Benim adım "Evdeki"

Teşekkür ederim ama dogru acıma acıncek hale düşersin demişler bu nankörlere devamlı bakımlı seksi makyajlı agdalı topuklu ayakkabılı manikürlü güler yüzlü yuvarlak popolu düz karınlı koca gögüs lü olcen yoksa aldatıyolar.o zaman servet harcamamız lazım aylık ama oda yok zügürtlerde. Ha tabi bide çocuk istiyorlar çocuk olmayınca strese giriyorlar e napalm biz siz yetersizsiniz biz degil al sana bi aldatma sebebi daha yetersizliklerini kapatmaya çalışıyorlar. Hayır sanki kendileri kıvanç tatlıtug ya. :kızgın::sinirli:
60 kilodayım hemen hemen bir fazlalığım yok, makyaja asla ihtiyaci olmayan bi kadinim kendimce guzelim ama saydığıniz kriterlere uymuyorum.

Nasıl durundasiniz esinizle şu an ? Eve almayın kesinlikle karar sizin tabiki ama bir çiçekle 2 güzel söz söylemekle böyle bir şeyi affetmek çok zor bir durum .
Çocuklar için irtibat halindeyiz, ayrılmak istemediğini ona tekrar şans vermem gerektiğini söylüyor. Ben dava açacağımı her seferinde söylüyorum. Şuan evde dün oğlum evde olmadığını fark etti kardeşine anlatıyordu sabah ben yatarken duydum. Bu durumu nasıl aşabilirim bilmiyorum. Koltukta yatıyor.

Kilidi değiştirin eve giremesin. anahtarı kaybettim dersiniz. eve kesinlikle alma çocukları kapıdan ver. zorla girdi çekinme polisi ara. oturduğunuz eviniz için şerh koydur boşanma bitine kadar tüm mallarına tedbir kararı çıkart, tedbir nafakası talep et at gitsin evden. Hatta uzaklaştırma talep et beni zorla taciz ediyor korkuyorum bana zarar verecek diye de eşyalarını valize koy kapının dışına at anlasın ciddiyetini nerede istiyorsa orda kalsın. Artık geceleri nerede geçiriyorsa oraya gitsin. Elindeki yazışma görüntüleriyle aldatmadan aç boşanma davasını madem durumu iyi evi al, çocukları, nafaka ve tazminat hiç çekinme hepsini al. Gurur yapma ben çalışıp kendime bakarım diye sen bir ömür ailene baktın o da rahatlıkla çalıştı kazandı. Her kuruşunda hakkın var. iyi kazanıyorsa nafakan yüksek olur evinde gül gibi oturur çocuklarını güzel güzel büyütürsün. çalışıp elalemin ağız kokusunu çekmezsin. gezer tozarsın o düşünsün yediği bo.u

Evden at kocanı eninde sonunda çocuklara durumu açıklaman gerekecek şimdilik anlaşamıyoruz der anneniz babanız var sadece artık birlikte olmayacağız dersin ilerde anlatırsın durumu. Evde tutarsan mahkeme affettin diye kabul edebilir yine de birlikte yaşayabiliyorlar vs yani ben at derim evden

Çocuklar için irtibat halindeyiz, ayrılmak istemediğini ona tekrar şans vermem gerektiğini söylüyor. Ben dava açacağımı her seferinde söylüyorum. Şuan evde dün oğlum evde olmadığını fark etti kardeşine anlatıyordu sabah ben yatarken duydum. Bu durumu nasıl aşabilirim bilmiyorum. Koltukta yatıyor.
Eşinizin evde olmasıyla çok. Sağlıklı bir karar vereceginizi ve canınızın yanacagini düşünsemde en doğru karar sizin tabiki .inş verdiğiniz kararla içiniz ferahlar mutlu olursunuz

Bütün bunları yaparken çocuklarımın psikolojisini düşünmem lazım. En nihayetinde bu adamdan kurtulucam onları üzmek istemiyorum.
Onun üzerine sadece araç var, oda mahkemede paylaşılır diye düşünüyorum. Nafaka vericek zaten banada vereceği söylüyor. Çocuklarımın babası çirkeflik çıkmasını istemiyorum..onlar için ayrılsakta görüşeceğim. Maalesef !

Eşinizin evde olmasıyla çok. Sağlıklı bir karar vereceginizi ve canınızın yanacagini düşünsemde en doğru karar sizin tabiki .inş verdiğiniz kararla içiniz ferahlar mutlu olursunuz
Şuan buna mecburum ayrılsakta gelicek, cocuklar babalarını isteyecek. Onları alıp gidebileceği bir yer yok.. erkenden ise gidicek. Artık karı- koca ilişkimiz yok anne - baba ilişkisi var. Gerekirse bi uzman yardımı alicam dava açıldıktan sonra.

Şu çocukların hatrına beddua etmiyorum. Bunca zaman gelmeyen çiçekler ısteyince nasıl geliyormuş değil mi ?
Benimde 1 oglum var .Beddua etmiyorum ama canimi yaktigi gibi cani yansin. Bekleyin bu 1. Asama ikna,kendini affettirme cabalari.Hala umudu var.2. Asamada artik onu gercekten bosayacaginizi dusununce karsinizda bambaska bir adam bulacaksiniz. Sizi sizin sucunuzmus kendi sutten cikmis ak kasik yalanina inandirmaya calisicak ve cok cirkeflesecek. Evet o cicekler aslinda oldurdum mezarina cicek gotureyim gibi oluyor. Bu konuyu okuyunca olaylari tekrar tekrar yasiyorum.sinitim bozuldu. Arastirin lutfen isterseniz emin olun daha oncede bir cok kadin olmustur o adamin hayatinda.1 kez arkadasim dedigi bir kadin icin degil o 2.telefon ve hesaplar.

