Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Mesela dik dursanız bu aşk sevgili terk edilme olayını bu kadar abartmasanız. Unutmayın hayat aşktan ve sevgiliden ibaret değil. Hayatınızdan keyif almaya çalışın
Hayat aşktan, erkeklerden ibaret değil; doğru. Ben ailemden birini toprağa verene kadar gerçek acı hakkında en ufak bir fikrim yokmuş, şimdi böyle söylüyorum; evet. Ama konu sahibinin durumundayken o an benim aşktan dolayı duyduğum acı karnımı ağrıtıyordu, yemeden içmeden kesiyordu, bu tarz şeyler söylediklerinde motive olmuyordum, doğru bir yaklaşım değil acıları karşılaştırmak.

Konu sahibi, kendinizi tamamen çekin ve bu ne istediğini bilmeyen, size tüm yaşanmışlıklara rağmen iki cümle kurmaya bile erinen bu saygısız herifi tamamen hayatınızdan çıkarın. Bir herif, karşısındaki koskoca kadının kendinden evvel yaşadığı geçmişe saygı duymuyorsa, taka taka bekaretinize takıyorsa o herif özgüvensiz veledin tekidir. Siz kullanılmadınız, gayet de sevginizi, aşkınızı, tutkunuzu paylaştınız. Karşınızdaki insanın bunu nasıl tanımladığının hiç önemi yok. Kullandım attım mantığında bir hıyarsa, cinsellik iki kişilik esas ben zevkime baktım seni hayatımdan çıkardım; cinsel olarak daha güçlü ve olgun erkeklere ihtiyacım olduğunu fark ettim yazın eğer dönerse, apışıp kalsın dingil.

Buradaki tüm yorumlar beni rahatlattı teşekkür ederim gerçekten burada paylaşınca kendimi daha güçlü hissediyorum 🙏 dediklerinizde çok haklısınız ama insan aşktan kör olunca inanın önünü arkasını düşünmüyor. Ben zaten karsimdakine de kendimi kusurlu hatalı göstermedim pişmanım demedim. İlkin olmak isterdim deyince bende aynısını ona demiştim. Hatta şunu da söyledim ben birini sevdim sevildim yaşadım, sen aranızda duygusal bir paylaşım olmayan biriyle beraber olmuşsun bu kötü bana göre dedim. Eski sevgilimi sorunca seni kandırmış falan bile dedi hatta. Hayır ilişkimizin başından sonuna kadar çok iyiydi ama ben ilerlemek istemedim biriyle seviştim diye hemen evlenecek değilim dedim. Yolu açık olsun çok iyi bir insandı deyince şaşırdı. İlk defa eski sevgilisinin arkasından iyi konuşan bir kız duyuyorum dedi.
Sinemaya da ilk defa gitmis zaten, herifi dagdan yeni salmislar cayira

Mesela dik dursanız bu aşk sevgili terk edilme olayını bu kadar abartmasanız. Unutmayın hayat aşktan ve sevgiliden ibaret değil. Hayatınızdan keyif almaya çalışın
Ay sinir oluyorum şöyle yorumlara ya. Kardeşini ve babasını küçük yaşta kaybetmiş bir tanıdığım var o bile sevgilisinden ayrılınca acı çekiyor, üzülüyor. Aşk acısı da gayet yaralayıcı bir duygu. Konu sahibi zaten kötü biçimde terk edilmiş. Ona göre hayat aşktan da ibaret olabilir zaten kime ne?

Patidsostu su herifi düşününce bu kadar yazdigimizdan sonra bi kusma, bi tiksinik ruh hali gelmedi mi daha sana, ben yazdıkça tiksindim heriften çünkü
Ya insan başına gelmeden anlamıyor 😔 belki bir ay sonra tiksinecegim ama şu an kendime kızsam da çok üzgünüm. İçten içe hala istiyorum. Bende büyük konusanlardandim. Bana yanlış yapan birini sevmem, dar görüşlü biriyle beraber olmam o kadar dar görüşlüydü ki hala "kiz-kadin" ayrımı yapıyordu. Ama insan bazen akıl tutulması yaşıyor

Bakire olmadığınızı öğrenince hm bir de ben sevişeyim sonra da sıvışayım demiş. Keşke 10 gün düşün falan demeseydiniz. Sultan süleyman mı bu adam hakkınızda hüküm vermek için 10 gün inzivaya mı çekilecek? Mırın kırın ettiği an ayrılmalıydınız.
Sinemaya hiç gitmediyse ve daha önce sevgilisi olmadıysa ilişkilerini eskortlarla falan yaşamıştır. Büyük ihtimalle npc ve aşırı sıradan biri.

