Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

teşekkürler canım.ölen çocugum ilk aşılamayla tutmuştu işte.ben çok zorluklardan geçtim halende bazen geçiyorum canım vadesi yettikten sonra sen ne yaparsan yap ölecek se ölüyor işte. şimdi nereye baksamaklımda bir çocugum olmazsa daha kötü olacagım tek bir çocuk herşeyi halledecek ama verici olan rabbim...bir çocugumu verdi sonra geri aldı..benim için dua edin kızlar...

allah yardımcın olsun canım başka :a015:ne desek boş

allah sabır versin gerçekten çok zor şeyler yaşadıkların çok geçmiş olsun , inşallah bundan sonra yüzün birdaha solmamak üzere hep güler ..

sagol canım allah hiiiç kimseye yaşatmasın.verdikten sonrada acılarını göstermesin.benimde şefaatçim orda cennette aslında kızım ZEYNEP anneini babasını çok seviyormuş.dünyada evlat acısı çekmek çok zor ama öbür dünyayı düşününce birazda olsun rahatlıyorsun

en son adet tarihim 16eylül hesaplayıcıdan hesapladım 19unda gelmesi lazım gecikmeli bir de.bundan önceki 3ayım hemen hemen günü gününe geldi(9ağustos;11 temmuz; 10 haziran)
henüz bi test falan da yapmadım korkuyorum negatif olacak diye.daha beklemeli miyim

belirtiler sanki pozitif gibi inşallah, bende hamile kaldığımda göğüslerim feci durumdaydı hem şiş hemde çok hassastı. hatta birtek göğüslerim belirti vermişti mide bulantısı falanda olmamıştı gerçi benim düşük oldu normal hallerine döndüler sonra ...

belirtiler sanki pozitif gibi inşallah, bende hamile kaldığımda göğüslerim feci durumdaydı hem şiş hemde çok hassastı. hatta birtek göğüslerim belirti vermişti mide bulantısı falanda olmamıştı gerçi benim düşük oldu normal hallerine döndüler sonra ...

üzülme arkadaşım o melekler gelecek inanıyorum inanmalıyız buna.Rabbim istedikten sonra her şey olur.
mide bulantısı yok bende de sadece göğüslerimdeki hassasiyet.

sagol canım allah hiiiç kimseye yaşatmasın.verdikten sonrada acılarını göstermesin.benimde şefaatçim orda cennette aslında kızım ZEYNEP anneini babasını çok seviyormuş.dünyada evlat acısı çekmek çok zor ama öbür dünyayı düşününce birazda olsun rahatlıyorsun

canım inşallah en kısa zamanda tekrar bebişin olur , hepimizin, isteyen uğraşan herkesin olur .. bu hayatta herşey insanlar için diyorlarya öyle işte ...

teşekkürler canım.ölen çocugum ilk aşılamayla tutmuştu işte.ben çok zorluklardan geçtim halende bazen geçiyorum canım vadesi yettikten sonra sen ne yaparsan yap ölecek se ölüyor işte. şimdi nereye baksamaklımda bir çocugum olmazsa daha kötü olacagım tek bir çocuk herşeyi halledecek ama verici olan rabbim...bir çocugumu verdi sonra geri aldı..benim için dua edin kızlar...

canım unutulurmu hiç unutulmaz tabiki çok zordur allah yardımcın olsun allah birdaha yaşatmasın allah meleğinin kardeşini göndersin sana biran evvelde testlli bulursun ve onada sizede eşinle sana çocuğuna uzun sağlıklı ömürler versin çok zordur allah kimselere yaşatmasın bi arkadaşımız daha var topiğimizde adı ayşe kullanıcı adı ayşe20 oda bebeğini doğuruyor veçok sağlıklı doğuyor ama 1 gün yaşıyor süt tıkanmış demiş drlar çok zor allah kimselere yaşatmasın böyle şeyleri anne olmak inanılmaz bişi geçenlerde bir arkadaş var bebeini giydiriyor ay böle elleri titriyor zor giydirdi biraz nerdeyse ağlayacak gibi oldu ona zarra verirmiyim korkusu var yani allahım bizlere hayırlısıyla evlat nasip etsin evladımızada hayırlı uzun ömürler nasip etsin

nese1984 canim cok üzüldüm allah sabir versin nediycegimide bilemiyorum sözün bittigi yer derler ya buda öyle birsey cok üzgünüm

cevabını görmedi canım kusura bakma 1 aylıktı

olurmu canım gözümüzden kaçabiliyo işte rabbim sana sabır versin ve meleğini en yakın zamanda hayırlısıyla nasip etsin inşallah ve herkesin inşalllaaahhh:Saruboceq::Saruboceq:

Konuyu Toplam 12 Kullanıcı okuyor. (11 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, ayse.20+, eftalya_35, kayra_esk, narnisan, nese1984, papatyanil, schatze_32+, umudum06, yavruceylan1, zeyn77

kıslar topiği açtığımdan beri bu kadar kalabalık görmemiştim az önce ekim ve kasım da hamile olmak isteyenler topiğinde yazdım ve topiğin adını vermiştim sanırım ondan kaynaklı bişi bu :))))))))))

canım unutulurmu hiç unutulmaz tabiki çok zordur allah yardımcın olsun allah birdaha yaşatmasın allah meleğinin kardeşini göndersin sana biran evvelde testlli bulursun ve onada sizede eşinle sana çocuğuna uzun sağlıklı ömürler versin çok zordur allah kimselere yaşatmasın bi arkadaşımız daha var topiğimizde adı ayşe kullanıcı adı ayşe20 oda bebeğini doğuruyor veçok sağlıklı doğuyor ama 1 gün yaşıyor süt tıkanmış demiş drlar çok zor allah kimselere yaşatmasın böyle şeyleri anne olmak inanılmaz bişi geçenlerde bir arkadaş var bebeini giydiriyor ay böle elleri titriyor zor giydirdi biraz nerdeyse ağlayacak gibi oldu ona zarra verirmiyim korkusu var yani allahım bizlere hayırlısıyla evlat nasip etsin evladımızada hayırlı uzun ömürler nasip etsin

cnm duaların için saol çoook içten amiiin diyorumm
gerçekten insan dokunmaya kıyamıyorr
hikayemin devamını mrk etmiyomusunuz

kızlar son olarak bişeyler söyleyin lütfen müsadenizle çıkmak zorundayım benim kociş geldi.

canim hakkinda hayirlisi olsun bende gecen sene bu zamanlarda hamileydim bende hamileligimi gögüslerimin agrisindan anlamistim felaket bir agriydi sütyen felan takamiyordum elimi süremiyordum insallah seninde hamileliktendir:CüvCüv:

off topiğe bakkkkın bereketine gurbannn:roflol:
rabbim bu topiği okyanlar arasında bir tane sevdiğin kulun varsa onun sevgisinin hatrına bize tez vakitte hayırlı sağlıklı evlat ver....amin

Hoşbulduk kıslaaar
Çok fena hastayım yani nezleyim
Ama çok fena da sancı çekiyorum
Eli kulağında kırmızı kart görmemim

Çok moralim bosuuuuuk yaaaa
Müthiş hem de anlatamam :çok üzgünüm:

Kı kuzucum
Bence sen hamilesin ama bize söylemiyosun di miii
hihoyyyt hihoyyyt

X