Uzun süre sonra gene ben ve gene hüsraan :(

Önce şunu belirteyim suçsuz olmayan kişiler sinirlenecek diye bişey yok yani suçlu olup suçu ortaya çıktığından çok sinirlenenler var suçluluk psikolojisi..
Çok haklısın ama hiçbir şekilde güven vermiyor, daha önce aklı neredeymiş de şimdi değiştiriyo hattını
Bide eksiklikten filan bahsetmiş böyle rezil kafa yapışına sahip insanları parçalamk istiyorum ya

Bilmiyorum, adamin sonradan dedikleri hosuma gitmedi. Ama bu whatsapp olayi biraz sacma. Yani baskalri ile konusmak icin, numara mi degismek lazim? Ayni numaradan yapmak isteyen yapar zaten.

Baskalariyla konusur tabi ayni hattan. Ama ya o baska kizlar, konu sahibiyle bu bay akilli yanyanayken ararlarsa?

Merhaba sevgili kk üyeleri,
size çok canımı sıkan dün gece sinirden ağladığım olayı anlatmak istiyorum lütfen bana her türlü düşüncenizi belirtin hata bendeyse beni uyarın.
memleketimden aynı köyden bi çocukla tanıştım 2 hafta önce
ama ben antalyada doğup büyüdüğüm için hiç görmedim onu o da beni
o ilçede yaşıyor bu arada
aynı yaştayız , ilk konuşmaya başladığımız andan itibaren ciddi anlamda konuşmaya başladık o hemen evlilikten bahsetmeye başladı saçma belki ama yaşımız gereği ya da aynı köyde ailelerimizin yaşaması sebebiyle kan ısınması mı bilmiyorum
4 gün önce beni aradı Antalyaya geliyorum hazırlan buluşalım diye
buluştuğumuz gün gelmeden bana dedi ki hattımı değiştiriyorum yeni numaram bu onu arkadaşa verdim, faturası çok aşıyodu dedi yeni numaram da paket yok oraya gelince araşırız dedi
ben bir akrep burcu olarak şüpheli kafam gene şüphelendi
bir insan yıllardır kullandığı hattı başkasına nasıl verir hem de faturalı hem de faturayı aşıyor
bu arada diğer numarayı silmedim whatsappını sürekli takip ediyorum
ara ara ondan whatsappa giriliyor durum değişti fotoğraf hala onun fotoğrafı
bu yeni numarasında whatsapp yüklü değil
geldi dedim neden arkadaşına verdin hattını insan yıllardır kullandığı hattı neden başkasına verir
dedi arkadaşım suriyeli ama türkçesi çok iyi ona hat lazımdı ona verdim dedi
zaten whatsappda durum fotoğraf değişmiştir dedi
ben de durum değişmiş ama arkadaşında olsa neden fotoğraf kalsın dedim öyle kapandı konu benim içimde kapanmadı tabi
bu ilçeye geri gittiğinde fotoğraf kaldırıldı bebek fotoğrafı koyuldu
gece çalıştığı bir işi var gündüz de başka işte çalışıyor ama belli bi saatten sonra uyuyor
o uyucağı zaman bana yazdı evlilikten falan bahsediyor bir şeyler
bir de buluştuğumuzda eski sevgililerimden çok daha güzelsin dedi saçma değil mi ya
ben de bakalım bana yazdığı zaman o whatsappta çevrimiçi olacak mı diye denedim
bana faceden yazıyor o bana yazarken o whatsapptan çıkılıyor benden cevap beklerken whatsapta online oluyor. bu böyle 3 kere oldu mesaj yazdım aynı anda birden fazla kişiyle konuşmak zor olmuyor mu diye
anlamıyorum falan dedi nerden çıkardın dedi tabi ben söylemedim tedbir mi alacaksın dedim
yemin etti senden başka kimseyle o anlamda konuşmuyorum dedi
iftira atma bana yanarsın dedi ben namaz kılıyorum ya ordan vurmaya çalışıyo galiba
hiç mi acaba çocuk doğru söylüyo demiyosun dedi
nerden bu kanıya vardın, nerden çıkardın nerden anladın bilmem ne
sana bunu hiç söylemicem dedim
iyi değilsin git uyu canım dedi böyle bir şey olmasa insan sinirlenir hiç sinirlenmedi
sonra benim yerimde sen olsan ne yaparsın dedim benim ne eksiğim var diye sana sorarım dedi
böyle bir şerefsizliğin karaktersizliğin haklı tarafı mı olur ne demek istiyosun dedim
yok vallahi öyle bir şey demeye devam etti
uzattım galiba kusura bakmayın hemen bitireyim
o uyudu o whatsapptan çıkıldı aynı saatte uyanana kadar da girilmedi uyandı bana yazdı o whattsapı da kontrol ediyorum ya o numarada da online olundu yani bu kadar tesadüf olmayacağına göre kesin o
ve ben her yerden engelledim onu hiçbir şey yazmadan
nişanlımdan ayrıldıktan sonra ilk defa birisinden etkilenmiştim ya olur demiştim 1.5 sene birisinden heyecanlanacağım anı bekledim tam oldu gene hüsraaan
arkadaşım bu çocuk çok yakışıklıydı zaten o yüzden kesin başkası vardır boşver diyo
bu olayın tiple mi ilgisi var acaba ben napıcam ya
offf nasil uzun bi yazi olmus genelde ayni cumleler paranoyasin gibi geldi bence iyice arastirop oyle karar ver

