Biktim Sizden!!!!!!

Kiz hakime sen de az degilsin hani :KK70:
Kadina hem laf sokmussun hem de sinirlenmissin
Soktun lafi madem sevin niye uyuz oluyorsun ki? :KK66: eglen gec bak dalgana nedir yani

Ne olursa olsun karışmanız doğru olmamış.
Ayy karismadim zaten cani cehenneme hepsinin. Beni salak yerine koymaya çalışması sinir ediyor. Bende yinede dedim ki beni tanimiyorsun duyduklarinla yargilama , bana dokunmadıkça kimin ne yaptığı ,dediği zerre umudum olmaz hayat benim karar benim bi sorun yok uzatma dedim hala daha uzatıyor napiim diyorum yaa sakin olamadim bu is KV kp hatta eşim derken uzar walla susacak sabredecek derman yok bende bir cinnet çözer herşeyi modundayim napiim

Kiz hakime sen de az degilsin hani :KK70:
Kadina hem laf sokmussun hem de sinirlenmissin
Soktun lafi madem sevin niye uyuz oluyorsun ki? :KK66: eglen gec bak dalgana nedir yani
Ama sinir oldummm işte:mad::mad: Napiim yarin bigun bu konu bana döner boyle konusmussun diye. Bende karistiniz yalan mi söyledim diyeyim kopsun walla ipine baslarim:KK62:

Allahtan cocugum olursa isimleri hazir:KK53: esimle karar verdik yillar once, her yerde soyluyoruz valla. Kimse karismasin diye sinyal veriyoruz:KK51: yarabbim nedir bu millette isim koyma meraki. Sen akil ver su insanlara.
Bi cifte standart olayi olmus sizde. Belli ki senin de icine oturmus. Dedigin gibi sakin olman lazim. Hayirli olsun deyip gecicektin. Simdi millete yalan yanlis anlatabilir, ugrasirsin sonra:KK47:

Allahtan cocugum olursa isimleri hazir:KK53: esimle karar verdik yillar once, her yerde soyluyoruz valla. Kimse karismasin diye sinyal veriyoruz:KK51: yarabbim nedir bu millette isim koyma meraki. Sen akil ver su insanlara.
Bi cifte standart olayi olmus sizde. Belli ki senin de icine oturmus. Dedigin gibi sakin olman lazim. Hayirli olsun deyip gecicektin. Simdi millete yalan yanlis anlatabilir, ugrasirsin sonra:KK47:
Mesajlar duruyor silmedim :63: Zaten mesele tamda bu bunlarin bütün sülalesi benim isim yuzunden kavga cikarttigimi,tek sorunumuzun , kavgamizin isim yuzunden olduğunu, beni sorunlu ruh hastası olarak anlatmalari . Herkes melek iyi aslında sorun yok ama ben isime kafa takmisim gibi bi algı var aman hayatlari yalan dolan işte. İnan millet boyle zannediyor ya wallahi benden korkup çocuklarımla benim koyduğum isimle seslenenler var güler misin ağlar misin??? Ya herşeyi anlatsana madem bi tarafın yiyorsa anlat herşeyi insanlar karar versin beni cadı ,kotu yapmanın manası ne . Bi de bu gorumceye insanlik ettim kacti evlendi insan yerine koydum evine gittim hediyeler aldım zehir zıkkım olsun hayrini görmesin hic biri yaptıklarımin insallah

Mesajlar duruyor silmedim :63: Zaten mesele tamda bu bunlarin bütün sülalesi benim isim yuzunden kavga cikarttigimi,tek sorunumuzun , kavgamizin isim yuzunden olduğunu, beni sorunlu ruh hastası olarak anlatmalari . Herkes melek iyi aslında sorun yok ama ben isime kafa takmisim gibi bi algı var aman hayatlari yalan dolan işte. İnan millet boyle zannediyor ya wallahi benden korkup çocuklarımla benim koyduğum isimle seslenenler var güler misin ağlar misin??? Ya herşeyi anlatsana madem bi tarafın yiyorsa anlat herşeyi insanlar karar versin beni cadı ,kotu yapmanın manası ne . Bi de bu gorumceye insanlik ettim kacti evlendi insan yerine koydum evine gittim hediyeler aldım zehir zıkkım olsun hayrini görmesin hic biri yaptıklarımin insallah
İste o zanlarin ustune tuz biber ekmissin, simdi millete nasil anlatir olaylari kimbilir. Ama simdi sen de haklisin, dedikleri ismi vermeyip napican, insanlar tehdit zoruyla yaptiriyor baksana. Yok evlatliktan reddedermis, yok sutunu helal etmezmis. Mantiga bak. Zaten sen ne kadar iyi olursan ol melek de olsan en kotusu olursun sonunda. Yazik ya insanlar vakitlerini nelere harciyor, beyinlerini nelere yoruyor.

