Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Sekiz yıl önce başıma geldi ve inanın çabuk unuttum. Çünkü hiç kimseyi kendimden çok sevmiyorum

Konu sahibi takipten çok hemen.
Oda seni takip etmesin.
Bende yeni ayrıldım bacım seni anlıyorum .
Anında çıktım takipten görmek istemiyorum onu oda beni görmesin.
Haha bak hala takip ediyor dedirttirmem kimseye.
O egosunu alsın otursun aşağıya.
Benim hayatımdan gıtmiş bir adam benim hayatımı takip edemez.
Sonra sacma sapan birilerini ekleyecek storyler atıcak ben story atıcam o üstüne alınacak yok öyle .
Hemen çık takipten şunu

Sekiz yıl önce başıma geldi ve inanın çabuk unuttum. Çünkü hiç kimseyi kendimden çok sevmiyorum
Ya en doğrusu o zaten.
Seni istemeyeni sen hiç istemicen .
Ama bazı insanlar daha duygusal.
Ve konu sahibi manupülatif bir tipe denk gelmiş belli.
Şuna katılırım kimseyi kendinden fazla sevmeyeceksin .

Bekaretini sorun edecek biri olsaydı tabuları olsaydı evlenmeden birlikte olmaya karşı oldurdu diye düşünüyorum. Aklıma tek bir şey geliyor o daaaa alacağını aldı ve gitti Gerçekten bu durum yaşanıyorsa ne şekilde olursa olsun bitmesi en iyisi. Çünkü bir süre sonra seninle olan ilişkisini sadece birliktelik için sürdürecek, sen değiştin dediğinde de üste çıkacak seni kötü hissettirecek. Kendini değersiz hissedeceğin bir ilişkinin sürmemesi de en makbulü bence.

İşte bu yüzden cinselliğe yakın durmuyor bazı kişiler. Çünkü erkek profili bu. Sümsük herif. Kendine denk gelsin diktirmis. Sonra patidostu gibi kendini kullanılmış hissediyorlar. Diktirme mevzusu başlı basina utanç verici zaten. Ya arkasında dur ya da yapma.
Ülkedeki çoğu erkek böyle maalesef. İhtiyaç giderme olarak bakıyor.

Cinselliği ilk kez bu kişiyle mi yaşadınız yoksa geçmişte biriyle olduğunuzu öğrenince mi uzaklaştı orayı pek anlamadım..ama ne olursa olsun neden böyle birşey yaptınız, bizim Türk erkeklerinin kafa yapısı belli..en modern görünenler bile öyle..elele tutuşun, sinemaya, kafeye gidin ama cinsel ilişki olmaz,adam sorumluluk almak istememiş, biraz korkmuş anlaşılan..genç bir kızın hayatından birsürü şey alıp arkasına bile bakmadan kaçarlar işte..

erkenlikten olsa ikinci buluşmada ilişki yaşadığım adamla devam ediyor olmazdım
öyle başlayıp devam eden de bir dünya ilişki var

kaldı ki bunun iyi yanı da var beklentileri karşılayan bir cinsellik var mı yok mu görüyorsun. garanti değil sonuçta.

ya da bu arkadaş gibi hanzoysa mesela, görüyorsun.

konu sahibi 4 aylık ilişki olmasına rağmen bu kadar üzülmüş
konu cinselliğe ilişkiye gelmeseydi belki daha uzun süre çıkacaklardı... ama sonunda bu herifin kafa aynı olduğuna göre yine üzülecekti, bu sefer daha da çok üzülürdü. o zaman ne anladım ben beklediğimden?

Belki üzüleceksiniz ama açık konuşacağım, sizi kullanmış. Yalan söylüyor sizden önce de sevgilileri vardı, onlarla da her şeyi yaşadı. Sizi etkilemek için senle her şeyi ilk olarak yaşıyorum dedi. Üzgünüm ama sizi de cinsellik için kullanmış olarak görünüyor. Bekaretinizi de göstermelik sorun etmiş. Kısacası tam bir şerefsiz erkek. Şimdi böyle biri için gerçekten üzülüp kendinizi mi hırpalayacaksınız?

Konu sahibi zaten üzgün kullanılmışsın yazanlar hangi kafadalar ya moral bozmada üstünüze yok.

Konuya gelicek olursamda adam tam bir odun kendisi cinselliği önceden yaşamış ama bakireliği sorun eden bir öküz.Dini inancı varsa söyleseydiniz ya Kutsal kitapta sadece kadına mı günah diye?
İlkin olmak istermiş bu kadar zar meraklisiysa 2 kg soğan alip tutmuştursaydiniz eline al bak bunda bolca zar var diye.

Adama niye bakire olmadığınızı bir kusur olarak göstermişsiniz yok beni böyle kabul edebilir misin kafasina girmişsiniz kendinize resmen hakaret etmişsiniz.

Aşktan gözünüz kör olmuş sizi anliyorum.Dağılmışsınız kendinize gelmeniz gereken konular var.

Tamamen bahane.. Bekaretliği bahane olarak kullanmış. Buna gerçekten önem veren adam birlikte olmazdı. Haa birlikte olup buna önem veriyorum diyip ayrılan üstüne bakire bir kadınla evlenen adamlarda adam değil zaten öyle biriyse o şahıs kurtulman iyi olmuş. Her yerden engelle, iletişimi tamamen kes. Aklına iyi anıları değil kötü anıları getir o zaman bi soğuma gelir. Ve yaşadığın şeylerden pişmanlık duyma. O adam seninle birlikte olduktan sonra bakireliğe önem veriyor dediğinde alttan almak yerine benimle neden birlikte oldun o zaman diyip üste çıkmalıydın. Bu gibi erkek müsveddeleri güzel laftan, anlayışlı olmaktan anlamazlar. Çirkeflikten anlarlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…