Biktim Sizden!!!!!!

Ayy adını mi degistiriyorsun
Evet canım çünkü o kadar çok sorun yaşadım ki ismim yüzünden zaten eski konumda falan yazdım hep hatta daha yeni bi olay oldu 2 hafta önce doktora gittim içerden Ayy hatice mi Habibe mi ne biçim isim bu neyse kimse gelsin dedi ben girdim içeri ismim hasibe dedim o da aa hasibe sen misin bende Teyzen falam gelcek sandım dedi ki düşün ben 16 17 yıldır abartmıyorum ismimi yeni söyledim ortamlarda hep bu sorunla karşılaştım neler neler dediler normalde sildircektim ama babam 2.ismi anca kabul ettirdi öle işte benim hikayemde

İşsiz misin ya çocuklarına koyacağın ismi görümcenle tartışıyorsun. Buradaki akraba sıkıntılarını okuyunca evlilikten soğudum.

Güler misin ağlar misin dedikleri bu oluyor galiba

İşsiz misin ya çocuklarına koyacağın ismi görümcenle tartışıyorsun. Buradaki akraba sıkıntılarını okuyunca evlilikten soğudum.
İşsizlikle ne alaka anlamadım. Koyacağım isim değil koyulmuş ismi tartıştık benim rizam olmadan çıkarıldı kimlikler hala da mevzuuyu uzatiyorlar keşke tamamını okusaydin da öyle yorum yapsaydin

Keske onlarin isimleri koymasaymissiniz da bugun de konu buralara gelmeseymis. Cok mu zor durumda kaldiniz isim koyma asamasinda ?

Sinir oldum babana

İşsizlikle ne alaka anlamadım. Koyacağım isim değil koyulmuş ismi tartıştık benim rizam olmadan çıkarıldı kimlikler hala da mevzuuyu uzatiyorlar keşke tamamını okusaydin da öyle yorum yapsaydin
İşsiz misin yeaaa tam ergen konuşması..... Salla boşver.
Benim erkek kardeşim ya da abim yok. Olsaydı bu şekilde gorumcelik yapar miydim bilmiyorum lakin erkek kardeşi olanların çoğuna bir şeyler oluyor. Hanımefendi neden öyle parladı acaba sen isim konusunu ima edince? ! İnsanın kendi doğurduğu çocuklarına isim koyması en doğal hakkı. Görümcen biraz mert olsaydı sana destek verirdi...
Ama cirkefle cirkef olmak zordur. Sonradan öğrenilecek bir şey değil. Bence bundan sonra hiç karisma. Ben öyle yapıyorum. Hangi konuda canımı yaktiysa daha beteri geldi başına. Sabır en güzel strateji.

Nasıl babanin hakkiymis baba kendi.kendine.mi yapıyormuş çocuğu allahım yaa

Canım benim umuyorum sen ergen değilsindir !!!! Ben nazikçe uyarmama rağmen israrla yeaa meaa li yazmissin sağol edebinle burda ornek olduğun için

Nasıl babanin hakkiymis baba kendi.kendine.mi yapıyormuş çocuğu allahım yaa
Zir cahil iste benim görümce. Hangi uydurma ayetten bahsediyorsa artik babanın hakkiymis!! Hayır diyelim ki öyle bende dedim ki babaninsa bile bizde baba koymadı KV kp sağolsun iyi bi cingar çıkardılar kendileri koydular ama NATO kafa NATO mermer kız inatla anlamıyor aman napiim iste bir krizdi geldi geçti :)

Keske onlarin isimleri koymasaymissiniz da bugun de konu buralara gelmeseymis. Cok mu zor durumda kaldiniz isim koyma asamasinda ?
Evet oldukça!! Olup olmadık ne varsa yaşandı , en son eşim benden habersiz kimliği çıkardı geldi ama onunla ilgili de hain planlarim var boşanınca degistircem isimlerini

Sinir oldum babana
Ya aslında ilkten düşünmeliydi bu ismin eski bi isim olduğunu milletin çocuğuna böle isimler koymadığını görüyordu sonuçta anneme nisa ne biçim isim isa derler dalga geçerler diyen babam hasibenin Has...be gibi tuhaf şeylerle karıştırılcanı düşünemiyor ama şu da bi gerçek ki yaşım 16 hatta 17 olucam ismimi kökten silememki ailem kullanacak eski arkadaşlar kullanacak o yüzden en mantıklısi bu bence

Gıcık oluyorum isim yüzünden tantana yapan kv kp grubuna bir de bunlar öyle istiyor diye verenlere ne olursa olsun anne baba ortak alır karar verilir.Onlar istediği kadar eleştirsin çok ta tın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…