Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Çok şükür param da evim de arabamda var. Allah olmayana da versin

Herkes hata yapar. Belki de Allah seni kurtardı öyle düşün. Böyle hödük kıymet bilmez birinden. Daha iyisi gelecektir hayatında yer açılıyodur.

Dünyayı kendi küçük acınası cevrenden ibaret sanman cok aci

gerçekten sevilmediginiz acı olabilir ama aşikar çünkü seven insan bekareti sorun etmez herşeyle kabullenir.. artık sizlanmayi bırakıp önünüze bakın bence evet zor biliyorum ama değmez böyle bı adam için ve şükredin ki yine bu kadar sürede kurtuldunz belkide yıllarca sizi oyalayip tabiri caizse kullanıp bırakabilirdi de ..

Yani karşında bir insan var, çıkıp öylece gidemezsin, karşıdakine iyi ya da kötü bir açıklama sunmak zorundasın kardeşim. Ben mağara adamıyım diyemesen bile bir şeyler uydurursun o da olur ama bu şekilde ayrılmak asla olmamalı. Karşındaki insana en azındna bu kadar saygı göstermelisin. Bu kadarını da yapamamayan insanlar saygısız ve terbiyesizler, karşıdaki insana hiçbir saygıları yok. Toplumda böyle insanların olması utanç verici. Karşıdakine senden ayrılıyorum çünkü ... şeklindeki 1 cümleyi sunmak bu kadar zor olmamalı Bu adama!a gelince zaten insna bile değil.

Sekiz yıl önce başıma geldi ve inanın çabuk unuttum. Çünkü hiç kimseyi kendimden çok sevmiyorum
Aslında ben de böyleyim hiç kaybetmekten korkmam gözüm karadır aşk acısı da çekmem hiç de öyle çekmemişimdir ancak bu sıkıntı değil sıkıntı sizin insanların dertlerini ve acılarını küçümsemeniz.. Aşk acısı kolay bir şey değil küçük bir şey değil yaşayan bilir zaten bundan sonra yaşamayacağımızı da bir garantisi yok öyle bir aşk gelir ki feleğimiz şaşar , büyük konuşmamak gerek

Zaten en çok böyle burnunu dik tutanlar yakalanıyor, bi düştü mü mecnuna dönüyor. Ben buyum de ama ahkam kesme, kimsenin yaşadığını küçümseme, evren de sana uçan tekme olarak göndermesin meşazını.

Çıktım tabiki sadece numarasını silmedim o da hemen bana sinirlenip sildi olmasın diye.

Eğer günün birinde aşık olsam bile kendimden çok sevmemeye çalışırım. Ayrıca terk eden şahıs mutlu mesut yaşarken konu sahibinin kendini harab etmesi doğru değil. Bu hayatta herşey unutuluyor. Acısını hafifletmesi için çabalaması gerekiyor

Çok sevdiğim bir söz var. “Karma der ki; kimsenin hikayesine gülme, yol uzun ve seninki daha bitmedi..”

Senden ayrılıyorum bile demedi on günün sonunda mesajıma cevap vermeyince, ben kaldirttigim halde profil resmi yapmasından hemen ayni gün belki de fake hesap olan bir kızı takip edince ben anladım ki ayrilmisiz. On gün önce şöyleseydi belki bende on gün boyunca üzülüp su an biraz daha atlatmış olurdum. Fakat on gün boyunca belirsizlikten bir umut bekledim o sürede beni ayrı yıprattı. Ya da mesajıma cevap verip istemiyorum soğudum deseydi bile anlardım. Allah yolunu açık etsin derdim. Ama kötü bir şey yapmışım gibi düşmaniymisim gibi hiç cevap bile vermedi iyice kendimi kötü hissettim.6 ayın karşılığı bu olmamalıydı.

Kızla ikisi tam tencere kapakmış aslında. Kadının evlendiği eşi de: bu telefon görüşmesini yapmayı kabul ettiyse; o da evlerden ırak biriymiş.

Bakire olmayan bir sürü arkadaşım vardı gayet de evlendiler anne oldular bu bir sebep olamaz çünkü gerçekten sevince kimse bunu umursamıyor ki hadi diyelim umursuyor bazı sebeplerle o zaman sizin ile iletişimi kesecekti diyecekti ki bu benim için önemli bende yapmadım seninle de yapmayacağım kendine iyi bak. Ama bu yaptığı tam bir karaktersizlik. Ama öyle iğrençlikler gördü ki bu gözler şaşırmıyor.

Evet kesinlikle öyle iyimser olarak bakınca diyorum ki ilki o an gelişti kendini tutamadı ama daha sonrakilerde gayette kendini tutabilirdi bana biraz zaman verir misin bu konuda diyebilirdi. Hem daha önce hiç hissetmediğim şeyleri hissediyorum deyip hemde birden hayalet olması çok ağır geldi. O an anladım her şey yalanmış

Midem bulandı, nasıl ilişkiler bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…