Benim adım "Evdeki"

Bence kendindeki yetersizlik hissini belki de böyle bastırdı. Başka kadınlarla söylediğiniz gibi ilaçlarla birlikte olup, onlar bilmediği için, kadınlar bunu aman yarabbi böylesin şöylesin falan ego tatmini yaptı.

Yoksa normal bir adam önce karıma yeteyim gerisi önemli değil diye düşünürdü.
Şimdi de bu kafamı kurcalamaya başladı hani bu konuyla ilgili kesin birşey yok elimde ama şüphelerim var. Kendisi de öyle söylüyor zaten böyle birşey yapmadım daha sana yetemiyorum diyor.

Şimdi de bu kafamı kurcalamaya başladı hani bu konuyla ilgili kesin birşey yok elimde ama şüphelerim var. Kendisi de öyle söylüyor zaten böyle birşey yapmadım daha sana yetemiyorum diyor.

Allah yardımcınız olsun. Çok zor günler geçiriyorsunuz. Ikı çocukla boşanma kararı verebilmek ne zordur tahmin edebiliyorum.
Artık kimseye güvenilmez bu devirde, insan hayat arkadaşına bile sırtını dönemezse.

Aklı selim olmaya çalışın ve bence çok acele bir karar olmasın bu. Allah hakkinizda hayırlı kararlar verdirsin ınsallah.

Bence diğer kadınla ilişkiye girdiği için enerjisi kalmıyor. Yani belli bir süre geçmeden kendisini hazırlayamıyor
Aklıma bu geldi ama 10 senelik cinsel hayatımız böyleydi hani sıkıntılı o konuda bu hıyar. Bilmesem bende böyle düşünürüm hatta az önce takviyeleri çöpe attım. Çoğu zaman alkol alır bunun için üstünede takviye zil zurna olur yazışmalara baktım gündüz görüşmüşler gece sadece yazışma olmuş gece 12 de eve gelir . Işine içki alıp gidemez babası orda çünkü.

E aldatmasa bile,adam sizinle evli olduğu için üzgün-pişman ki "malesef" demiş. Yabana atmayın derim. Barışıp aldatılanların sayısı hiçte az değil.

Davayı açtınız mı?
Eşinizin durumu iyiyse lütfen kanıt gösterip bütün varını yoğunu alın.
Böyle adama böyle muamele gerekiyor.
Hayır henüz değil yarın çocuklarla çıkıcam evden aileme uzağım. Dediğim gibi üzerine birşey yok araba var onu benim üzerine yapıcaksın dedim tamam dedi bi dünya masrafı oluyor karşılamam dedi. En iyisi mahkemede paylaşım. Evimizin biri abimde diğeri onun babasında şuan kirasını alıyoruz.

İçimden bir ses siz bu adamı bosamicaksiniz diyor ki bu karar sizi bağlar ama nolur süründürün bari biraz bu terbiyesiz adamı .çünkü esiniz uslanmayacak bu çok belli .1 kadınla birazcık mesajlasmak için olamaz o 2 teller bilmem neler .daha başka aldatmalarida oldu bence siz buna denk geldiniz.

İçimden bir ses siz bu adamı bosamicaksiniz diyor ki bu karar sizi bağlar ama nolur süründürün bari biraz bu terbiyesiz adamı .çünkü esiniz uslanmayacak bu çok belli .1 kadınla birazcık mesajlasmak için olamaz o 2 teller bilmem neler .daha başka aldatmalarida oldu bence siz buna denk geldiniz.
Neden inatla herkes aynı şeyi yazıyor bunu nereden çıkarıyorsunuz yazdıklarımı daha iyi okuyun lütfen. Ben aldatildigimin bilincindeyim.

Hayır henüz değil yarın çocuklarla çıkıcam evden aileme uzağım. Dediğim gibi üzerine birşey yok araba var onu benim üzerine yapıcaksın dedim tamam dedi bi dünya masrafı oluyor karşılamam dedi. En iyisi mahkemede paylaşım. Evimizin biri abimde diğeri onun babasında şuan kirasını alıyoruz.
Evlerinizin birini alın,arabayı da satıp parasını versin size yeni eşyalar alırsınız.

