Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cnm sen aşılamamı yaptıracaksın
pco lulara aşılama öneriyolarmı?

ayşecim düşünüyorum adalex varya yani derya o bu ay aşılama oldu hemde baya baya pko lu ne bilim neden sordun bi bildiğinmi var canım ben düüüyorum

benim gittiğim dr da aşılama yapalım dedi ama yinede hem o gün hormon testi yaptı hemde ikinci gün yapılan hormon testini istedi gerçi ben aşılama düşünmüyorum yüzde kaç şans veriyosunuz aşılamaya dedim %15 dedi ben bir kere yaptırdım ama yanlış zamanda yapıldı olmadı direk tüp bebek dedim dr a ama şimdide tiroit çıktı belki tiroit düzelirse bilmiyorum ona göre düşüncem bakalım bu arada adetim gelince (umarım gelmez)bal tarçın çörekotu yapıcam ve yarında cevizleri hazırlayıp başlıycam bakalım ve haklısın ben çalışayım bu günlerde kuzucum:kedi: valla yine ihtimali unutmuştum hatırlattığın çok iyi oldu konuları nasılda karıştırdım birbirine üstüme yoktur:roflol::roflol:

aşk olsun kayracım sen dün gece kocişi ayarlamadınmı :kedi::kedi: bak çalış tamammı yumurtlamak önemlidir tiroid filan anlamsız kalır yumurtlayınca

ayşecim düşünüyorum adalex varya yani derya o bu ay aşılama oldu hemde baya baya pko lu ne bilim neden sordun bi bildiğinmi var canım ben düüüyorum

cnm hiç bi bilgim yok ama tutma olasılığının az olduğunu biliyorum
benim için bunlar çok erken bir süre daha beklerim olmazsa onları denerim
yaa ben çıkıyorum,eşim pc mi getirirse akşam 11,30 _12gibi yine girerim
öpüyorum sizi

loneliness canım ya bu testin paketiinin üzerinde mlu ile ilgili hiç bir şey yazmıyor sadece 5 minutes yazıyor sanırım 5 dakka bekleyin filan diyor

cnm hiç bi bilgim yok ama tutma olasılığının az olduğunu biliyorum
benim için bunlar çok erken bir süre daha beklerim olmazsa onları denerim
yaa ben çıkıyorum,eşim pc mi getirirse akşam 11,30 _12gibi yine girerim
öpüyorum sizi

tamam canım pko da risk sadece OHSS riski yüksek olması ama ihitmal düşük değilir aşılamada %25 tir allahım ne olur hiç bunlara gerek kalmadan olsa ayşecim bu arada 3 sene oldu benim canım ya 84 eylül doğumluyum ve 10 aralıkta tam 3 senem doluyor allahım sen büyüksün yardım etsi bize hiç bunlara gerek kalmasın bu arad bende öpüyorum seni görüşürüz inallah canım

ama kayınvalidemler vardı kaç gündür bu gecede kalabilirler bizde ondan dün gece es geçtim canım benim :kedi:

tamam canım pko da risk sadece OHSS riski yüksek olması ama ihitmal düşük değilir aşılamada %25 tir allahım ne olur hiç bunlara gerek kalmadan olsa ayşecim bu arada 3 sene oldu benim canım ya 84 eylül doğumluyum ve 10 aralıkta tam 3 senem doluyor allahım sen büyüksün yardım etsi bize hiç bunlara gerek kalmasın bu arad bende öpüyorum seni görüşürüz inallah canım

ahh ah biz 8 i bitirdikte 9.cu yılda ilerliyoruz canımın içi 3 yıl bana şimdi o kadar kısa geliyoki inanamazsın ama 3 yılda size uzun geliyo banada öyle geliyodu ben 29 yaşındayım 30 a az kaldı:gitme:

eeee sonuç çıktı mı ben merakkettim:kedi:

canım ya merak edilecek bişi yok yani ben evde bulunan gebelik testinden en fazla 1 saat önce çok az gelen idrarla yaptım hem adetimde yarın 30 gün olacak henüz bişi çıkmadı negatif çıktı ben sadece ovülasyon testinde de ikş koyu çizgi görünce biraz ümitlendimde

merhabalar , ben kadınlar kulubünde henüz yeniyim tüm mesajlaşamaları okuma fırsatım olmadı sizleri online görünce fikir almak istedim belkide şuanki mesajlarınızdan çok alakasız olacak ama durumun kısaca şöyle;
Tecrübelerinizi fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

2008 ekimde ilk gebeliğimde düşük yaşadım kürtaj yapıldı. o zamandan beri uğraşmamıza rağmen hamile kalamıyorum oysa ilkinde 2. ayda gebe kalmıştım doktorum hsg filmi istedi çektirdim geçen ay.. bu ay çok umutluydum ama bugün adet oldum :KK43: eşimin ve benim tüm testlerimiz normal sadece hsg filminde 2 küçük şinesi yapışıklık çıktı zaten film çekilirkende birazı açıldı yapışıklığın doktorlar hiçbir sorun yok seninki açıklanamayan kısırlık diyorlar , şimdi ben soğan kürü falan yapayım mı yada artık uğraşmayıp aşılamayamı geçelim ,napıyım bilemedim ?

canım ya merak edilecek bişi yok yani ben evde bulunan gebelik testinden en fazla 1 saat önce çok az gelen idrarla yaptım hem adetimde yarın 30 gün olacak henüz bişi çıkmadı negatif çıktı ben sadece ovülasyon testinde de ikş koyu çizgi görünce biraz ümitlendimde

off bende her seferinde ümitlemnicem diyorum ama başa çıkılmıyor malesef bizim sorunumuz varikosel gerçe daha yeni ameliyat oldu 2ay olck

merhabalar , ben kadınlar kulubünde henüz yeniyim tüm mesajlaşamaları okuma fırsatım olmadı sizleri online görünce fikir almak istedim belkide şuanki mesajlarınızdan çok alakasız olacak ama durumun kısaca şöyle;

