Berbat bir yildonumu

Oyun kurmada zorlandıgınızı içinizden gelmedigini yazan ben degildim degil mi ?
Komik misiniz , bu konuyu onemsemesem burdan fikir istemem heralde çocuklarımla oynarken zorlanıyorum diyorum oynamıyorum demiyorum iki ufak çocuğum olduğu için biri diğeri kadar anlamadigidnan her kurduğumuz oyunu bozuyor haliyle süreci yönetmek zorlaşıyor onun üzerine fikir istedim . Eleştirmek için elestirmeyin

Komik misiniz , bu konuyu onemsemesem burdan fikir istemem heralde çocuklarımla oynarken zorlanıyorum diyorum oynamıyorum demiyorum iki ufak çocuğum olduğu için biri diğeri kadar anlamadigidnan her kurduğumuz oyunu bozuyor haliyle süreci yönetmek zorlaşıyor onun üzerine fikir istedim . Eleştirmek için elestirmeyin
Ay yok elelştirmek için eleştirmeye konu aramaya gerek dahi yok.
Konuların ortada.
Herkes aynı şeyi diyorsa buna eşin de dahil otur düşün.
Sonra oturur epeyi ağlarsın yine burası teselli eder seni.

Tamam sinir olabilirsiniz rahatsız da olabilirsiniz ne yapmak gerekiyor yani eşim de sinir oldu o yüzden argo mu konuşmalıydı
Vallaha o sinirle çıkmıştir ,adam uğraşiyor sizinle vakit geçirmek için.
Her halde ilk kez olduğu için okadar sinirlenmemiş Sürekli olan birşey.
Eeee....sizde bir türlü öğrenememişsiniz .

Telefonumu şarj etme konusunda iyi değilim diye benden bosanicaksa yolu açık olsun
Yooo tek sebep o değil ki. Tek maaş iki çocukla ilgilenmek zor geliyor diye kiradayken özel kreş peşine düşüyorsunuz. Sorumsuzluk var kendine bakım yok cinsel istek yok, laf sokma var.
Sadece telefon değil yani

Yani iyi olmamis tabii ama gunun sonunda birbirinize deger veriyorsunuz. Esiniz cicek almak istemis ama siz yine tlf nunuzu sarz etmeyerek sorumsuz davranmissiniz ve bunun sonucunda adamin hevesi kursaginda kalmis. Gicik olmakta hakli 🫢 bende sinir olurdum. Cocuklarinizda var, nasil unutursunuz Allah korusun bi sey olsa okul size ulasamaz. Bu senede böyle olmuş olsun. Esinizde ozur diler diye düşünüyorum dilemezsede sakin bi zamanda sarz etmeyi unutma durumunu duzelteceginizi vede kirildiginizi soyleyebilirsiniz. Nice yillariniz olsun birlikte 🌸

Farkında mı degilsiniz bilmiyorum ama evliliğiniz bir dinamitin üstünde bilginiz olsun.
Bu adam yakında iflas bayrağını çeker.
Neden oyle dediniz? Sarz unutma evet cok sinir bozucu sorumsuzluk olarak algilanacak bi durum ama sizin bunu yazma sebebiniz konu sahibinin diger konulari hakkindada bilgi sahibi olmaniz herhalde!?

Yooo tek sebep o değil ki. Tek maaş iki çocukla ilgilenmek zor geliyor diye kiradayken özel kreş peşine düşüyorsunuz. Sorumsuzluk var kendine bakım yok cinsel istek yok, laf sokma var.
Sadece telefon değil yani
Kira da olunca özel kreşe gönderilmiyor mu ? Kıradayken başka biyerden kira veya başka gelirlerim olamazmı tek bi okuduğunuza göre sekilleniyorsnz, bakmak zor gelmiyor hanımefendi 3 yasinda hatta 3.5 sosyalleşmesi gerekiyor yoksa cocugum bana yük değil kendime bakım evet haklisiniz o konuda sıkıntılarım var .

Neden oyle dediniz? Sarz unutma evet cok sinir bozucu sorumsuzluk olarak algilanacak bi durum ama sizin bunu yazma sebebiniz konu sahibinin diger konulari hakkindada bilgi sahibi olmaniz herhalde!?
Konu sahibi genel olarak gergin ve her işinde çok özensiz olduguyla alakalı konu açmış.

Yapım bu olamaz mı ? Herkes her konuda iyi olmak zorunda değil
Bu yapı değil hanımefendi, bu karşındaki insanı kibar tabirle iplememek...kocanız ısrarla rahatsız olduğu bir şeyi söylüyor ama siz zerre umursamiyorsunuz. Gerçekten kocanizla ya da hayatla derdiniz nedir?
Biraz kendinize gelin bence, yarın öbür gün 2 çocukla çok kafanızı vurursunuz. Sonraki ilişkilerinizde de dikiş tutturmanız zor gözüküyor.

X