Arkadaşlar aklıma gelmişken sorayim şimdi bu sözde eşim var ya Takviye kullanırdı cinsel hayatımızda yani takviye olmadan çok zordu hani hep isteyen taraf bendim sizce ne olmuş olabilir kendisinin yetmediğini bazen kendi söylerdi var mı bi fikriniz ?
Cok alinti yapiyorum sizden.Ayni benim esim ayniiiiiiii... Oda oyleydi bana yetemiyordu ilac aliyordu.O kadinlarada ilac alip gitmis ve bana sey dedi onlar isi biliyor o yuzden sorun olmuyor demisti. O kadinlar bu isin kitabini yazmislar nasil ovguler diziyorlarsa artik supersin harikasin diyip inandiriyorlar bunlari demek ki.Benim eski esinde arkadas cevresi genisti kimse inanmadi malesef aldattigina.Ya benim esim biraz mulayim ozguveni yerlerde bir adamda.Kadinlarin oyle davranmasi hisuna gitti kendini guclu hissetti. Bende bu olayi cok dusundum.Dedim video filan at hayatta inanmam,reklam sevmiyorlar dedi. Is yerinden izin alip 1 saat gitse zaten yeterli bir zaman.

Cok alinti yapiyorum sizden.Ayni benim esim ayniiiiiiii... Oda oyleydi bana yetemiyordu ilac aliyordu.O kadinlarada ilac alip gitmis ve bana sey dedi onlar isi biliyor o yuzden sorun olmuyor demisti. O kadinlar bu isin kitabini yazmislar nasil ovguler diziyorlarsa artik supersin harikasin diyip inandiriyorlar bunlari demek ki.Benim eski esinde arkadas cevresi genisti kimse inanmadi malesef aldattigina.Ya benim esim biraz mulayim ozguveni yerlerde bir adamda.Kadinlarin oyle davranmasi hisuna gitti kendini guclu hissetti. Bende bu olayi cok dusundum.Dedim video filan at hayatta inanmam,reklam sevmiyorlar dedi. Is yerinden izin alip 1 saat gitse zaten yeterli bir zaman.
Ne demek tabi ki yazın. Belki de olabilir ama ne bileyim işine çok değer verirdi, öyle bırakıp gitmez mecbur kalmadıkça kendi işi olduğu için demek ki beni baya yemiş. Senin eşin daha feciymis ne bileyim işi biliyorlarmış fln ay ne çirkin mahluklar bunlar nasıl bi mideleri var anlamıyorum. Inşallah sende bende ve daha nice aldatılan kadinlar olarak mutlu hayatlarımız olur. Bizimkisi çok özgüvenli özgüveni batsın inşallah.

Allah sabır versin kesinlikle kolay değil. Bir an önce boşanıp kurtulun artık sizinle bi bağı kalmayacağı için canınız çok yanmaz. Çocuklarınızla güzel bir düzen kurun nedenini bilmiyorum tabi ama annenizin bilmesi ve bu süreçte destek olması bence çok çok daha iyi. Zor ama yapılmayacak bişey değil yavaş yavaş ve sizi biraz yıpratsada aşılcak bu süreç

Ne demek tabi ki yazın. Belki de olabilir ama ne bileyim işine çok değer verirdi, öyle bırakıp gitmez mecbur kalmadıkça kendi işi olduğu için demek ki beni baya yemiş. Senin eşin daha feciymis ne bileyim işi biliyorlarmış fln ay ne çirkin mahluklar bunlar nasıl bi mideleri var anlamıyorum. Inşallah sende bende ve daha nice aldatılan kadinlar olarak mutlu hayatlarımız olur. Bizimkisi çok özgüvenli özgüveni batsın inşallah.
Benim esinde kendi isiydi 1 gun tum gun olmuyormus mesela isyerinde arastirinca ogrendim.Benim esi ilk tanidigimda oyleydi oooo sonra ozguveni tavan yapti.Ilk baslarda yalvardi agladi sizladi zaten.Bunlari soyledigi bolum 2. Bolum kesin bosanacagimi anlayinca.Hala arada yokluyor gel barisalim vs.. diye
Istemeyince basliyor hakeretler.esimle evlenirken herkes hayaran kalmisti hayasina edebine insanligina merhametine.Amin insallah oyle olur mutlu oluruz .