Benimde 1 oglum var .Beddua etmiyorum ama canimi yaktigi gibi cani yansin. Bekleyin bu 1. Asama ikna,kendini affettirme cabalari.Hala umudu var.2. Asamada artik onu gercekten bosayacaginizi dusununce karsinizda bambaska bir adam bulacaksiniz. Sizi sizin sucunuzmus kendi sutten cikmis ak kasik yalanina inandirmaya calisicak ve cok cirkeflesecek. Evet o cicekler aslinda oldurdum mezarina cicek gotureyim gibi oluyor. Bu konuyu okuyunca olaylari tekrar tekrar yasiyorum.sinitim bozuldu. Arastirin lutfen isterseniz emin olun daha oncede bir cok kadin olmustur o adamin hayatinda.1 kez arkadasim dedigi bir kadin icin degil o 2.telefon ve hesaplar.
Öldürüp mezarına çiçek götürmek.. çok doğru bir söz aynen öyle oldu .

Evli, evde onu bekleyen fedakar bir karısı var, çocukları var. Herşty monotona sarınca macera aramayı hak görüyorlar kendilerine.
Annemin bir lafı var “erkek milletini rahat ettirmiceksin.” der. Rahat ettikçe rahat batıp sapıtırlar der. Gerçekten de öyle.
Gerçekten üzüldüm aynı zamanda taktir ettim sizi böyle bir durumda bile sağlıklı düşünmeye, çocuklarınızı korumaya çalışıyorsunuz.
Benve bu durumda artık karşınıza alıp konuşma yapıp evin anahtarını elinden alın ve çocuklarına iş seyahatine gidiyorum diyip veda etsin bir süre.
Sonra ailelerinize bilgi verin ve davanızı açın ardından kendiniz, çocuklarınız için destek alın.Onların
yönlendirmesiyle çocuklarınıza açın durumu.
Ne ilk ne son olucaz doyumsuz, kendini geliştiremeyen, hayatı sadece kişisel zevkleri ve hormonları ile hareket eden erkekler olduğu sürece malesef.
Hayat size tüm güzelliklerini bundan sonrası için sunsun umarım size mutlu olun..

Çok kez sordum, hata ettim pişmanım diyor. Öyle makarasina takıldım dedi. Yüreğim daralıyor.
Ben de biriyle makarasina takilacagim bakalım sen affedebilecek misin de.
Ayrıca çocuklar diye alttan almayın yakında cirkeflesir de yine üzülen sen olursun. Nelerini görüyoruz. Sırf mallarını kaçırmak için boşanma davası adam davadan vazgeciyor malları kaçırmak için. Herşeyi sattikyab sonra da tekrar açıyor boşanma davasını.
O kıza da esin arattirmistir. Evdeki öğrendi demiştir.

Ben de biriyle makarasina takilacagim bakalım sen affedebilecek misin de.
Ayrıca çocuklar diye alttan almayın yakında cirkeflesir de yine üzülen sen olursun. Nelerini görüyoruz. Sırf mallarını kaçırmak için boşanma davası adam davadan vazgeciyor malları kaçırmak için. Herşeyi sattikyab sonra da tekrar açıyor boşanma davasını.
O kıza da esin arattirmistir. Evdeki öğrendi demiştir.
Söyledim aynen böyle çok bozuldu. Üzerine mal varlığı yok, araç mahkemede paylaşılacak. Sadece nafaka ödeyecek.

Evli, evde onu bekleyen fedakar bir karısı var, çocukları var. Herşty monotona sarınca macera aramayı hak görüyorlar kendilerine.
Annemin bir lafı var “erkek milletini rahat ettirmiceksin.” der. Rahat ettikçe rahat batıp sapıtırlar der. Gerçekten de öyle.
Gerçekten üzüldüm aynı zamanda taktir ettim sizi böyle bir durumda bile sağlıklı düşünmeye, çocuklarınızı korumaya çalışıyorsunuz.
Benve bu durumda artık karşınıza alıp konuşma yapıp evin anahtarını elinden alın ve çocuklarına iş seyahatine gidiyorum diyip veda etsin bir süre.
Sonra ailelerinize bilgi verin ve davanızı açın ardından kendiniz, çocuklarınız için destek alın.Onların
yönlendirmesiyle çocuklarınıza açın durumu.
Ne ilk ne son olucaz doyumsuz, kendini geliştiremeyen, hayatı sadece kişisel zevkleri ve hormonları ile hareket eden erkekler olduğu sürece malesef.
Hayat size tüm güzelliklerini bundan sonrası için sunsun umarım size mutlu olun..
Yazdiklariniz da son derece haklisiniz maalesef şuan bu durumda bu kadar başarılı olamayacağımı zannediyorum. Tek amacım er yada geç ayrılmam. Maddi bir mağduriyetim olmaz diye düşünüyorum. Keşke bi sihirli değnek olsa elimde herşeyi değiştirebilsem. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim umarım öyle olur.

X