o kadar ortada ki herşey.. yanına gelirken başka numarayla geliyor çünkü mazallah diğer telini arayan olur mesaj atan olur vs. insan faturalı hattını arkadaşına verir mi böyle bir zamanda? tabiki o da vermedi. iki üç beş artık allah ne verdiyse birarada idare ediyor sizi. allah böyle mahluklardan uzak tutsun. bununla yol gidilmez. sağlam ayakkabı değil.
aynen çok haklısınız engelledim bir kere bile aramadı

bu gene tedbir almış kendince. bir de tedbir almayan dangalaklar var. geçmişte biriyle kısa bir görüşmem olmuştu. artık sevgili olmuştuk, yaşımız da öyle küçük falan değildi. oturduk bir yerde gayet mutlu mesut, bu dangozun telefonu çaldı. ama isim yok ha, sadece numara. açmadı bu meşgule attı. kimdi o dedim, tabii hemen kendin belli ediyor erkek yalan söyleyince. önce tanımıyorum dedi. tanımıyosan neden meşgule atıyosun ki dedim. sonra işyerinden biri dedi. işyerindense neden ismi kayıtlı değil dedim. sürekli yalan bahane üretmeya çalıştı. sonra arar mısın o numarayı dedim. asla aramak istemedi ve allahın işine 10 dk sonra aynı numara aradı. bu sefer mecbur açtı. ve telefonda bir kız. ve bunun verdiği cevap iyiyim . bir arkadaşlayım. bir arkadaşlayım! benim için diyor. kapattığında suratına tükürecektim. yani benden başka konuştukları da varmış. ayrılmıştım derhal. erkekler o kadar iğrenç ve mide bulandırıcı olabiliyor ki.

ve şunu öğrendim. bir erkeği TA-NI-YA-CAK-SIN. öyle bir ayda iki ayda 5 ayda tamam bu o demeyeceksin. bunu ben çok acı tecrübe ettim yakın zamanda da.
çok doğru vallahi bu erkeklere güven olmaz

Bence ankesörlü herhangi bir numaradan ara sesinden tanırsın zaten gizliden ararsan anlat acmaz yada baskasına actırır , senin oldugunu anlamaması icin gidip bir telefondan aramanız bana mantıklı geldi cep telefonu olmasın ama sonradan size ulasması o numaradan olur en temizi böyle ıspatlayıp saydırıp sövdürüp yerin dibine sokup ortadan kaybolmak :)
o zaman engelledim bir daha da aramadı kendisi

