Biktim Sizden!!!!!!

Böyle demeyin ; " mesajlar duruyor , aklı karışan varsa okusun. Herşey net ve açık " deyin ve susun.

Inanın ne kadar çok açıklamaya çalışmanız , ya da bunun üzerine yorumlar yapsanız o kadar çok mesele uzar ve üste çıkarlar.

Şimdi çocuklarınıza isim konuldu, isimleriyle ,hayırla yaşasınlar. Üstünde durmak çok iyi degil

Bence sen icindekini söyle..Zamanında karışmışlar madem..Hatta deki dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.Ben doğru söyledim kızının işine gelmedi de.

Hay Allah iyiligini versin o kadar tatli anlatiyorsun ki gulunecek birsey olmamasina ragmen komik geliyor bana kendini yipratma canim diyeyim o zaman

Öff ben bile sinir oldum.Sen neden kaynananın ismini koymuyorsun desen inan ona da bi bahane bulacaklar.Ben söylerdim ama hayırdır bana baskı uyguluyordunuz siz niye koymuyorsunuz diye.

Aman sinirlendigim başka. Bu kız benim çocuklara isim konacakken burnunu soktu bende koyacam,babaanne dede adi konur abartma virtta zirt şimdide çocuğun adını baba koyar bize kimse karışamaz diyor
Annem yol saçını başını ben yapamadım sen yap cümlemizin içini soğut benim sünepe görümce de 2 isim koymuş çocuğuna ilk k.pnin ismi ama hiç onu kullanmaz benimki oldu kaç sene sonra ilk ismi dede ismi bizimkinin de.. mesela ömer ali diyelim ben sadece ali diyorum diye duymadığım laf kalmadı bi de çocuğa senin adın ali değil ömer diyolar uyuzlar bu derdi başıma açan kocam da nerdeyse okula gidicek olan çocuğuna sadece oğlum diyo daha bi defa ağzından isim çıktığını duyan olmamıştır tırsıyo acık benden o konuda aramızda geçen muhabbetten dolayı.. ama kancık görümcem öyle çakal ki kendi kaynanasının yanında bizimkine sadece ali diyo yediği haltın da bi taraftan farkında.. ağızları dilleri tutulasıcalar nefret ediyorum görümcelerden

Gelinsin seen tabiie karı.amazsınn aaa ayıpp kendi çocuğunun ismini koyamazsııın... ins. Kv siin ismini koya eşi

Madem bir taş attınız ortaya gerisini getirin derim. Size ısrar kıyamet istedikleri yaptırılmış,hatta vaat bile edilmiş bizde koyarız diyerek. Ben olsam "sen demiyormuydun bende o ismi koyacağım diye"der ve devam ederdim.
Bu aileye böylesi gerek. Sırf inattan çocuğa hişt pişt diye seslenen kayınvalidenize gitsin söylesin çok meraklıysa.

Yaklaşmışim di mi belki kocası ela koyar hıı ne dersin
İnşallah kaynanası ayni bunun anası gibi kavga kiyamet çıkarsın adımı koymazsan hakkım helal değil desin inşallah
amin canım tesekkur ederim . Neyse bugün gideceğim o manyaklara durum belli olur , yazarım buradan.

Ayyy pislik bunlar ya wallahi pislik al birini vur ötekine. Benim koca iki ismide söyler onlarada çocukların ismi bunlar bpykr söyleyin der ama inanın usulen söyler bunu, bilirim. Sırf ben kavga cikarmayim diye benim yanımda söyler,biraz gerçekçi olsa iki senedir herkes o dilini sokmuştu bi tarafına ama benim koca kim hala belli değil , önüne gelen bi laf söylüyor

Gelinsin seen tabiie karı.amazsınn aaa ayıpp kendi çocuğunun ismini koyamazsııın... ins. Kv siin ismini koya eşi
Evet karisamam gelinim. Çocuklarımın ismine cismine karisamam ama onlar ozgurler benim çocuklarım konusunda da istedikleri gibi at koştururlar ben saman balyasiyim çünkü

Bugün belli olur ak mi kara mi. Bende duruma gore bakacam artik ,ben olanı söyledim inanmayan msjlari okudum diyeceğim ki bu ona yetmiycek kurcalayacak haa iste ozaman patliycam bende
Öff ben bile sinir oldum.Sen neden kaynananın ismini koymuyorsun desen inan ona da bi bahane bulacaklar.Ben söylerdim ama hayırdır bana baskı uyguluyordunuz siz niye koymuyorsunuz diye.
Soracagim zaten. Hani sizde öyleydi koyulurdu virt zirt ne oldu da baba koyar oldu isimleri dicem amaaan canları da cehenneme zaten gece sinirden uyuyamadim basım agriyor walla

hakime ayni durumlari ben yasasaydim bende soylenirdim gorumceye ee hadi bana koydurttunuz bende koycam sende koyarsin artik derdim.hicte oyle susamam.gorumcen cok kurnazmis kendi kv yaninda senin kogdugun ismi diyor.bak biz gelinin istedigini deriz ayaklari ..sen kendi begendigin ismi soyle cekinme ezdirme kendini.Allahtan benim adim kv adiyla ayni da kimse bisey demedi ben kizima esimi bile karistirmadim ben koydum..ohh sefam olsun..

Ayyy ne sanslisin. Hoş ben o manyak kadınla ayni ismi taşımak dahi istemezdim ama cocuguma koydular işte kahretsin Bunlar sulalecek manyak, kurnaz, oyunlu. Hepsinde bi dalavera bi numara Allah im tez zamanda beni ve çocuklarımı aydınlık günlere cikarsa

sende bu kadar uzme kendini haberleri varmi senin bu hallerinden yok uyuyorlardir fosur fosur..hasta olursun boyle..evlatlarini kendini dusun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…