Berbat bir yildonumu

Böyle durumlarda kesinlikle powerbank alin derim ve esiniz gönlü almak istemis niye engel oldunuz ki az cilve yapip mutlu olsaydiniz gerek yok denilen ilerleyen zamanla bosa cicek beklemis oluyoruz niye almiyor diye kendimizi yiyoruz dkdkdk 😅 bosverin bize cicegi böcegi Falan alsinlar ya 😅

Kot şort, braletin üstüne crop giyip dantelleri alttan çıkardım, üstüne de bi gömlek attım mıydı hazırım. Halı almaya gidiyorum sadece 😂😂
Waovvv
Halılar yaşadı
Kuzenim sokağın başındaki çöp kutusuna çöp atmaya makyaj yapıp simli oje sürüp topuklu terlikle giderdi onu hatırladım
Kendine aşık yaşamayı bilen seven insanlara bayılıyorum

Ben bide kahve içerken eşime beni böyle kabul ediceksin ben böyleyim dedim
Yapım bu olamaz mı ? Herkes her konuda iyi olmak zorunda değil
Şarj konusunu umursamıyorum çünkü hep böyleydi.
agirlanli olursun - sen böylesindir
vesveselisindir - sen boylesindir
hemen aglarsin - sen boylesindir.
bunları anlarim, karakter özelliği. ama telefonu sarja takmayi unutmak bir özellik değildir. ha madem oyle 150 liraya bile powerbanklar satılıyor. onu alin , yine kapanmaz telefon

Kira da olunca özel kreşe gönderilmiyor mu ? Kıradayken başka biyerden kira veya başka gelirlerim olamazmı tek bi okuduğunuza göre sekilleniyorsnz, bakmak zor gelmiyor hanımefendi 3 yasinda hatta 3.5 sosyalleşmesi gerekiyor yoksa cocugum bana yük değil kendime bakım evet haklisiniz o konuda sıkıntılarım var .
O konuda tek memur maaşı alıyoruz, kiradayız demiştiniz.
Bakın İstanbul gibi bir yerde memur üstelik kirada iki çocuklu bir insan çocuğunu özel kreşe vermeye kalkıyorsa düz sorumsuzdur.
İlk çocuk varken ikinciye bakamıyorum bütçemi zorlayıp göndersem mi diye açmışsınız o konuyu.
Ki Parise vize peşinde de koşuyorsunuz.
Görünen itibariyle siz sorumsuz bir insansınız.
Ne çocuk bakımı ne kişisel bakım ne telefon şarjını takip edecek bir sorumluluk anlayışı yok sizde:
Bu halinizle bir de adama trip atacak haliniz yok.
Adam sizden çok çaba harcıyor mu harcıyor.
Bir dönün kendinize bakın sonra kocanıza trip atın

Cicek alsın demedim cicek aldığında alma dedim ? Madem bir şey yapıyor içinden geldiği için özenerek yapsın her gün spontene kahve içmeye gidebiliriz zaten . Diğer türlüsü dur bir şey yapmış olayım .
Evet şarjıma dikkat etmiyorum benim açımdan n9rmal ama eşimin acısından kabul görmeye bilir hak veriyorum bu konuya
Evet her gün gidebilirsiniz. Ama her gün gitmiyorsunuz. Dur bi şey yapmış olayım diyen siz olsaydınız bir yemek organize edip annelerle siz konuşsaydınız mesela. Sadece sizin yıldönümünüz mü eşiniz de aynı gün evlenmedi mi ?
Adam çiçekçi görmüş almak istemiş ne var bunda ? Bununla mutlu olmak bu kadar zor mu ? Neden anlık hevesleri kursakta bırakıyorsunuz?

kaostan mi besleniyorsun?
geceligini giy gönlünü al
Diğer konumu okusaydiniz böyle bi parçamın olmadığını bilirdiniz 🥲
sen hediye aldin mi?
Onun hiç bir şey yapmycagini bildiğim için yapmadım hiç bir şey . Ondan supriz falan da beklediğim yok zaten en başında bu konulara önem vermediğimizi söyledim zaten
Ama ben genel olarak dişil enerjisi düşük bir kadinim erkek gibiyim sürekli öfkeliyim gerginim ufacık şeylere bağıran bi tipim
e konu sahibi sen böyle geçimsiz, memnuniyetsiz, kavga çıkarmaktan zevk alan, yatak faaliyetlerinden kacan, kocasini iki pohpohlamaktan gönlünü almaktan aciz kaya gibi durursan
Ben sürpriz yapılmasını isterim
adamin ne kadar motivasyonu olabilir ki sana supriz yapmaya, senin gönlünü hos etmeye??

