beraber yururken baska bayanlara baksa!!!

Acayip sinirleniyorum bakıncakaydirigubbakcemile

Hatta kac kez dicektimki cok begendiysen git dicektim şeytana lanet sus kızım dedim:mymeka:

ama ters davranıyorum tavırlarımla rahatsız oldugumu belirli ettim bir kaç kez

artık bakmıyo gibime gelio. Baksa zaten alıcak cevabını.

Ne öyle benim elimi tutarken başkasına bakması. :mymeka: pukmuu var
Bendemi bakım yani kaydirigubbakcemile

benim sevgilim başkasına bakmaz.:smiley-cool:
ama bakarsa tırnaklarımı geçiririm eline,koluna (o an neresini tutuyosam oraya) ya da bi yumruk atarım.:jeyyar:

Biz tatile gittik benim bile dibimin düştüğü hatunlar vardı ama insan bi kere bile gözünü kaçırıp bakmaz mı bakmadı bu yüzden ona çok ama çok aşığım. Bazen çok abartıya kaçmış kızlar görürse yanından geçerken laf sokuyor bu durumda çok eğleniyoruz...

kıyameti koparırım. sevenin gözü dışarda olmamalı..gözu kaymayacak yoksa klava:klava:

ya benimkine ben gösteriyorum şu kızı gördün mü, aaa şuna bak diye..kafamçokkarıştı
peki buna ne demeli? ben sevgilimin kolundayken pis kızlar sevgilime bakıyolar..klava: o zaman daha çok sinir oluyorum...klava:

piuu bnm de öle yakısıklı bı sevgılım vardı sureklı laf atıyolardı her kız hemde, kabus gıbıydı sankı yanımda brad pıtt vardı,
neyse kı ayrıldım :) fecı laf yıyodu cocuk yanımda dayanamadım wala ne yalan solıyım cok fazla yakısıklıydı, kızlarda bakıo yani erkekleree..

bakmaktan bakmaya fark var ama...gayriihtiyari olarak göz alışkanlığı bakarsın...ama gerçekten gözleri dışarda tabiri caizse fıldır fıldır olarak bakan erkeğin bakmaya ihtiyacı yoktur..zaten aklında o o an vardır..
allah öyle erkeklere denk getirmesin kimseyi..yanımdada işi yoktur zaten o erkeğin.

bakmayan erkek varmı,sonrada aman gözüm kaydı deyip,arkasından yalanlarını sıralamayan,bakarken gözleri çıksın.

ya ben de bakarım kızlara erkekler de bakar ,
bakmayan da bakmıyo gorunup bakabılıo,
ama aynı anda aynı kıza bakınca hehe hos goruntu cıkmıo ortaa

bı hıkayemı anlatıyı m hemen, erk ark ıle yolda yuruyoduk, sonra bı kız wardı bı arabanın ıcınde ama kız tamamen acık sacık her seyı meydanda gıyınmıs malum yaz ayı, sonra aynı anda kıza baktık bız hehe komıktı amaa ıkımız de gulmedık, kız da bıze baktı anıden, yanı aslında o bakıosa bızmmm bakmammamızz lazımm ya da sevgılımıze bakıp baktıgı yere bakmamızz, ayy ole cok sınır oluyo ama durum

benim salak sevgilim gıcıklına o eşşekliği çok yapardı..aa kıza bak ne güzel giyinmiş fln diye..ben tabi çıldırırdım yolun ortasında bırakıp gittiğim bile oldu...ama sonra sakin olup umursamamayı denedim sabırla..çok işe yaradı kızlar kıskanmıyorum diye kuduruyodu..sen beni sevmiyomusun niye kıskanmıyosun aşkım deyip başımın etini yemeye başlamıştı..süpper taktik..uygulaması zor ama etkili..
tabi şuan ben bu taktikleri uygulayamıyorum aşkım askerde o ayrı..ama siz deneyin...

BAKABİLİR ELBET TE AMA BİR ŞARTLA,,,,
BEN EŞİMİN YANINDAYKEN VEYA ONSUZ BANA BAKAN ERKEKLERİ KABUL ETMESİ LAZIM...ONLARIN BANA BAKMASINI ONAYLAMASI LAZIM...EĞER BUNU KABUL EDEBİLİYORSA....
DİLEDİĞİ KİŞİYE BAKABİLİR HİÇ KIZMAM....Çok üzgünüm çoook
SONUÇ OLARAK EYER BÖYLE BİR DAVRANIŞTA BULUNURSA BAKTIĞI İNSAN DA BİRİNİN EŞİ,KARDEŞİ,NİŞANLISI VEYA SEVGİLİSİ OLABİLİR.BU ADİLİĞİ YAPABİLİYORSA............................BİŞEY DİYEMEM...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…