bin ban bom benimde artık çeyizim var:)

kızlar bişey srocam
ben aşağıdaki bornuzu aldım. ama hiçr esimdeki gibi deil. çok basit çok kalitesiz duruyo. sanki buruşturulmuş gibi havlular:KK43:
gerimi iade etsem
$bornoz.jpg

aldıkların çok güzel sevdiceğinle iyi mutu günlerde kullanın inşallah kahvaltı için oluşturduğun takıma ayrıca bayıldım..

kızlar bişey srocam
ben aşağıdaki bornuzu aldım. ama hiçr esimdeki gibi deil. çok basit çok kalitesiz duruyo. sanki buruşturulmuş gibi havlular:KK43:
gerimi iade etsem
Eki Görüntüle 590295

geri gönder canım. resimde güzel duran şeyler bazen böyle kalitesiz çıkabiliyor. çok sinir bozucu..:KK31::KK31:

birde hangi markanın ürünü canım bu aklımızda bulunsun bizimde.

Son düzenleme:
hepsine de bayıldım tam benim istediğim gibi canım ya biz annemle cok atışıyoruz annem ceyizi sandıkta ki havlu dantelden ibaret sanıyor hep onları yapıyor neymiş efendim kınarlarmış :KK43: bendeeee böle istiyorumm

hepsine de bayıldım tam benim istediğim gibi canım ya biz annemle cok atışıyoruz annem ceyizi sandıkta ki havlu dantelden ibaret sanıyor hep onları yapıyor neymiş efendim kınarlarmış :KK43: bendeeee böle istiyorumm

bırak yapsın canım. bendede birsürü dantel var. havlular var hepsi işlemeli. teyzemin tek işi bna çeyiz düzmek olmuş öyle söylim..
bırak onlarda heveslerini alsınlar.. ama gerçkten birebir şahit oldum arkadaşımın kaynanası dantelleri yok diye kıza uzaylı gibi bakıyodu:KK1::KK1::KK1: ilerde kullanmak zorunda deilsin :KK16::KK16:

Büssürü büssürü olmuş asminin çeyizi:) Güzel günlerde kullanmak nasip olsun canım, hepsi çok kaliteli ve güzeller. :KK16:

bırak yapsın canım. bendede birsürü dantel var. havlular var hepsi işlemeli. teyzemin tek işi bna çeyiz düzmek olmuş öyle söylim..
bırak onlarda heveslerini alsınlar.. ama gerçkten birebir şahit oldum arkadaşımın kaynanası dantelleri yok diye kıza uzaylı gibi bakıyodu:KK1::KK1::KK1: ilerde kullanmak zorunda deilsin :KK16::KK16:
ne güldüm canımm ya :KK70: tamam bida engel olmıyım barı anneciiime doldursun

bende senn yorumunu bekliodum. arkaşım şey dedi, alttarafı 15 dk ya kullancan yada kullanmican dedi. ama ben bakarken çok basit kalitesiz buldum

15 dk kullanacaksın diye kalitesiz bir şey almana gerek yok bence üzerine biraz daha koyarsın kampanyadan daha güzelini alırsın.

X