Allah sabır versin kesinlikle kolay değil. Bir an önce boşanıp kurtulun artık sizinle bi bağı kalmayacağı için canınız çok yanmaz. Çocuklarınızla güzel bir düzen kurun nedenini bilmiyorum tabi ama annenizin bilmesi ve bu süreçte destek olması bence çok çok daha iyi. Zor ama yapılmayacak bişey değil yavaş yavaş ve sizi biraz yıpratsada aşılcak bu süreç
Annem destek olamayacağı daha önce az çok belirtti.

Benim esinde kendi isiydi 1 gun tum gun olmuyormus mesela isyerinde arastirinca ogrendim.Benim esi ilk tanidigimda oyleydi oooo sonra ozguveni tavan yapti.Ilk baslarda yalvardi agladi sizladi zaten.Bunlari soyledigi bolum 2. Bolum kesin bosanacagimi anlayinca.Hala arada yokluyor gel barisalim vs.. diye
Istemeyince basliyor hakeretler.esimle evlenirken herkes hayaran kalmisti hayasina edebine insanligina merhametine.Amin insallah oyle olur mutlu oluruz .
Boşandınız siz değil mi ?

Şuan tek derdi milletin onun ne kadar karaktersiz biri olduğunu duyacak olması. Herkes duyduğunda o zaman çıkartır pençelerini.

Bilmiyorum belki de artık bu durumları bu kadar trajedik yaşamamayı öğrenmemiz lazım. Söylemesi kolay belki ama bir gün eşim böyle bişey yaparsa, kendi bilir. Boşanır yoluma bakarım. Dünyanın sonu değil. Ne intikam isterim, ne özür. Kızımın babası olmaktan başka hiç bir vasfı olamaz benim için. Düşmanım bile olamaz. Siz de öyle yapın. Bir kere geldiğiniz bu hayatta, karaktersiz birinin sizin tüm umutlarınızı, mutluluğunuzu elinizden almasına izin vermeyin. Valla çatır çutur yeniden de severdim, aşık da olurdum. Yepyeni bi hayat kurardım kendime. Ne kendimi suçlar, ne eksik arar, ne de bu kötülüğü özümserdim. O asıl kötülüğü kendine yaptı.

Dilerim çok kısa bi süre içinde toparlar, dimdik hayatınıza devam edersiniz.

Son gelişmeler ne bilmiyorum ama aldatılmak ile ilgili ne okusam içim bir tuhaf oluyor.

Ne evliyim ne ilişkim var, böyle yıllarca aynı yastığa baş koymuş, bir ömrün yarısını paylaşmış insanlar bile yeri geliyor birbirini tanımamış gibi yeni yüzünü öğreniyor ya... Ne bileyim evlenmek çok kapsamlı bir olay.

Gerçekten bir bekar olarak burada ne zaman böyle konu okusam şükür sebebim oluyor gibi. Allah herkesin karşısına kendi gibi birini çıkarsın ne diyeyim.

İnşallah siz de en kısa sürede toparlanır bu yılan heriften arınır kurtulursunuz.

Boşandınız siz değil mi ?
Hayir bosanamadik.1 yil once dava actim.Yurt disinda yasiyor ve davaya gelmiyor.Benim avuktamda 4 bin odedim.5 bin daha istedi veremem dedim cekildi davadanVekalette gonderdi eski es ama hala bitmedi.Ben avukati tuttim.Avukatim dedi ki onun adina acalim aldatma vs. Karistirma cabuk bitirelim.Bende ok. Dedim. Vekalet yolladi avuksta actik. Sonuc.Ben bahtsiz bedevi.Cok sanssiz biriyim islerim ters gider hep. ayni sekilde ilk celsede bosaniyor herkes.Hakime hanim sagolsun.

X