bin ban bom benimde artık çeyizim var:)

senin adına üzüldüm mü desem sevindim mi desem bilemedim canım. neyse en azında hiç evlenme teklifi almadım demezsin:) iyice düşün karşındakini tanımaya çalış belkide senin için hayırlı olan odur. inş hakkında hayırlısı olur

bende aynı duygular içindeyim.. tat alamadım..
hayırlısı olur inş.
gerçekten sevdiğim aşık oldugum insandan evle teklifi almaya tercıh ederdim

paşabahçeden bir kaç parça
Eki Görüntüle 578839
$pasabahce-marmara-7-parca-servis-tabagi-seti1277730.jpg

English Home tv battaniyem.. kızlar çok güzel tavsiye
$b1488171-ad58-4821-925c-386200b4aaec.jpg

soyacagımda olduga göre evlenmemem için hiç bi neden kalmadı:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
$296_buyuk_zoom.jpg

iyi günlerde kullan canım tüm aldıklarını hepsi çok güzeller:KK16:. bu yatak örtüsünün markası arsima sanırım. kalitesi nasıl canım bende almak istiyorum. internetten alıcağım için karar veremedim pek. sonrada senin çeyizini gördümm :KK9: yardımcı olurmusun bana:KK17:

bilmem yardımcı olurmuyum :KK16::KK16::KK16:
canım bn markasını bilmiyorum . 6. caddeden almıştım. önce eve bitane aldım. annem örtü gibi seriyor kanepin üstüne yatagın üstüne falan.. bende kullanışlı olabilir diye düşündüm.

ama neden ben senin çeyizlerini görmemmişim kiiiiiiii :KK50:
Rabbim tez zamanda kullanmak nasip etsin canım :KK54:

bilmem yardımcı olurmuyum :KK16::KK16::KK16:
canım bn markasını bilmiyorum . 6. caddeden almıştım. önce eve bitane aldım. annem örtü gibi seriyor kanepin üstüne yatagın üstüne falan.. bende kullanışlı olabilir diye düşündüm.

teşekkür ederim canım bende 2 adet sipariş verdim hem annem hem kendim için umarım memnun kalırımm tekrar çok sağolll :KK16::KK16:

teşekkür ederim canım bende 2 adet sipariş verdim hem annem hem kendim için umarım memnun kalırımm tekrar çok sağolll :KK16::KK16:

güle güle kullan canım
bizim evde kardeşimin yatagının örtüsü olarak kullanıyoruz. kanepelere falanda serilebiliyor. bence çok amaçlı:)

buda anneciğimin aldığı fritöz.. keşke almasaymış. felix düşünmüyodum ama yapcak bişey yok. gönlü olsun annemin:KK16::KK16: $FELIX-FRITOZ-FL-269-CIPSY__32659326_0.jpg

buda eşarplarımı koymam için askı:KK1::KK1: kullancagımdan şüpheliyim ama bakalım:KK1::KK1:

$esarp askısı.jpg

canımm bernardolarına bayıldımmm

bu sitedeki kızlardan görerek bende kırmızı alacağım bu gidişle ya:)

seninde hayatında biri yok sanırım ama baya şey almışsın maşallah:)

canımm bernardolarına bayıldımmm

bu sitedeki kızlardan görerek bende kırmızı alacağım bu gidişle ya:)

seninde hayatında biri yok sanırım ama baya şey almışsın maşallah:)

benimde en sevdiğim parçalar bernandokiler:)

baharatlık falanda begendim onlarda kırmızı çok cici:)

bunları almaya başladıgımda vardı biri. şuan yanlızım:) şuan kimseyle olmayı düşünmüyorum. atandıktan sonra nasipse olur inş:)

X