Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Kusura bakmayın da şunlardan hoşlanan, kadın kız ayrımı yapan biriyle beraber olan kişiye de saygım yok. Zaten o kişinin de kendisine saygısı yoktur yani. Ben daha normal bir durum zannedip cevap vermiştim ama şu saatten sonra bence tek sorun adam değil.

Ay bana bir şeyler oluyor.

Bu adam öğretmendi di mi
Vay ülkenin haline
Bu sitede bile kendine öğretmenim diyen tipler bağlaç ayıramıyor, birçok kelimeyi yanlış yazıyorlar; hatta anlam bütünlüğü olan cümleler kuramıyor, kendilerini ifade edemiyorlar. Hatta ve hatta yine bir tanesi memur olan öğretmenlerin senede iki kere zam aldığını bilmiyordu, memurlara zam açıklaması sonrası demişti ki senede iki kere zam yapılacakmış.

Son düzenleme:
Şu an bile tiksinmen gerekiyor. Umarım kendine ve duygularına yenilip tekrar iletişime geçmek, karşılık vermek, ilişkiye girmek hatası yapmazsın. Böyle pasif, edilgen, özgüvensiz erkekleri bununla vuracaksın. Dediğim gibi olgun ve cinsel olarak güçlü erkekler tercihim olacak, sen bir hataydın şeklinde yüzüne söyle hayat boyu unutamasın.

pati konuştukça batıyorsun söyleme daha bence

Ay dümdüz cahil cühela adam
Ben şok

Güldürdün beni. Belkide zamanla soğuyacaktim ,kavgalar yasanacakti bilmiyorum. Ama alıştım, çok güzel hatıralar biriktirdim, güldüm eğlendim. Ona hiçbir zaman ona aşık olduğumu, bazı şeyleri ilk defa onunla yaşadığımı söylemedim. Bilmiyorum benim için çok özeldi bende onun için özel olduğumu düşünmüştüm. Aslında bana göre olan her yanlışını kadınlara nasıl davranacağını bilmemesinden muhafazakar bir çevrede büyümesinden hiç kadınlarla ortama girmemesinden falan kaynaklandığını düşündüm.
Bu adam öğretmendi di mi
Vay ülkenin haline
Hayır değil.

Doğduğun aile hayata başlangıç noktanı belirler. Ama üniversite eğitimi alan bir insansan kendini ileriye taşıyabilirsin. İlerlemek senin elinde. Çünkü her kesimden ailenin çocuğuyla bağ kurar. Koskoca bir üniversitede bile bir sinemaya bir tiyatroya gitmemiş bir adam sepze de der kadını eksik etek de görür.
Bahane değil bunlar yani. Kendini geliştirmek elindeyken anası babası dedesinin vizyonunda kalmak tercihi.

Bir şok daha yasatayim o zaman lise mezunu açıköğretimden üniversite okuyordu

Ben konu sahibine yazmıştım sadece .

Böylesi karaktersiz biri için canımı asla sıkmazdım. Adı üzerinde karaktersiz. Bence kendinizi kullanılmış hissetmeyin sonuçta her iki taraf birbirini kullanıyor. Unutmak içinde sadece zaman gerekir. Gider gezer sonra arada yoklar sizi , umarım ozaman geldiğinde size bu yaşattıklarını unutmazsınız.

Bir şok daha yasatayim o zaman lise mezunu açıköğretimden üniversite okuyordu
Ay kusura bakma ama yoklukta mıydın?
Tam olarak neresine aşık oldun?
Nuh nebiden kalma fikirlerine mi? Seni aşağı görmesine mi? Cahilliğine mi? Kültür sanattan bihaber olmasına mı? Kitapla da alakası yok okuma yazmasından belli?
Kıraathane önünden geçerken laf mı attı tanıştın? Hangi ortak sosyal hayatınız oldu da buldun bu gelişmemişi
Kusura bakma ama böyle geleceksiz, çapsız bir cahille sevgili olacağıma şehir değiştiririm ülke değiştiririm hatta bekar ölürüm. Bu nedir ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…