Ya insan başına gelmeden anlamıyor 😔 belki bir ay sonra tiksinecegim ama şu an kendime kızsam da çok üzgünüm. İçten içe hala istiyorum. Bende büyük konusanlardandim. Bana yanlış yapan birini sevmem, dar görüşlü biriyle beraber olmam o kadar dar görüşlüydü ki hala "kiz-kadin" ayrımı yapıyordu. Ama insan bazen akıl tutulması yaşıyor
Ya pati yapma gözünü seveyim ya. Cidden kız kadın ayrımı yapan, bir sinemaya dahi gitmemiş birine nasıl sevgi saygı besleyebilirsin? Bence seninki tamamen istenmedim hırsı. Yoksa aklı başında hiç bir kadın “afedersin kız mıdır kadın mıdır” zihniyetine aşk besleyemez. Bak o dediğim cümle zihniyeti bu. Yapma Allah aşkına.

İbrahim tatlises bile mağarada doğmuş, kac sene öncesi ama 25 yaşından önce sinema görmüştür yav. Bence siz buna gülmediyseniz ve ayrılınca üzülüyorsaniz bu da ayrı bir sorun 😅
İnsana başta garip gelen şeyler zamanla o kadar tatlı geliyor ki başta tipini çok beğenmemiştim cinsel çekim hissedememistim sonradan dokunmadan duramaz oldum, diksiyonundan hoşlanmamistim sonradan çok tatlı gelmişti , çok basit yazım yanlışları beni irite ediyordu mesela öğle yemeği - öyle yemeği/ sebze-sepze alıştım.

Ya pati yapma gözünü seveyim ya. Cidden kız kadın ayrımı yapan, bir sinemaya dahi gitmemiş birine nasıl sevgi saygı besleyebilirsin? Bence seninki tamamen istenmedim hırsı. Yoksa aklı başında hiç bir kadın “afedersin kız mıdır kadın mıdır” zihniyetine aşk besleyemez. Bak o dediğim cümle zihniyeti bu. Yapma Allah aşkına.
Ya bende başta görmedim ki bu yüzünü 6.5 ay oldu. Son 1 ayında beraber olduk son birkaç gününde bu şeyleri ortaya çıktı.

Bakire olmadığınızı öğrenince hm bir de ben sevişeyim sonra da sıvışayım demiş. Keşke 10 gün düşün falan demeseydiniz. Sultan süleyman mı bu adam hakkınızda hüküm vermek için 10 gün inzivaya mı çekilecek? Mırın kırın ettiği an ayrılmalıydınız.
Sinemaya hiç gitmediyse ve daha önce sevgilisi olmadıysa ilişkilerini eskortlarla falan yaşamıştır. Büyük ihtimalle npc ve aşırı sıradan biri.
Ay büyük konusmamak gerekiyor vanilin bana ne istemiyorsun ilişkinde deselerdi bunu tarif ederdim ne istiyorsun kısmı ne istemiyorsundan daha ağır bastı

Ya bende başta görmedim ki bu yüzünü 6.5 ay oldu. Son 1 ayında beraber olduk son birkaç gününde bu şeyleri ortaya çıktı.
E tamam işte direkt silecek cümleler her hissi. Gerçekten diyorum karşımda bu cümleyi kuran insana duyduğum her his biter. O an biter. Sen de biliyorsun bu nasıl bir zihniyet. Seni kendiyle eşit görmüyor. Seni insan olarak dahi görmüyor. O zihniyet. Adamın ne olduğu belli. Fikirleriniz uymaz, dünyaya bakışınız uymaz. Paylaşacak neyiniz olabilir mesela? Oturup ne konuşabilirsiniz bu mantaliteden biriyle.
Bu adam Kapında yatsa kapıyı kilitlenen lazım. Ben insan olarak görüp saygı duymam böylesine cümleler kuran birine değil ki üzüleceğim. Yapma