1.5 sene çok uzun bir süre değil ki.
1.5 sene bekledim diye de aceleyle olmadık insanların eline düşme bence.
Ya adam gibisi ya da hiç diyebilmesin yani. Zibidinin biriyle beraber olup da her gün ağlamak mı istersin? Ya da böyle hafiyelik yapmak hoş mu sence? Bir duruşun, prensiplerin olsun bence. Her şeye eyvallah deme.
Güzel yorum

Hadi yok diyelim, o zaman gidip kötüye mi yanaşmak lazım?
Bazen bazı şeylerin yokluğu varlığından hayırlıdır.
Ah şu yalnızlık belası ve ortamın kötülüpü , yaş engeli...Hayattan hiç tat almıyorum artık.Bu kadar uzun süre (yalnızlık )bekarlık mı olur ya..

Ah şu yalnızlık belası ve ortamın kötülüpü , yaş engeli...Hayattan hiç tat almıyorum artık.Bu kadar uzun süre (yalnızlık )bekarlık mı olur ya..
Ben takmıyorum. Vazgeçmek sanattır, herkes beceremez. Dimdik duracaksın arkasında, taş gibi dikileceksin.
Ben her sevgilime baştan kırmızı çizgilerimi söylerim, bunlar bunlar bizi bitirir haberin olsun. Ayrıl barış yaparak uzatmaları oynamam, gidersem dönmem derim. Ki yaparım da, en sonuncusunda da öyle oldu. Benim için yoksa yoktur, acaba belki vs. yazmaz kitabımda. O saatten sonra aramam, görmem. He yalnız mıyım evet, şimdilik yalnızım. Ama eksilmedim şükür.

Ben takmıyorum. Vazgeçmek sanattır, herkes beceremez. Dimdik duracaksın arkasında, taş gibi dikileceksin.
Ben her sevgilime baştan kırmızı çizgilerimi söylerim, bunlar bunlar bizi bitirir haberin olsun. Ayrıl barış yaparak uzatmaları oynamam, gidersem dönmem derim. Ki yaparım da, en sonuncusunda da öyle oldu. Benim için yoksa yoktur, acaba belki vs. yazmaz kitabımda. O saatten sonra aramam, görmem. He yalnız mıyım evet, şimdilik yalnızım. Ama eksilmedim şükür.
Dediklerin çok doğru
Yaşın kaç?

24 yaşındayım :)

Oo ozaman o kadar normalki bunu rahat yapabilmen.Ben 39 yaşıma girecem yakında.Hiç böyle hayal etmemiştim ben bu yaşları.O kadar sıktı ki bukadar uzun süre yalnız kalmak.Hayattan hiç tat almıyorum artık.Herşey anlamsız geliyor.

Oo ozaman o kadar normalki bunu rahat yapabilmen.Ben 39 yaşıma girecem yakında.Hiç böyle hayal etmemiştim ben bu yaşları.O kadar sıktı ki bukadar uzun süre yalnız kalmak.Hayattan hiç tat almıyorum artık.Herşey anlamsız geliyor.
Yapı meselesi. Ben böyle yetiştim, kendime yetiyorum. Bencillik de var biraz, paylaşım benim için pek ön planda olabilen bir şey değil ondan da kaynaklı biraz.

Yapı meselesi. Ben böyle yetiştim, kendime yetiyorum. Bencillik de var biraz, paylaşım benim için pek ön planda olabilen bir şey değil ondan da kaynaklı biraz.
Yine de yaşın etkisi çok.Bu yaşa yalnız kalmak daha zor.Şimdi bilemezsin ozamanları o durumları.Yaşadığın yıl neki sıkılmaman çok normal.

X