Hakimeyi yine kızdırmışlar:anneadayı:senin icine düştüğün bu aile işine nasıl geliyorsa öyle davranıo ve bence sende artık susmamakla iyi yapıosun.Dinsizin hakkından imansız gelir onları gıcık edicek ne varsa yap..Ohh sen onlara böyle yaptıkça benim içimin yağları erio valla:KK62::KK62:
Benimde erise keşke biktim walla. Konuyu anlatmıştır bu anasina danasina hic cekinmeden, karıştın yalan mi diyeyim diyorum ne diyorsun? Walla biktim artik stres oldum. Kız resmen alay ediyor benimle gerizekali seytanlar diyor çek git ruh hastasi biralay

İste o zanlarin ustune tuz biber ekmissin, simdi millete nasil anlatir olaylari kimbilir. Ama simdi sen de haklisin, dedikleri ismi vermeyip napican, insanlar tehdit zoruyla yaptiriyor baksana. Yok evlatliktan reddedermis, yok sutunu helal etmezmis. Mantiga bak. Zaten sen ne kadar iyi olursan ol melek de olsan en kotusu olursun sonunda. Yazik ya insanlar vakitlerini nelere harciyor, beyinlerini nelere yoruyor.
Walla ben bunlarda beyin diye bir organ varmı şüpheliyim. Napiim ne diyeyim acikca soyleyeyim mi karistin tehdit ettin yalan mi diye??

Ben seni hakli buldum ya. Valla bak. Insanlarin ne mal oldugunu yuzune vurmazsan seni aptal saniyorlar. En azindan bazi seylerin farkinda oldugunu bilsinler.
Tesekkur ederim canım. Dimi dillerinj sokacan arada bi taraflarina. Soracak bunlar nasılsa ne diyeyim cvp olarak yani karistin yalan mi diyeyim diyorum sus sus nereye kadar ?? Ne diyorsun??

Bir cevap vermek zorunda misin? Sus ve onlarin yuzune karsi sadece gulumse, seni rahatsiz etmezler o zaman
Ayyy canım normal insan olsalar walla haklisin sus gül geç amaa nerdeee deli bunlar yüzsüz ruh hastasi geberene kadar konusur sorar durur bende o üstüme geldikçe sinirden catlarim en son üstüne atlarim. Bi iki israrindan sonra bi cevap vermem gerek yoksa yine aa bak nasıl sorun ediyor nasıl abartiyor diyecekler o dilini sokacam bi yerine sonsuza dek bi sussun desin ki tamam benim adimi kullanma madem istemiyorsun seslenme desin çünkü kizima kopek muamelesi yapiyor histt pist diyor gerizekali . Tek kendi adini soylese evi yikacam başına biliyor benim koyduğum isminde söylemiyor gururlu ya hasbam napip ne edip cozecem bu isi ben kizima kendi istediğim tek isimle sesleniyorum o hastanin adini bilmez sukur

Ay derler valla , hiç lafın altında da kalmıyorlar , illâ bi üstünü bulup pat diye kapak yapıyorlar hemen HakimeHNMMM HakimeHNMMM :mad::mad::mad:
Ölsem biter mi acaba dertler. Çok Yoruldum yaa hergun bi olay. Dunde esim ne dese begenirsin ben bize 4+1ev lazim cocuklara oda yapicaz dedim (oturdugumjz ev 3+1 ) babam git demeden cikamam buradan küser anlamiyorsun dedi yaa mal bu adam kim çık der ki hayır anlamiyorum ölüyorum desem koş desem Umuru olmayacak adama sans veriyorum hala anam babam diyor bosanmayip napayim ayy Allah aşkına omur boyu cekilir dert mi dip dibe

X