benim ayrılalım demem gerekirken eşim ayrılalım diyor

Bu ne ya aileni arayıp duruyor, şikayet ediyor, kendine destek arıyor. Feminen bir yapısı var sanırım eşinin. Hiç sevmediğim erkek tipi, iyi katlanıyorsun gerçekten.

Bu ne ya aileni arayıp duruyor, şikayet ediyor, kendine destek arıyor. Feminen bir yapısı var sanırım eşinin. Hiç sevmediğim erkek tipi, iyi katlanıyorsun gerçekten.
evet, her zaman böyle değil ama konuyu saptırdığı zamanlarda benden önce ailemi arıyor.

Yok izin değil de rızası alıncakmış. İzin kelimesini sevmedin diye aynı şeyin laciverti olan başka kelime kullanınca sanki düzeliyor her şey.
Sonuçta herhangi bir şeyi açıklığa kavuşturabildiniz mi? Ev işlerinin sadece sizin göreviniz olmadığına ve en azından kendi dağınıklığını toplamak zorunda olduğuna değinebildiniz mi? Kusura bakmayın ama eşiniz tam bir şovmen. Ailesini arayıp bir daha buraya gelmeyeceksiniz demeler, babanızı arayıp o adamı tanımıyorum arabasına bindirmem demeler. Çok tepenize çıkarmışsınız. Günün sonunda da hiç bir şey açıklığa kavuşmamış. Sizinle ilgili özlediği şeyler de yemekleriniz ve kombinin ayarını yapabilme yeteneğiniz. Bu ev sensiz bomboş, sesi kahkahası yok gibi cümleler sarfedeceğine bana başkaları peynir zeytin verdi senin kıymetini anladım diyor beyefendi. Görün eşinizin hayatındaki yerinizi.

çok doğru söylüyorsunuz. aslında yazmak istediğim o kadar şey var ki... sadece özetleyerek yazdım. evet ben evde olmayınca kendi beceriksizliği ortaya çıkıyor. bunu da kabul etmiyor. beni düşünmeden gittin diyor. ben ona ''hayatım bu akşam da burda kalmak istiyorum, müsaade edersen'' desem herşey çözülecekmiş, başının çaresine bakarmış. ama bunu demem için, onun bana bunları yapmaması gerekir ve bunu anlatamıyorum. tam anlamıyla çözülmedi problemim. dün yemekten sonra, masadan kalktı salona gidiyor. ben dolaba şunu koy, bunu koy deyince koyuyor. yani demesem yapmıyor. bununla nasıl baş edicem bilmiyorum. ben demeden, onun yapması gerekmez mi? buna kızıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…