Amaaan ne de hevesi varmış ya . Adet yerini bulsun bisey yapmış hissetmek için kahve içmeye çıkardı onda bile daha önce planlanan bi yer yok araştırma yok gelişi güzel gittik işte
su halin tavrin ayni su kadin gibisin

bu normali

Son düzenleme:
Evet her gün gidebilirsiniz. Ama her gün gitmiyorsunuz. Dur bi şey yapmış olayım diyen siz olsaydınız bir yemek organize edip annelerle siz konuşsaydınız mesela. Sadece sizin yıldönümünüz mü eşiniz de aynı gün evlenmedi mi ?
Adam çiçekçi görmüş almak istemiş ne var bunda ? Bununla mutlu olmak bu kadar zor mu ? Neden anlık hevesleri kursakta bırakıyorsunuz?
Bir de bu var evet.
Heves öldürmek.
Yürürken çiçek görüp almak isteyen adama trip atmak kadar heves kırıcı ne var acaba?
Her şeyi adamdan bekleyip sonra bir de burnunda getiriyor.
annem gelsin baksın çıkalım dediğinde mekanı da sen ayarlasaydın madem.
Onu bile yapmıyor bir telefonu bile şark etmekten aciz adamın alacağı çiçeğe burun büküyor.
Normal insanlar daldan çiçek koparıp verse mutlu olur. Konu sahibi olsa cimri bana para harcamadın yoldan kopardın der.
Bakış açısı sorun çıkarmak üzerine olunca her şeyde kusur arıyorlar.

Amaaan ne de hevesi varmış ya . Adet yerini bulsun bisey yapmış hissetmek için kahve içmeye çıkardı onda bile daha önce planlanan bi yer yok araştırma yok gelişi güzel gittik işte
İşte burda bunu 👎👎👎 hakediyorsunuz.

Allah eşinize sabır versin.

Bir de bu var evet.
Heves öldürmek.
Yürürken çiçek görüp almak isteyen adama trip atmak kadar heves kırıcı ne var acaba?
Her şeyi adamdan bekleyip sonra bir de burnunda getiriyor.
annem gelsin baksın çıkalım dediğinde mekanı da sen ayarlasaydın madem.
Onu bile yapmıyor bir telefonu bile şark etmekten aciz adamın alacağı çiçeğe burun büküyor.
Normal insanlar daldan çiçek koparıp verse mutlu olur. Konu sahibi olsa cimri bana para harcamadın yoldan kopardın der.
Bakış açısı sorun çıkarmak üzerine olunca her şeyde kusur arıyorlar.
Aynen öyle. Bana bu teklif gelse mesela. “Ay valla mı dur ben seçecem çiçeğimi” derim çok da mutlu olurum..
bu ayın başında yıldönümümüz vardı. Yemeğe gidelim dedi ben de diyetteyim diye “boşa yemeğe para vermeyelim çocukları tatlı yemeye götürelim olur mu” dedim..
hatta şöyle bir çiçek konusu oldu. Çiçeksiz geldi eve eşim. “ ooo beyefendi 12 yıl bitti diye çiçek gelmiyor mu artık” dedim güldüm. O da “internetten sipariş vermek istemedim,görerek sipariş ettim çiçekçi hazırlıyor biz çıkmadan gelir,nasıl lafını yedin ama” dedi güldü.
O arada kapı çaldı geldi çiçek. “Bak böyle mahcup olursun bekle kadın bekle” dedi gülüştük çobuklarla. Hatta kızım “baba annem hep böyle ödevleri bile bizim söylememizi beklemiyor hemen yapmadın mı yoksa diyor. Galiba annem bize güvenmiyor” dedi. Baya konu üzerine sohbet ettik.
Çiçeği unutmuş olsaydı,müsait olamadım giderken yaptıralım mı bir çiçek dese de çok mutlu kabul ederdim.
Kahveciye de gitmek olurdu, evde durmak da olurdu her şey olurdu.
Ama hem benim zaten heveslerim yok çok önemsemem deyip yapılmaya çalışan her şeye bahane bulmak huzursuzluk için bi çaba bence.

