Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah rabbim duanı ve dualarımızı kabul etsin bir kere bende bebeğim olduğunu ve emzirdiğimi gördüm uyandığımda rüya olduğuna inanamadım o kadar gerçekçiydiki hayırlısıyla rabbim o günleride göstersin bizlere :Saruboceq:

bence yarın sabah idrar testini tekrarla canım.

biraz daha bekliyimmi test için erken gibi geliyor canım bana ya allahım her ay bu ümitler kalbimi parçalıyor gerçi ben hayal kırıklığına fazla uğramıyorum adet olunca yeni ümitlerim başlıyor allahta vermesin hayal kırıklığı üzüntü zaten

inşallah canım bu arada burda bu karışımı kullanan biri yazmıştı sanırım 1 yemek kaşığı bala 1 çay kaşığı (eziceksin önce)çörekotu 1 çay kaşığı tarçını karıştırıp sabah akşam aç karnına diye okumuştum 1 çay veya tatlı kaşığı alıcakmışsınız

şimdi o sıkıntı bende de var henüz ben de adet olmadım kızlar.19unda bekliyordum gelmedi hala.acaba diyorum her gecikmede ümitsizce ama az da olsa birazcıcık ümitle.

canım bak sen düşük yapmışsın ve biraz yapışıklık çıkmış demişsin böğürtlen kökünü kullan rahmi kuvvetlendiriyor tıkanık ve yapışıklıkları açıyor ki ben böğürtlen kökü kullandığım ilk ay yani geçen ay inanılmaz akıntılar yaşadım ve hiç yaşamadığım şekilde adet oldum san abu anlamda tavşiye ederim yumurtlamaya destek olarakta baltarçın çörekotu karışımını sabahları akşamlarıda balarısütüpolen karışımı yiyebilirsin gıda takviyesi olarak bence sonuçta yan etkisi yok bişiyi yok hatta faydasını görürsün yapışıklık tıkanıklık vs içinde ayrıca yumurtlama günlerinde sütmaydonoz buharı yapıp doğru yatağa kocişinin yanına gidebilirsin bu arada yapışıklıkta düşüğe sebep oluyor diye biliyorum

kuzucum birsürü arkadaşımız geldi ne güzel hepiniz hoşgeldiniz kızlaropuyorumnanaktan

canım sizin daha erken benim eşimde oldu ameliyat ve spermlerin kendini toparlaması 6 ayla 1 yıl arasında olabiliyo eşine ilaç verdimi dr ve biraz sabretmeniz gerekicek canım hakkınızda hayırlısı olsun

biliyorum daha çok erken ama diğer topikten bir arkadaş 3. ayında hamile kaldı ne güzel di mi zemuszemus neyse yaa sabır çekmeye dua etmeye devam hayırlısıyla bir gün :lepi:

hayırlar olsun canım arada bende görüyordum artık görmüyorum 2.5 yıl oldu çok da dert etmemek gerek aslında demekki hayırlı olmucak ki olmuyor hep dualarımız hayırlısı değilmi??:içelim:

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|20.10.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| 17.11.2009|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 23.10..2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 20.11.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|11.10.2009|pko |kür kullanmıyor|11.11..2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|28|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu
24|resimimis|31|13.10.2009|hipotiroidi|bal tarçın çörekotu karışımı kullandı-süt ve sarımsağı deneyecek |10.11.2009|levotiron veya tefor kullanıyor|ovülasyon testi ve ateş ölçümü ile takip ediyor |günde 100 kere el mucib çekiyor
25|tiryak|24|31.09.2009|sperm azlığı (eşte)|kür yok |31.10.2009|ilaç yok |ovülasyon normal gerçekleşiyor |500 yasin okutturdu -tefriciyeye başlayacak

kıslar listeyi güncelliyorum fakat aklıma bişi geldi ben bu listeyi ilk sayfaya eklemek istiyorum eklemeleri de düzeltmeleride ordan yaparım ilk sayfada kalsın hep çünki alıntı yaparken karıştırıyorum bazen son eklediğimden bir öncekinden alıntı yapınca son eklediğim kişi silinebiliyor anlaştıkmı ben bu listeyi ilk sayfadaki yazıma ekliyorum şimdi canlarım bu arada narnisan eftelya yeni arkadaşlar listeyi bir gözden geçirin bakın kürler uyguluyoruz ve dualar ediyoruz

bende nerdeyse bir senedir her ay umutlanıyorum ama malesef henüz bişi yok ama olsun şimdi burdayım sizlerin önerdiği kürlere böğürtlen ve bal tarçın çörek otuna yarın başlıycam , benim düzenli devam ettiğim kürtajımıda yapan doktor yapışıklık konusunda (ki kürtajdan sonra olmuş olması muhtemel) hamile kalamamanla hiç ilgisi yok deyip kestirip attı o yüzden şimdi doktorumu değiştirdim halbuki çok tavsiye edilen bir doktor kendisi ama işte bir senedir bana çok kafana takıyosun ondan olmuyo senin deyip hiç uğraşmadı çok ilgisizdi her gittiğimde hikayemi en başından anlatmaktan bıktım ve değiştirdim doktorumu ...

kuzunazcım rüyan çok güzelmiş hayırlara vesile olsun inşallah.Allah hepimize yaşatsın o duyguyu.kucağımıza alıp emzirelim bebişlerimizi emerken arada tenine dokunuyor ya bebek işte o anı yaşamayı çok istiyorum kızlar.inanın çok heyecanlıyım okudunuz mu bilmiyorum regl olmadım daha.

arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum.6 yıllık evliyim 3 yıllık evliyken aşılama sayesinde ilk aşılamada tuttu. dogurdum ama kızımı 2 yaşında zatüre nedeniyle 26 .nisan. 2009 da kaybettim.sonra yeniden tedaviye başladık.bu kezde 2.aşılamamda tuttu ama 1 aylık ken düşük yaptım şimdilik tedaviye ara verdik bayram sonrasına kadar.araştırdım okudum.bir bitki buldum .10 gün içinde etkisini gösteriyormuş ama en az 3 ay kullanmak lazımmış en fazlada 1 sene canlarım.ben inanarak başladım.eskilerde çocukları olmazmış ebelerimizin...o zamanlar doktor mu varmış .bu otu içerlermiş.işte bu ot HAYIT TOHUMU .tadı biraz acı. sabah akşam bir su bardagı içiyorum.içeli 7 gün oldu.ben hiç kendiliginden adet olamayanlardanım.sadece ilaçla oluyorum.ilaç içmezsem olmuyorum.ben bu ota inanıyorum.kilosu 50tl eşim 5tl lik almış bayada var.aktarlar bu bitkiyi sadece kadınlar için satıyorlar.hayıt tohumunun bir diger adıda namus tohumuymuş.biraz sert bir bitki hatta taş diyebilirim.robotta biraz çektim ve bala kattım yatmadan önce bir kaşıkta ondan yiyorum. hayırlısı işte bir ümit dedik başladık.

kaçırmışım canım kaç gün geçti

merhaba canım ne zaman adet olman gerekiyordu

canım hoşgeldin meleğin için çok üzüldüm cennette buluşacaksınız inşallah hayıtı nasıl içtiğini sorabilirmiyim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…