Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Cocugunuzu cocuk filmlerine de mi goturmuyorsunuz sevmiyorum diye? Ya da hep babasiyla mi gidiyor/gidecek?
Sizden büyüğüm ve evli de değilim. Velev ki olayım ve çocuğum da olsun, götürebilirim.

Ben derdimi anlatamıyorum sanırım. Ben yanımda bir kişi bile olsa konsantre olamıyorum. Olsam da bir süre illa bozuluyor. Filmlerde sahne geçişi hızlı olunca ben kopuyorum. Ben amfide, konferans salonlarında da en ön sırada değilsem dinleyemiyorum tamamen. Dikkatim dağılıyor. Görsel ve işitsel hassasiyetim var, detaylara çok takılıyorum. Her hareketi izliyorum istemsiz. Ayrıca duygularımı belli etmekten kaçınıyorum. Duygusal ise o moda giremem. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Ben evde ailecek de film seyredemiyorum.

Neredeyse herkes garipsedi ama herkes gibi olmak zorunda da değilim. Ben böyle rahat hissediyorum.

Bu konuyu acali 10 gün olmuş.1 aya yakındır da iletişimimiz yok hiç. Psikologla konustuğumda stalklama sakın yoksa süreci atlatamazsın demişti, o günden beri hiç stalklamadım sadece birkac kere numaramı silmiş mi diye Whatsapptan baktım. Acı yerinde duruyor ama alıştım. Eskisi gibi üzülmüyorum ama hala inanılmaz özlüyorum,hala kafamda şöyle yapsaydım böyle yapsaydım senaryoları kuruyorum. Hala dönmeyeceğini bilsemde eski sevgili nasıl döndürülür temalı videoları izliyorum ama dönsede kabul etmem :) her yerden silmiştim ama özellikle stalklamiyorum baksam profil resmini değiştirse bir kız eklediğini görsem boşuna moralim bozulacak. Değiştiremeyeceğim şeyler için üzülmek istemiyorum. Hayatıma mutlu mesut devam ediyorum elden başka bir şey gelmiyor karşıma düzgün biri çıkarsa da değerlendiririm.

Ablacığım amma abarttın altı üstü bir kırocuk için valla yedin kendini yapma böyle. Bak, ilk yorumumda ayıp etmiş yazıdm. Sonra nasıl bir insanolduğunu yazınca dedim ki hata konu sahibesinde, ayıyı almış insan gibi davranmasını bekliyor. Olmaz öyle, dağ ayısından medeni insna çıkmaz. Baştan beklentilerin çok yanlışmış zaten. Adamın zihniyeti burda pekçok kişinin midesini bulandırdı sen diyorsun ki psikoloğa gittim para verdim şu adam için değer mi :ruh:

X