Ama ben genel olarak dişil enerjisi düşük bir kadinim erkek gibiyim sürekli öfkeliyim gerginim ufacık şeylere bağıran bi tipim

şimdi gıda takviyesi falan alıyor bosalmasi geç oluyor bu yüzden böyle 4 defa 5 defa beni getirene kadar uğraşıyor çok ilgili hep karşı taraf odaklı

Bence konu sahibi erkek. karısının ağzından konu açıyor, çünkü hiçbir aklı başında insan kendisinin haksız görüleceğini ve linç yiyeceğini bile bile ısrarla böyle kendisinin haksız olduğu kabak gibi ortada konular açmaz. Adam eşinin yaptıklarını "konuları eşi açmış gibi" yazarak bizim görüşlerimizi alıyor. cinsellik konusunda kocasının bir gecede 5 posta gidebilen karşı taraf odaklı bir aygır olması detaylarını anlatması da bu konudaki görüşümü perçinledi :işsiz: Kesinlikle konuları açan kişi koca.

Aynen öyle. Bana bu teklif gelse mesela. “Ay valla mı dur ben seçecem çiçeğimi” derim çok da mutlu olurum..
bu ayın başında yıldönümümüz vardı. Yemeğe gidelim dedi ben de diyetteyim diye “boşa yemeğe para vermeyelim çocukları tatlı yemeye götürelim olur mu” dedim..
hatta şöyle bir çiçek konusu oldu. Çiçeksiz geldi eve eşim. “ ooo beyefendi 12 yıl bitti diye çiçek gelmiyor mu artık” dedim güldüm. O da “internetten sipariş vermek istemedim,görerek sipariş ettim çiçekçi hazırlıyor biz çıkmadan gelir,nasıl lafını yedin ama” dedi güldü.
O arada kapı çaldı geldi çiçek. “Bak böyle mahcup olursun bekle kadın bekle” dedi gülüştük çobuklarla. Hatta kızım “baba annem hep böyle ödevleri bile bizim söylememizi beklemiyor hemen yapmadın mı yoksa diyor. Galiba annem bize güvenmiyor” dedi. Baya konu üzerine sohbet ettik.
Çiçeği unutmuş olsaydı,müsait olamadım giderken yaptıralım mı bir çiçek dese de çok mutlu kabul ederdim.
Kahveciye de gitmek olurdu, evde durmak da olurdu her şey olurdu.
Ama hem benim zaten heveslerim yok çok önemsemem deyip yapılmaya çalışan her şeye bahane bulmak huzursuzluk için bi çaba bence.
Tabii ki öyle.
Ben nergis frezya gibi kışın çıkan kokulu çiçekleri severim. Eşimle yürürken çiçekçide görürsek yanımda girer alır. Gayet mutlu oluyorum.
İnsan ilişkisinde hep kusur ararsa bulur. Önemli olan karşı tarafın çabalarını görmek. Adam çabalıyor karşısında laf sokan bir tip. Yapacağım varsa yapmam

Onun hiç bir şey yapmycagini bildiğim için yapmadım hiç bir şey . Ondan supriz falan da beklediğim yok zaten en başında bu konulara önem vermediğimizi söyledim zaten
bu konulara hic onem vermiyormussunuz ama yildonumunde parise gitme hayaliniz varmis
Kizlar eylulde evlilik yildonumumuz iki gunlugune parise gitmek gibi bi hayalimiz var
bence siz beklentinizi yuksek tuttunuz, kahve sizi kesmedi. siniriniz bundan.
ama bu gecimsizlikle eyfele ciksaniz "aman demirden direk, ciktik da noldu sanki, midem bulandi yuksekten. öğğk" derdiniz

X