benim ayrılalım demem gerekirken eşim ayrılalım diyor

kayınvaliden senin çalıştığının farkında değil mi? sende bir evlatsın anne kuzususun.ağaç kovuğundan çıkmadın.bunu ona hatırlat.eşin sana yardımcı olacak hiiiç kusura bakmasın.benim kayınvalidemde diyecek oldu ağzının payını verdim..hiç kusura bakmasınlar.bende her bayan gibi evde oturmak isterim ama tek başına dönmüyor ev..haddini bilsin kayınvaliden.

alttan alma, sana ayrılalım böyle evlilik olmaz mı dedi? kapı orda de. Ben kadın olarak hem ailem olsun hem arkadaşlarım olsun eşime laf ettirmiyorum, annesini koruyacağına sözlerine dikkat ettirsin. Ne o öyle çocuğumun yemeğini yapıcaksın döküntülerini toplayacaksın sen gelinsin demek?? oğluna desin asıl ikinizde çalışıyorsunuz kızı niye bu kadar yıpratıyorsun diye..evlendirmeseydi biricik oğlunu

Git annene. Kendi annesiyle bir olup seni ezmeye çalışacak sen annene gitmek için ondan izin mi alacaksın yok öyle bir dünya canım. .
ben eşek başımıyım diyor, benden izin almadın. izin vermiyorum, gidemezsin diyor bana. bende izin neden alayım, ikimizde eşitiz. sen annene giderken gizli gizli gidiyorsun dedim.

Hasta annenin yanına uğramak için ondan izin mi alacakmışsın. kimse kimsenin kölesi değil.
Ayrıca avize takmak için gelen kuzenin yanında kız arkadaşını getirmiş, ben de sandım evinizi bekar evi olarak kullandı anahtarı verdiniz çıktınız gittiniz. Ne kadar terbiyesiz bir tavır o eve karı kız getirdi demek.
Asla geri adım atmam ben olsam. Biterse biter, abidik gubidik insanların kahrını çekmeye gelmiyoruz dünyaya.

annemin hasta olduğunun farkında değil. ki hasta olmasa bile izin almak nedir

annesini koruduğu için büyüdü. benim derdim anası değil, neden annesinin hatasını ört pas ediyor. buna sinirleniyorum. annesi cahilliğinden yapmış, en son bunu söyledi. ne konuştuğunu bilmiyormuş.

Aynen öyle bilgilendirirsin, planı varsa ya da senle vakit geçirmek istiyorsa söyler ortak karar verirsiniz. Çok sık gidiyorsan, sıkıntısını dile getirir konuşursunuz yine kararı verirsiniz. Ancak böyle benden izin alacaksın diye güç gösterisinde bulunmak olmaz.

İslamiyette bile kadının haftada bir gün annesinin evine gitme hakkı var, hem de izin almadan. Kocasından izin almak gibi bir yükümlülüğü yok yani.

Bizim kültürümüze nerden girmiş bu adet bilmem.

Yetişkin insanlar birbirlerine haber verir, izin almaz. Eşine güvenmiyorsan da evliliğine devam etmezsin. Ne demek annesine göndermemek.

TVde görmüyor muyuz evli kadınlar kendi evlerine alıyorlar sevgililerini. Yapacak olan zaten yapıyor.

Sizinki egoist, egosunu tatmin etmeye çalışıyor, olan size oluyor.

evet, çocuk gibi neden izin alayım. ikimizde yetişkin insanlarız. bana da saçma gelir.

Tabiki annene gitmek icon izin alman sacmalik ama ..evlilikte bazi seyleri oldugu gibi kabul etmek gerek benim esimde daginik beceriksiz ve bende calisiyorum napayim hergun kavgami edeyim bende artik oodugu kadar yapabiliyorum mesela hergun sicak yemek olmayabiliyor bu boyledir birzz senden biraz ondan :)

annesini koruduğu için büyüdü. benim derdim anası değil, neden annesinin hatasını ört pas ediyor. buna sinirleniyorum. annesi cahilliğinden yapmış, en son bunu söyledi. ne konuştuğunu bilmiyormuş.
Sen de bu şekilde kabul edemez misin? İlla annem haksız demesini bekleme kimse ailesine toz kondurmak istemez.
Dağınıklık meselesine kendince bir çözüm bul. Ben hafta içi eşime hiç karışmıyorum dağıtır toplarım ama hafta sonu köşe bucak temizlik yaptırırım :) Ailene gitmek için izin alma haber ver. İkide bir boşanalım diyorsa tamam boşanalım de bakalım ne olacak? Blöf yapıyor çünkü.

O zaman restini görün. Ailenizin evine gidin ve gerçekten bir şeyler düzelene kadar da dönmeyin. Bir iki ağlamayla kanmayın.
işimden dolayı sorun olacak bu. ama yapmam gerekiyor. bende dönmek istemiyorum gittğimde.

Kaynanan dengesiz konuşmuş

evet, her büyük kavganın sonunda bana ayrılalım, böyle olmaz diyor.

işimden dolayı sorun olacak bu. ama yapmam gerekiyor. bende dönmek istemiyorum gittğimde.

Her seferinde alttan almak zaten ilişkinizi bu hale sokmuş. Gerekirse arkadaşınızda kalın ama artık alttan almayın. Zira tepenize çıkmış durumda.

sen yanlış yerden oynuyorsun. Bir erkeğin annesi onun gözünde kanatsız bir melektir.
Sen ne dersen de her zaman söyleyecek bir cevabı vardır senin tezini çürütmeye hazır.
O yüzden hiç efor harcama bence bu konuda.
annesini karıştırma, adını geçirme olaylarda. Daha da azmettireceğinden emin olabilirsin.
2,5 saat çok ciddi bir rakam. Ben de yol gidip geliyorum temiz 1,5 saat gidiş 1,5 saat dönüş yapıyorum. O yüzden nasıl zor olduğunu bilirim. İşi bırakmak için bir nedenin varsa bunu da değerlendirebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…