bin ban bom benimde artık çeyizim var:)

canım bidliğim kadarıyla en yakın kargo şubesini arayıp çağırabilirsin. ben çalıştığım için iadem olunca iş yerine çağırıp gönderiyorum

kargo gelip alcak bugun:)
dün english homede gördüm bornoz ama bayıldım..
okdar güzelki. ben 160 boyundayım. boyu falanda normaldi:)
çok hoşuma gitti. ondan alcam kesinlikle):

kargo gelip alcak bugun:)
dün english homede gördüm bornoz ama bayıldım..
okdar güzelki. ben 160 boyundayım. boyu falanda normaldi:)
çok hoşuma gitti. ondan alcam kesinlikle):

aldığının içine sinmesi kesinlikle çok önemli bence:) resmini eklersin alınca merak ettim

aldığının içine sinmesi kesinlikle çok önemli bence:) resmini eklersin alınca merak ettim

alırsam çok sincek içime:)
baş havlusu şundandı. orda ayrıydı onlar kombinlemişti.
üst kısmıda pudra pembe gibiydi. çok tatlı bi pembeydi
morla pembe çok hoş olmuşlardı:) bayan için olan..
erkek için olanda kremli beyazlıydı sanırım. ben direk bayana konsantre oldum :KK9::KK9:
$Untitled-2.jpg

canım ceyizlerin çok güzel allah hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin
tupper temsilciliği ile ilgili özelden msj atmışsın ancak ben hala özelden msj gönderemiyorum burada yazayım dedim.

şöyle ürün satmazsan kit çantasını alıyorlar. kit çantası ücreti dışında benim zamanımda 250 liralık satış yapman gerekiyordu. tutar 250 lira altında oldumu sipariş veremiyordun. bende ihtayaçım olan şeyleri aldım.. bir ikide ürün satıp 250 kolayca toparladım. baya hediye temsilciye özel uygun fiyatlı üründe geldi böylelikle kardeşimede baya şey aldım. şimdi bu rakam kaç bilmiyorum. ben üye olduktan sonra bir panikledim acaba toparlayamazsam diye ama sorun olmadı. çok kolay 250 doldurdum hatta çok üstüne bile çıktım. sonradan pişman oldum keşke daha çok şey alsaydım çıkmayıp satmayada çalışsaydım diye. cidden konsantre olup satabilirsen baya karlı bir iş ancak iş yogunluğundan ve pazarlama kabiliyetim sıfır olduğundan ugraşamadım.

alacaklarının fiyatlarını topla eger alt limite yaklaşıyorsa ben üye ol derim, temsilcilerden birini arayıp güncel alt limiti sorabilirsinde :)

herseyin çok güzel sewdiceğinle birlikte aşkla kullanmayı nasip etsin Rabbim...:nazar:
Amaaaa bu arada sana bi dagmatda lazııııımm:KK16::KK34::KK52:

alırsam çok sincek içime:)
baş havlusu şundandı. orda ayrıydı onlar kombinlemişti.
üst kısmıda pudra pembe gibiydi. çok tatlı bi pembeydi
morla pembe çok hoş olmuşlardı:) bayan için olan..
erkek için olanda kremli beyazlıydı sanırım. ben direk bayana konsantre oldum :KK9::KK9:
Eki Görüntüle 595269

Valla canım havlusunu çok çok beğendim mora aşığım zaten:KK16: kim bilir bütün kombin nasıldır biran önce al bence

canım ceyizlerin çok güzel allah hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin
tupper temsilciliği ile ilgili özelden msj atmışsın ancak ben hala özelden msj gönderemiyorum burada yazayım dedim.

şöyle ürün satmazsan kit çantasını alıyorlar. kit çantası ücreti dışında benim zamanımda 250 liralık satış yapman gerekiyordu. tutar 250 lira altında oldumu sipariş veremiyordun. bende ihtayaçım olan şeyleri aldım.. bir ikide ürün satıp 250 kolayca toparladım. baya hediye temsilciye özel uygun fiyatlı üründe geldi böylelikle kardeşimede baya şey aldım. şimdi bu rakam kaç bilmiyorum. ben üye olduktan sonra bir panikledim acaba toparlayamazsam diye ama sorun olmadı. çok kolay 250 doldurdum hatta çok üstüne bile çıktım. sonradan pişman oldum keşke daha çok şey alsaydım çıkmayıp satmayada çalışsaydım diye. cidden konsantre olup satabilirsen baya karlı bir iş ancak iş yogunluğundan ve pazarlama kabiliyetim sıfır olduğundan ugraşamadım.

alacaklarının fiyatlarını topla eger alt limite yaklaşıyorsa ben üye ol derim, temsilcilerden birini arayıp güncel alt limiti sorabilirsinde :)

saol canım iyiki buraya yazdın:) bidaha aklıma bişey takılırsa sorarım ben sana:)
ben kendime kardeşime alcam 250 akraba kuzen derken hallerim herhalde:KK53: ben bi düşüneyim saol:)

Valla canım havlusunu çok çok beğendim mora aşığım zaten:KK16: kim bilir bütün kombin nasıldır biran önce al bence

keşke fotosunu çekseydim:KK1::KK1:
alırsam sana haber veririm canım. ben bide 160 boyundayım. üstümdede iyi durur
bu arada kargomuda gönderdim. iadeyi bekliyorum

:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK30::KK30::KK30:
bu güzel çeyizler senin miiiiiiiiiii :KK53:
ya ben nasıl görmedim bunları :18::18:

hepsi çok güzeller canımmmmm, güle güle kullanmak nasip olur inşallah :KK54:

:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK30::KK30::KK30:
bu güzel çeyizler senin miiiiiiiiiii :KK53:
ya ben nasıl görmedim bunları :18::18:

hepsi çok güzeller canımmmmm, güle güle kullanmak nasip olur inşallah :KK54:

teşekkür hüseyin başkann:KK16::KK16::KK16:
o güzel gelinde senmisin özgeyle arkadaş olmuşsun :KK4::KK4::KK4: resim yorumuna çok güldüm:KK1::KK1:
totosu üşümesin diye gelinliğine oturmuş :KK1::KK1:

aaa senle de olalım arkadaşşşşş :KK19::KK19:

teşekkür ederim canım. dilerim sen daha güzel gelin olursun :KK54:

inş canım bende sen gibi güzel gelincik olurum:KK16::KK16::KK16:

rica ederim her zman sorabilirsin. ama 250 baya eski bir rakam sen yeni rakamı ögren derim
sordum 250 imiş:)
100TL bişey çantasına veriyomuşuz unuttum adını.d o bizim oluyormuş:)

X