Hiçbir sebep yokken terkedildim. Daha öncedende sevgililerim oldu sevdim, sevildim/sevilmedim vs... Ama hiç bu kadar üzüldüğümü yikildigimi hatırlamıyorum
. Terapiye başlayacak kadar yıkıldım. Ben hayatımda ilk defa aşık olmuştum. Hatta hayatımda ilk defa tamam ben buldum,ben bu adamla evlenirim demiştim. İlk defa sevgilisinin olduğunu söylemişti,cinsellik hariç hemen her şeyin ilkini benimle yaşadı. Sinemaya bile ilk defa gitti. Hiçbir kötü anımız yok kendisi de öyle demisti zaten hiç kötü günümüz yok hepsi güzel beni çok mutlu ediyorsun diye, illaki ufak tefek anlaşmazlıklarım oldu ama o kadar.İlgiye bogmadim,ilgisiz bırakmadım, anlamsız kavgalar çıkarmadım,her zaman güzel ve özenli oldum, dünyamın merkezi yapmadım sadece sevdim ve buna uygun davrandım.
4 ay flört 2.5 aylık sevgililik. Cinsellik yaşayana kadar her şey çok güzeldi. Sonra birden ilgisi azalmaya başladı son 1 ayda. Sorunca da ben böyleyim falan diyordu. Bu arada bakire olmamamı sorun etti. Ama benimle beraber olmaktanda geri durmadı. Ona bunu bir kusur olarak görmediğimi söylemiştim daha önceki erkek arkadaşımı sevdigimi onunda beni sevdiğini ama yürümedigini falan söyledim çok detay vermeden. Bir de şu an değilse bile ileride ciddi bir ilişki isteyebilecegimi eğer bunu sorun edecekse başından soylemisini istedim, seninle daha önce hissetmediğim duyguları hissediyorum dusunucem falan dedi. Tamam dedim sana bir hafta zaman vereceğim yazmayacağım sende düşün bana bir cevap ver söz mü dedim söz dedi. Gayet tatlı bir şekilde askımli konusarak o günü bitirdik. Aradan on gün geçti ses çıkmadı dün merak edip ben yazdım napiyorsun diye geç cevap verdi. Bende bir süredir konuşmuyoruz mesele varsa konuşup halledelim ya da durumu netlestirelim dedim. Hiç cevap vermedi. Bende dahada yazmadım. Yazmamda zaten gurursuz değilim, beni istemeyen birine ne yazsam boş. Sosyal medyasindaki resmi kaldırmıştı ben istemiyorum diye tekrar koymuş ardından da bir kızla takiplesmeye başlamış. Hiçbir şey anlamadım insan düşmanıyla ayrılsa dahi bir açıklama yapar, bir şey söyler. Şunu da düşünüyorum insanların yetişme tarzından dolayı tabuları olabilir bekareti kusur olarak görebilir. Ama gerçekten seven bir insan bunu kusur olarak görse bile kabul ederdi. Kendimi kullanilmis ve değersiz hissediyorum. Anılar üzerime üzerime geliyor. Hiçbir şey içimdeki yangını söndürmüyor sanki. Ne kadar mesaj arama fotoğraf varsa sildim. Hediyelerini kaldırdım. Arkasından agladığımı düşünmesin,egosu oksanmasin ,unuttuğumu düşünsün diye kolum kopsa yazmam. Ama bu acı nasıl geçecek.. günlük rutinime devam ediyorum köpeğimi çıkartıyorum, sporuma gidiyorum, arkadaşlarımla çıkıyorum,okula gidiyorum dışarıdan gayet iyi mutlu gözüküyorum ama sürekli aklımda. Ne oldu, neden böyle oldu, ben nerede hata yaptım. Nasıl inandım.
Bence senin çektiğin aşk acısı değil bütün gururum onurunu yerle bir etmiş bu adam hem bekareti sorun yapıyor ama seni kullanmaktan da geri kalmıyor hem duygusal hem fiziksel seni kullanmış ve atmış gerçekten çok onur kırıcı bir durum çok haysiyetsiz bir insanmış bence sevinmelisin bundan kurtulduğuna ama bence son bi konuşma yapmalısın bütün içindekileri dök yoksa bu senin hayatına bir travma olarak kalacaktır

İnsana başta garip gelen şeyler zamanla o kadar tatlı geliyor ki başta tipini çok beğenmemiştim cinsel çekim hissedememistim sonradan dokunmadan duramaz oldum, diksiyonundan hoşlanmamistim sonradan çok tatlı gelmişti , çok basit yazım yanlışları beni irite ediyordu mesela öğle yemeği - öyle yemeği/ sebze-sepze alıştım.
Sepze yazan birini görünce bi gülme gelmedi mi?

X