Benim adım "Evdeki"

ben bunun gibi cibilliyetsizle konuşan kızlara da anlam veremiyorum. evde namusuyla oturan, iki çocuğuna gül gibi bakan kadına "maalesef" diyen bir MAL! ile neden zaman geçirilir.

bence asıl Maalesef kendisiymiş. gördüğün mesajlar evet çok kötü amaaaa seni aydınlatacak şeyler. bence de boşan bundan.
çocukların nafakasını versin mal paylaşımını güzel yapın. o kalan malları satın geçinin. çocuklarda büyüdükçe okul, kreş, bakıcı ayarlayıp işe girin.

Masallah keske butun anneler babalar boyle olsa. Cocuklarimiz bizleri karsidakine omur boyu bagliyolar. Kader kismet

Dava açmayı geciktirme ciddiyetini anlasın olmaz bu iş artık düşünsene nasıl dokuncen nasıl öpcen saygı sevgi biter eziyet olur senin için güvenemezsin asla o hala umutludur düzelir diye kırsın umudunu iyice

Birde boşanma işi ciddiye binince maalesef çirkefleşecek. Çok istisna durumlar medenice ayrılmak. Kadınlıktan anneliğe herşeyinize saldıracak. İnşallah istisnadır kocanız.

Artık ne istiyorsa yapsın o çirkeflik yaparsa bende geri durmam. Herşey benim lehime şerefini iki paralık edeyim görsün. Geniş bir çevresi var giyerim yasakladigi bütün kıyafetleri gider dükkanın olduğu muhitte bi gezerim o düşünsün. O kadar kıskanırdı beni iş yerine götürmezdi.

Peki bu kızlarla buluşurken görüşürken nasıl oluyor.sizinle hiç vakit geçirmiyormuydu yani akşamları eve gelmiyormuydu haftasonlarını birlikte geçirmiyormuydunuz

Hikayenizi yeni okuyorum. Sizin için üzüldüm fakat bu adamın sizden hemen boşanacağını düşünmüyorum.
Büyük ihtimal pişkinleşecek.
O kadar pişkin olmasa bu benim değil arkadaşın falan filan diyerek bu zamanlara kadar gelmezdi bu durumlar.
Ne korkusu var ne sevgisi. Allah düşman başına vermesin.

Peki bu kızlarla buluşurken görüşürken nasıl oluyor.sizinle hiç vakit geçirmiyormuydu yani akşamları eve gelmiyormuydu haftasonlarını birlikte geçirmiyormuydunuz
Is kendi işi olduğu için hafta içi görüşebilir diye düşündüm. Pazar günü sadece beraberiz asla çıkmaz o gün. Aksam eve gec geliyirdu trafik fln vardı diye özellikle son 1 senedir.

Ne yapacağını kestiremiyorum, artık korkum yok ölümden başka herşeye çare var canımız saolsun inşallah buda geçer. Bir gün elbet kurtulurum.
Bana bunu reva görenleri Allaha havale ettim.
Buraya güzel günlerimide yazarım belki birgün.

Inşallah canım

Arkadaşlar aklıma gelmişken sorayim şimdi bu sözde eşim var ya Takviye kullanırdı cinsel hayatımızda yani takviye olmadan çok zordu hani hep isteyen taraf bendim sizce ne olmuş olabilir kendisinin yetmediğini bazen kendi söylerdi var mı bi fikriniz ?

Bence kendindeki yetersizlik hissini belki de böyle bastırdı. Başka kadınlarla söylediğiniz gibi ilaçlarla birlikte olup, onlar bilmediği için, kadınlar bunu aman yarabbi böylesin şöylesin falan ego tatmini yaptı.

Yoksa normal bir adam önce karıma yeteyim gerisi önemli değil diye düşünürdü.

Bence diğer kadınla ilişkiye girdiği için enerjisi kalmıyor. Yani belli bir süre geçmeden kendisini hazırlayamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…