2008 ekimde ilk gebeliğimde düşük yaşadım kürtaj yapıldı. o zamandan beri uğraşmamıza rağmen hamile kalamıyorum oysa ilkinde 2. ayda gebe kalmıştım doktorum hsg filmi istedi çektirdim geçen ay.. bu ay çok umutluydum ama bugün adet oldum :KK43: eşimin ve benim tüm testlerimiz normal sadece hsg filminde 2 küçük şinesi yapışıklık çıktı zaten film çekilirkende birazı açıldı yapışıklığın doktorlar hiçbir sorun yok seninki açıklanamayan kısırlık diyorlar , şimdi ben soğan kürü falan yapayım mı yada artık uğraşmayıp aşılamayamı geçelim ,napıyım bilemedim ?

bence çok uzun zamandır evli değilsen yaşın geç değilse biraz bekle ilk sayfayı okumanı tavsiye ederim orada böğürtlen kökünden bahsettim bu rahmi kuvvetlendirdiği için düşük riskini azaltabilir üstelik tv de izlediğim hoca tıkanıklıklarıda açacaktır dedi yapışıklık vs hepsinden önemlisi de dua canım bak şimdi lisemiz var bizim onu bulup günelleme yapacağım sende dikkat et bak neler yapıyoruz dualar kürler

loneliness canım ya bu testin paketiinin üzerinde mlu ile ilgili hiç bir şey yazmıyor sadece 5 minutes yazıyor sanırım 5 dakka bekleyin filan diyor

yazmıyor olabilir belki bazılarında. bu paketin ön tarafında yazar, bir de varsa kullanma kılavuzunda. ama sende sonucu söylemiyorsun?silik de olsa çıktı mı çizgi?

merhaba hoşgeldin öncelikle kuzunazcım sana daha iyi önerilerde bulunacaktır ama dayanamadım yazayım dedim soğan kürü bildiğim kadarıyla iyi ama belki tarçın bal çörekotu kürünü kullanabilirsin ben başlıycam bu küre reglenin 2.ci günübaşlanıyormuş

pardon canım. şimdi okudum cevaplamışsın. ben de merak ettim de. benim de negatif. benim de bugün en geç yarın günüm. ama adet başlamadan önce 2-3 gün önce lekelenme falan olurdu. hiç lekelenme yok. inşallah gelmez benimki de seninki de.

off bende her seferinde ümitlemnicem diyorum ama başa çıkılmıyor malesef bizim sorunumuz varikosel gerçe daha yeni ameliyat oldu 2ay olck

canım sizin daha erken benim eşimde oldu ameliyat ve spermlerin kendini toparlaması 6 ayla 1 yıl arasında olabiliyo eşine ilaç verdimi dr ve biraz sabretmeniz gerekicek canım hakkınızda hayırlısı olsun

canım sabret inşallah düzelir dua dua dua dua buna sığınıyoruz biz arkadaşlarla allahımıza güveniyoruz ve bu umutla yaşıyoruz ne yapalım ve inanıyoruz allahım rüyama bile girdi dün gece bir oğlum olmuş esmer bir çocuktu ama güzel ve sevimliydi ve ben bi uyanıyorum yanımda çocuk sanki böyle 6 aylık kadar filan diyorumki ay ben bu çocuğu doğurdum ama hiç emzirmedim aç bu ya filan alıyorum kucağıma oturtturuyorum hani ata oturur gibi bacaklarını sarkıtarak sonra sol göğsümü açıp emziriyorum bu arada solumda arkadaşım onun yanında eşim hatta sağımdada ablam var sanırım çocuk emerken eşim eğilip bakıyor aslında eşimle aramız bozukmuş ama çocuğun emdiğini görüğyor hoşuna gidiyor baksana nasıl çekiyor diyor alalhım rüyası bile güzeldi çok güzel allahım gerçekten bebişlerimizi emzirmeyi nasip etsin çok güzel bir duygudur ben 13 yşımda filan kardeşim doğmuştu annemin karnını seyrederdim elimi koyardım oynamasına bakardım filan doğduktan sonrada her an yanından ayrılmazdım çok bakarıdım kardeşime hele onu yıkar giydirirdik annemle allahım o kokusu çok güzeldi ya heleki kendi bebeğimiz olunca dahada süper olur allahım ne olur nasip et bizlere de

yanıtlar için çok teşekkürler ...bende takip edeyim ozaman sizleri ..ilkin tarçın bal çöretotuyla başlıyımmı yarın reglimin 2. günü,
buarada evleneli 2,5 sene oldu eşimde bende 30 yaşındayıs yani benim için özellikle elimi çabuk tutmak önemli gibi geliyo bu yaşda .. inşallah hepimiz hayırlısıyla , sağlıklı sıhhatlı bebişlere biran önce kavuşurus ..

pardon canım. şimdi okudum cevaplamışsın. ben de merak ettim de. benim de negatif. benim de bugün en geç yarın günüm. ama adet başlamadan önce 2-3 gün önce lekelenme falan olurdu. hiç lekelenme yok. inşallah gelmez benimki de seninki de.

inşalalh allahım artık bu hasret son bulur inşallah

yazmıyor olabilir belki bazılarında. bu paketin ön tarafında yazar, bir de varsa kullanma kılavuzunda. ama sende sonucu söylemiyorsun?silik de olsa çıktı mı çizgi?

canım gebelik testi negatif çıktı da kutusu yok bu testin sadece dış paket var ince yazmıyor hiç bir şekilde ben sadece bu ovülasyon testinden ümitlendim

X