diyebileceğimiz günleri bize nasip et ne olur peygamber efendimiz hürmetine ona olan sevgin hürmetine dualarımızı kabul et yarabbim

amiiiiiinnnnnnn

nese 84 lüsün sen heralde canım öyleyse yaşıtız bu arada ayşe yazıyordur hikayesini canım acele etme gelir

haklisin canim ben hikayemi burda paylasmadim benim hikayem cok daha farkli aslinda benim bir kizim var 12yasinda ben 32yasindayim esim40 ben 17yasimda evlendim 19yasimda hamile kaldim ve kizim oldu sorunlar ondan sonra basladi isterseniz anlatirim

senin en azından bir avuntun varmış,ne güzelll
ama yinede çok zor bebeğin kundaktayken ölmesi gerçekten çoook sabra ihtiyacımız var
kızlar mrk ettiler bende dizi gibi bölüm bölüm anlatıyorum
5. bölümdeyim

iyi akşamlar ablacım bende 2 yaşında evladımı topraga verdim allah kimselere yaşatmasın senin hikayen ne

X