benim ayrılalım demem gerekirken eşim ayrılalım diyor

Öpsün başına koysun kaynanan

Bu zamanda çalışan gelin bulmuş kadın beğenmemezlik yapıyor ve kp parasız ki senin altınların parasını yemiş utanmadan senin yüzüne nasıl bakıyor kaynanada az değil ailecek pek utanma sıkılma yok bunlarda benim bildiğim yeni evlenene yardım edilir ama sizde durum tersine dönmüş seni kızılay kurumumu sanmışlar ne , hem oğluna hem onlara bak

annesini koruduğu için büyüdü. benim derdim anası değil, neden annesinin hatasını ört pas ediyor. buna sinirleniyorum. annesi cahilliğinden yapmış, en son bunu söyledi. ne konuştuğunu bilmiyormuş.
Ah be canım bu erkeklerin hepsi böyle. Aslında annesinin hatalı olduğunu farkında ama yiğitleğe sürdürmüyor işte Anneleri, kardeşleri ya şaka yapmıştır sen yanlış anlamışsındır ya cahilliğinden yapmıştır. Başka açıklama bekleme zaten hepsi aynı bunların. Sen birşey dersin annesi melek olur, iyiniyetli olur. Sen hep yanlış anlayan yorumlayan olursun. Sanki anaları iyiniyetli de bir biz kötü niyetliyiz.

dimi hep öyle olur. ben annemin hatası varsa söylerim, yapamam onun gibi.

hayır utanma falan yok, sürekli oğlunu yanımda över durur, kötü alışkanlığı yok vs vs. sanki ben sokaktan gelmişim gibi. hiç bir saygısızlığım yok onlara karşı. ama beni el gibi görmelerine bozuluyorum. gelin aldık ne demek eşya mı aldın ya da hizmetçimi sandın beni.. oğlu çalışıyosa bende çalışıyorum. bende insanım. bir bayan olarak onun beni anlaması gerekmez mi?

ben eşek başımıyım diyor, benden izin almadın. izin vermiyorum, gidemezsin diyor bana. bende izin neden alayım, ikimizde eşitiz. sen annene giderken gizli gizli gidiyorsun dedim.
Sen is çıkışı git annene canım. Ayıp ya hasta kadın kendinin git annene hatta beraber gidelim bişeye ihtiyacı var mı diye bakalım demesi gerek

kv çok anlayışsız ve çok evinizin içinde gibi.
eşiniz de tam bir ana kuzusu.
evde konuşulan şeyi gidip anasına söylüyor.
böyle insanları ev sahibi yapmaya niye uğraşıyorsunuz ki ?
otursun kirada siz de evde keyfinize bakın.
boşu boşuna hırpalanıyorsunuz.
kv nin kızı sizin yerinizde olsa acaba ne hissederdi?

dimi hep öyle olur. ben annemin hatası varsa söylerim, yapamam onun gibi.
Başta bende senin gibi yaptım canım ama bir baktım olay büyüyor ailesini savunuyor beni kıskanç ve yanlış anlayan olarak ilan ediyor eşim evimizden de huzursuzluk, tartışma bitmiyor; annesini ağzıma almaktan vazgeçtim. Bana birşey dediklerin de ya da yaptıklarında üzgün olduğumu görünce annem böyle dedi ben çok üzüldüm kırıldım dedim baktım yine savunuyor annesini kardeşini başka hiçbirşey demedim. Şimdi bana ne derlerse desinler yalnızca yapılanı söylüyorum ama onu da çok kırıldım üzüldüm diyerek başka hiçbir yorum yapmıyorum ya da genele yaymıyorum yani zaten annen böyle vs. demiyorum. Seni de böyle şeylerle üzmek istemiyorum vs. diyorum. 2,5 yıllık evliyiz eşim bana sana hak veriyorum ama sen de beni anla diyor. O yüzden canım hiç lafını boşa harcama ne olursa olsun sen haksız olacaksın. Sana bir şey söylediklerinde eşin bilsin bırak sana karşı onları savunsun içten içe o da biliyor neyin ne olduğunu ama sen konuşunca yorum yapınca onları savunmaya geçiyor. Tüm erkekler böyle çünkü ben daha aksine davranan bir erkekle karşılaşmadım. Belki ender rastlanan bir tür olarak vardır bunlardan bilmiyorum

2,5 saatlik işim eski işimdi. ben destek olmak için bekarken çalıştığın işimden çıkmadım. 7 ay boyunca çalıştım. şimdi evime yakın yerde çalışıyorum. 2,5 saat gidiş 2.5 saatte geliş. toplam 5 saat yolda zamanım geçiyordu. ailesi mesafeyi sorun yapmadı, anneme yakınmış diye eşimi doldurdular. el alem ne dermiş, hala annesigilin orda çalışıyormuşum derlermiş. ama bir kuruş bile faydalarını görmedim. bana taktıkları bileziklerde eşimin düğün için yaptığı kredi kartları borcuna gitti. herşeyi meğer kendisi yapmış, ama ailesi yapmış gibi göründü.

Boyle kocalara sínir oluyorum..annesinin agzina bakiyo resmen. Annene gitmek icin izin alman da gerekmez ayrica..fazla yuz veriyoruz snra tepemize cikiyorlar.kv yi muhatap almayin bir dahada..

doğru aslında bunu hak ediyorlar. ama çalışıyosam kendim için çalışıyorum. eşim bir de kendime bir şey alsam neden aldım diye tavır yapar. sanki onun parasıyla alıyorum. kendisine de ben alıyorum, ona bile bozulur.

ben iki sene öncesine kadar çalışmıyordum ve eşim sanki benim paraya ihtiyacım yokmuş gibi davranıyordu.
pek öyle harçlık vermek filan aklına gelmezdi, sadece ihtiyacım olduğunda alırdım bişeyler.
dün akşam bunu hatırlattım çok utandı ezildi büzüldü.
aman işte adam oluyorlar da biraz sabır istiyor.
çocuk gibiler büyümeleri için 35 i filan görmeleri gerekiyor.

Kaynana hep hazır yemiş sabahın köründe işe gitmemiş empatl bekleme kendini geliştirmemiş varsa yoksa oğluşu ve kocası sanada böylesi denk gelmiş ,napcan cahile geçinmek zor fazla yüz verme madem seni hiçe sayıyor ne ekerse onu biçecek

ben ilk zamanlarda her gittiğimde annemin yaptırdığı el emeği, başörtüsü havlu falan götürüyordum. sadece teşekkür ediyordu. ben ne zaman gitsem oğluna çorap almış, bir iki tane onları bana veriyor. sanki 1 - 2 liralık çorabına muhtacım ben onun. bana da bir şey yok.
şimdi akıllandım. zırnık bile vermem. küfür eder gibi oğluna aldığı çorabı bana veriyor.

Konu sahibi ben ortada abarttigin kadar birsey goremedim. Yuvani dagitmak icin ortada bir sebep yok. Kaynanan biraz hadsizlik yapmus ama cok da takilacak birsey yok. Anneni dinle. Huzurunu yok yere bozma.

Her hareketi küstahça kinlenmen çok normal bu sadece yaşamış ama yaşlanmamış o kadından birşey öğrenemezsin negatif enerji veriyor sana allah ıslah etsin böylesini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…