Biktim Sizden!!!!!!

HakimeHNMMM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
1.704
2.005
Off kızlar walla darlandim iyice, içimi dökmek için yazıyorum. Birine anlatsam saçma salak yorum yapıp canımı sıkar diye buraya yazayım bari dedim. Lüzumsuz gorumcemle çocukların isimleri konusunda msjla tartistik . Kendime kiziyorum simdi neden sakin olamiyorum nedeeeeeen diye sus konuşma demi ama, sanki karşında anlayacak biri mi var. İste salak ben

2.çocuğu olacak cinsiyeti kizmis aa iyi 2.KV adi geliyor dedim. O da nispeten yok bizde isimleri baba koyar karistirmaz kimseyi dedi. Bende abin gibi değil yani iyimis dedim gülücük koydum. Bu da anneme laf atiyorsun anladim , niye bozuluyorsun, isim koyma babanın hakkidir virttiri zittiri doldurmus

altını çizdiğim yerde istemsiz güldüm, kız asıl burada her telden yorum göreceksin birazdan
ama sen kaşındın

valla ilk taşı atan olarak pek akça pakça görmedim seni.

Sinir oluyorum şu isimlere karışan insanlara , bende de tutturmuşlardı illâ bu isim olucak diye , ama ben izin vermedim , aradan bi kaç yıl sonra görümcem hamile kaldı , ben de ona dedim ki " annenin dediği ismi ben koymadım diye annen çooook üzülmüştü , artık şimdi sen Koy o ismi de annenin gönlü kalmasın " dedim , Hay demez olsaydım , bi dünya lâf işittim .
Bize gelince bi şey olmaz , kendilerine gelince toz kondurmazlar maalesef

2. Kayinvalide adı geliyor niye dedin ki ? Karismaman gerekirdi hayırlı olsun de geç yani.
Ayy yok tabiki oncesi var bu hep bizde dört erkek kardeş var hepsi ilk cocuklarina KV kp isimlerini koyacak , şart koşuyorlar dedi durdu hatta eltisinin kızı ve oğlu KV kp ismi bende gayriihtiyari AA iyi x bilmem ne dedim ikinci isimle koyacaz diyordu. Hayır noldu da simdi karistirmaz oldu. Benim cocuklarin isimleri konana kadar ayak yapildi bu yanı

Aynen lafa bakar misin birde isim koyma hakki babaninmis annesi koymazmis. EE benim çocuklara baba koymadı KV kp kavgayla kıyamet le koydu ama iste islerine nasıl gelirse oyleler

haketmişin arkadaşım

Babanın Hakkı mı? Nerde yazıyormuş bu! Kızımın ismini ben koydum valla :)
Bilmem hangi dine mensuplar, hengi kitapta okudularsa!!!! İnsani konusturup günaha sokarlar. Ayyy bu hemen anlatmıştır anasına babasına yarin bigun soracaklar bende diyorum ki açıkça EE ne var karismadinizmi??? Yüzü olan konussun ne diyorsunuz yine bi kavga cikarmi

Ooooh ne ala ne güzel , anne dokuz ay boyunca binbir zahmetle karnında taşısın , doğumdaki sancıları son ana kadar canı çıkacakmışcasına çeksin veeeeee neymiş bebeğin isim hakkı babanınmıııış , oldu canım başka ?
Valla iyi demişsin sen de , görümcen üstüne dahi alınmamış anlaşılan , ben olsam inatla " Senin annen değil mi koy sen de annenin ismini " diye zırt pırt msj atardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…