Biktim Sizden!!!!!!

Canım hamile olan o ben değilim. Bebegin cinsiyetini bana haber veren de o. O bana ben isim koyacağım da ben de KV adini koyacam diyordu bende ona istinaden söyledim hanimda bana nispet yaptı ,karisamazlar bize diye

Anlattigin gibi bi asarim keserim durumun yok bence. Onlar sana koydurmuslar ismi sira kendilerine gelincede sana 'hoop bi kenarda dur' demisler.

boşver genede iyi demişsin

Bu çok iyi olmuş aranan ve özlenen koca modeli izin de çıkmış ayarı kaçtıkça ver ayarı gitsin

Anlattigin gibi bi asarim keserim durumun yok bence. Onlar sana koydurmuslar ismi sira kendilerine gelincede sana 'hoop bi kenarda dur' demisler.
Evet öyle oldu zaten. Kendi ne koyarsak koysun umrum değil üsluba takildim. Alay ediyor resmen içine mi oturdu , bozuldun mi bilmem ne pislikkk inşallah essek gibi koymak zorunda kalır insallah

Yaaa ben çok merak ettim.Sizin ikizlerin adı ne?

Çok eski isimlerden mi yani koyulması anlamsız isimler var ya Abuzer, Satılmış, Döndü, Dürdane gibi vs öyle mi diye Merak ettim
Örnekler deki gibi degilde eski isimlerden yinede. Mesele isimde değil ki! Tehditle, bedduayla koydurmasi ve sadece onların ismi soylenilsin istenmesi . Ben taşıyıcı anne gibi olayim hic bi konuda söz hakkım olmasın, çocuklarımı onlar büyütsün onlar sahip lensin vs vs . İkra ve Bora buarada ben boyle sesleniyorum

valla bence iyi demişsin şimdiki gelinlere helal olsun valla artık bu kayınvalide görümce gibilere ellerinden geldikleri kadar toz kondurmuyorlar. bende bunu anlamıyorum evin büyüğü ilk doğan kızına ve oğluna kendi anasının babasının ismini koyacak ne kadar saçma bu görümceler de ayrı anamın ismini koy ne güzel isim derler ama kendi çocuklarına koymazlar bu isimleri yeni isim koyarlar mesela ben kuzenlerim ve babam bu olayın en büyük kurbanlarından

amcam dedesinin ismini alıyor sonra ömrü çok olmuyor amcamın vefat ediyor sonra bi iki yıl sonra babam doğuyır ve dedemin düşündüğü ilk şey hemen şu benim babamın ismini taşıyan bi erkek evladım yok artık bu çocuk doğduğuna göre babamın ismini buna vereyim diyerek benim babama amcamın ismini koyuyorlar hiç ölen çocuğumuzun ismiydi anısı olsun diye değil adamlar bildiğin sırf kendi ana babalarına isim vermek için yapıyorlar bizi ya bende zaten aşırı eski ve karıştırılan unutulan ağır bi babaanne ismine sahip oldıuğum için bin kat beterini yaşadım bu isim onusunda zaten eski açtığım konulardada mevcut babam son çocuk 4 numara ondan çnceki kardeşleri kendi anasının babasının ismini koymuyorlar benim babam koyuyor ayh sinirlendim yine

ne güzel anlatmissin Evet bıktıran saçma adetlerden biri iste. Benim de kız kardesime babannrmin adını koydu babam babannem beddua etti evlatlıktan reddederm dedi yıl olmuş 2016hala bizde ugrasiyoruz boyle zirvaliklarla

Kiz hasibe hatirladim seni naptin ismini degistirecektin. Degistirdin mi

Babaanneniz mantıklı kadınmış ismini vermek istememiş bizimki gibi değil yorumunuz için saolun :)

Babaanneniz mantıklı kadınmış ismini vermek istememiş bizimki gibi değil yorumunuz için saolun :)
ayyy çok guldum kız yanlış anlamış sin. Ben nokta virgül koymamisim bak nelere sebep oldu görüyor musun Babaannem adımı koymazsan evlatlıktan reddederim dedi, ya adımı koy ya ana deme bana dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…